Přejít na obsah

LED denni svetla


piskot

Doporučené příspěvky

Používám ledky a měl jsem jednu policejní kontrolu a v pohodě - neříkali na to nic. Samozřejmě pro jistotu vozím v autě homologační list k těm světlům. Mám to umístěné přesně podle vyhlášky a připojené dle doporučení výrobce, takže si myslím, že by v tom problém neměl být.

post-38130-1277622455,3932_thumb.jpg

post-38130-1277622465,7218_thumb.jpg

post-38130-1277622479,0151_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak tyhle jsem ještě neviděl. Dej si akorát pozor na pár věcí a to je délka toho světla, vyosení diod uvnitř světla, homologace a samozřejmě ten oblouk. Právě FII má docela specifické zaoblení přední části. Sám jsem měl docela problém ty světla správně nastavit. Když se na ten oblouk dívám, tak se mě to jeví, že to bude docela práce to nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím, chcem si dať denne svietenie našiel som tieto:http://www.obautodily.cz/svetla_pro_denni_sviceni_drl_rl_e11_kulata-ds004 a rad by so ich dal tam kde sú hmlovky. Môže to tak byť je to dovolené hmlovky neplánujem a toto denne svietenie by tam dobre ukázalo poradte či to tak môže byť.....ďakujem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Původně se mi líbil nápad na denní svícení z FII RS vedle mlhovek. Když to ale vidím, tak to nevypadá moc dobře. Jinak jsem si koupil tyhle http://led-230v.cz/u...2-v-_d2166.html LED žárovky do předních světel -> jsou poměrně hodně silné a přemýšlím, zda by se nedalo svícení vyřešit přes ně - ale zase nechci být za trapáka co svítí parkovačkama a myslí si, že to stačí. Máte to někdo řešeno takto podobně? Přikládám foto na levé straně fotografie je LEDovatka a na druhé žárovka.

post-32861-0-18117200-1301047163_thumb.j

PS: dostavájí borci co jezdí jen na mlhovky a říkají tomu denní svícení...

Editováno: , autor: MikeshII
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím :) Pěkná žárovička v parkovačkách moc pěkně svítí lol ale problem je že není homologovaná :D takže to asi jako denní svícení nepůjde a v autě to taky mít nesmíš :p tak to tam ani nedavej . páč při jakekoliv nehodě či kolizi kde se to bude nějak řešit . a já bych to osobně řešil páč nejsem zastánce nehomologovaných věcí . tak bacha na to :palec2: lidi jsou kur... :aggressive:

Taky uvažuji o denním svícení ale chtěl bych co nejdelší ale nevím které by se tam vešli :) přece jen ty mřížky s kulatýma mlhovkama jsou moc malé . a ty od milotecu se mi nelíbí a cena je přemrštená :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

Mam aktivovane (vypinacom pri poistkach) denne svietenie na Fabii 2. Chcem sa opytat, ktore piny v prepinaci svetiel treba prehodit tak, aby sa mi ako denne svetla spustaly "hmlovky". Samozrejme, ze uz mam kupene denne svetla z RS a ak je to mozne, tak by som chcel vyuzit kabelaz k hmlovkam a iba vymenit piny v konektore. Nasiel som dost ohladom TFL pozicie na vypinaci vo fore o Fabii1, ale ja ten pin volny nemam.

Dakujem

Editováno: , autor: pauliej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Na rodicu fabii jsem koupil ledky od mycarru sj 288 kulaty a namontoval jsem to vedle mlhovek,ktery jsou taky kulaty a taky protoze obdelniky by podle me vadily nandavani taznyho oka. A daji se snadno nastelovat,aby svitily rovne a ne do boku. Vypnul jsem origo denni sviceni a pripojil se na TFL u prepinace ds v palubni desce,takze jsem zapojil jenom jeden drat ( ovladaci ) a kostru.

post-19229-0-17928200-1323638806_thumb.j

post-19229-0-36799900-1323638831_thumb.j

post-19229-0-30113600-1323638855_thumb.j

post-19229-0-52301700-1323638865_thumb.j

post-19229-0-55263900-1323638904_thumb.j

post-19229-0-89598900-1323638913_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to dobré. Zejména na správné vyosení je třeba dávat bacha. Já jsem si ledky nechal přimontovat jako dodatečnou výbavu k autu v autorizáku. Práce docela slušná, ale svítily do boku. Tehdy jsem neměl ty správné informace. Zjistil jsem to až když mě zastavila policejní hlídka a že prej hlavní světelný tok jde do boku. Hleděl jsem na to jak puk a navíc jsem za to málem dostal pokutu. Tak jsem jel zpět do servisu a tam mě všichni ubezpečovali, že vše udělali v pořádku. Tvrdil jsem jim opak. Nakonec udělali změnu - údajně to lépe nastavili - poté znova jiná policejní hlídka, že to blbě svítí - opět naštěstí bez pokuty - opět návštěva autorizáku - tam už se se mnou nikdo nebavil a vyhodili mě jak špinavé prádlo s tím, že je to neorigo díl a že to jinak nejde a pokud to dokážu sám a líp jsou mi ochotni vrátit prachy. Jasně, že to šlo líp. Za tejden jsem tam přijel znova jim ukázat výsledek - měli spoustu keců kolem dokola, ale nakonec prachy a zdupané plastové díly mlhovek vrátili. Po této zkušenosti bych už do obdélníkových nešel, pokud nemají natočené diody. Světla už mi teď svítí dobře a už je vše v pořádku, ale pravdou je, že ty kulatý se lépe nastavujou. A bacha na homologaci. Já si ten papír o atestu vozím sebou. Jinak světla využívám po celý rok, pokud nejsou zhoršené podmínky pro správnou viditelnost (pozn. pro případné rejpaly). Má barvu capuccino, takže jsem si vědom, že při špatném světle jsem samozřejmě hůře vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Ahojte uvazujem nad kupou LED dennych svetiel takeho typu, ze su to jednotlive 1W moduly, ktore sa daju navrtat do narazniku ako napr. parkovacie senzory. Chcem sa preto opytat kedze som este nemal dolu predny naraznik je v tychto miestach priestor pre 2 cm hrube moduly? Prikladam foto kde by som to chcel asi umiestnit, vdaka za kazdu radu :)

fabka.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...