Přejít na obsah

Koupě Octavie I


galaher

Doporučené příspěvky

A nemáte někdo kontakt na někoho, kdy by mi auto v takové, nebo poobně výbavě prodal za cenu kolem 250.000,-Kč??Bral bych jí hned.

já bych řekl, že ta cena je naprosto v pohodě... Teda jestli se těm km dá věřit. Není ta cena sice nijak super nízká, ale myslím že je to běžná cena těchto vozů. Minulý týden jsem byl pojišťovat svoje a paní mi řekla, že odhadní cena podle tabulek je 340T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před týdnem jsem kupoval octavku a vím že ročník 03 v max.výbavě za 250000kč je totální nesmysl.Jestli jsem takovou našel tak to byla soc. výbava a nebo špatně opravená zbořenina.A to jezdím po celé ČR a nikde jsem nic pěkného za 250000kč nenašel.Měl jsem štěstí že kamarád zrovna prodával svoji octávku.Jestli znáš minulost tak bych ji bral

Editováno: , autor: Milin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před týdnem jsem kupoval octavku a vím že ročník 03 v max.výbavě za 250000kč je totální nesmysl.Jestli jsem takovou našel tak to byla soc. výbava a nebo špatně opravená zbořenina.A to jezdím po celé ČR a nikde jsem nic pěkného za 250000kč nenašel.Měl jsem štěstí že kamarád zrovna prodával svoji octávku.Jestli znáš minulost tak bych ji bral

Přesně tak, je to blbost, za 250 se sehnat nedá, a když, tak ve strašným stavu, s téměř 100% šancí stažených km. Objel jsem loni asi 10 bazarů v čechách a 15 v německu, nakonec jsem našel v německu to co jsem hledal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 měsíce sháním s bratrem koktu a za 230 litrů kloudný auto ani boha

pokud se naskytne ta cena, tak to je po bouračce a bůh ví co ještě

min tejden jsme jeli na inzerát: 1,9 tdi elegance, 2003, cca 80 tis km, serviska, první majitelka, mazlík v rodině a nebouraný cena cca 240 tis

přijedem tam, dle TP 2002, firemní auto z prahy, serviska žádná, evidentně odmotáno nebo řidič měl rukavice se smirkem, nic moc slícovaný po opravě bouračky

a o víkendu, 2002 se serviskou, nebouráno dovoz IT, 80 tis km, a zase hovno, v servisce při 80 000km jedno razítko (pravda servisku to ale mělo), oba nárazníky se po špatným olakování loupaj a neseděj jak maj

no nasranej jsem byl jak sviňa

a nám by stačila obyč kokta do 100 000km, tdi, s klimou,ale cena na trhu jsou kolem 270 000,- kč jinak ani hovno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím proraďte mi někdo jakou octavii kombi koupit:1,9TDi anebo 1,6benzín a předělat to na plyn.Potřebuji to na práci a za měsíc najezdím asi 5tis KM

předem děkuji za ochotu.Myslel jsem na modelový rok 2002..předem děkuji

No já ti spíš doporučím benzin, chceš kombika nebo hačbak? jinak podle mě je 1,6 slabí motor, já mám 2,0 na plyn a spokojenost ale pokud máš přísun nafty tak sháněj naftáka. Píšeš že najezdíš 5tiskm, hm to je dost tak bych já osobně šel do plynu!!!! za pul roku máš investici do plynu spátky!!!!! lol:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím proraďte mi někdo jakou octavii kombi koupit:1,9TDi anebo 1,6benzín a předělat to na plyn.Potřebuji to na práci a za měsíc najezdím asi 5tis KM

předem děkuji za ochotu.Myslel jsem na modelový rok 2002..předem děkuji

Jestli se rozhoduješ mezi těmahle motorama tak rozhodně naftu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam naftu a nešel bych do ničeho jinýho

spotřeba do 5 litrů a to jezdím každý den couračky 10 km do práce a odpo z práce

1.6 benzín je na Oktu dost slabý

silnější motory jako např. výborný motor 1,8 T si zase vezmou dost benzínu

No 1,6 určitě není slabím motorem to možná 55kw,ale o té se tu nejedná :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam naftu a nešel bych do ničeho jinýho

spotřeba do 5 litrů a to jezdím každý den couračky 10 km do práce a odpo z práce

1.6 benzín je na Oktu dost slabý

silnější motory jako např. výborný motor 1,8 T si zase vezmou dost benzínu

No 1,6 určitě není slabím motorem to možná 55kw,ale o té se tu nejedná :palec2:

:palec2:

Ta moje, ac bez chipu, se mi slaba nezda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam naftu a nešel bych do ničeho jinýho

spotřeba do 5 litrů a to jezdím každý den couračky 10 km do práce a odpo z práce

1.6 benzín je na Oktu dost slabý

silnější motory jako např. výborný motor 1,8 T si zase vezmou dost benzínu

no dost benzinu, kdyz jezdim normalne, to znamena predpisove, tak se v pohode dostanu na 7 - 7,5 litru... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Návštěvník

Ty prdo - a ja ty listy tam chtel koupit a nalepit protoze tam nejak chybej - treba kdyz jsem jel k hypermarketu tak vedle nas po zaparkovani stalo nejake auto a ja v poho rikal neboj mas listy tak vklidu otevri ale davej i tak pozor a pak najednou mrkam ze vastne nase fabca zadny listy nema :) Jsem si hned rekl ze je co nejdriv kouopim nebo nam nebo ja nekomu jeste neco omylem odru :)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...