Přejít na obsah

zháňam origo lakťovú opierku do Fabie


jansko

Doporučené příspěvky

Zetko je 2 nebo 3 plech a Lko je ohnuté na asi 21 stupňů, stejně se to musí pak doladit v autě.

Jo a možná Ti taky ještě bude chybět údaj jak daleko jsou ty díry 6 od kraje - to se musí už doladit přímo s tou nohou

Kdyby někdo chtěl, mám jednu tuto sadu "přípravků" doma a nejpíš ji nepoužiju ...

Materiál mám rozměry taky nějak chytnu,jen mě zajímal ten úhel :) jinak nemohl by jsi to oměřit a napsat to sem? byl bych ti moc vděčný :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robo-15: ano pouze tyto dvě věci a samozřejmě originální opěrku z OI :)

samotsystlos: jak píšu 21° je úhel na tom výkresu, přesně si to musíš doladit až podle toho jak to sedí v autě. Já to mám ohnuté podle výkresu, ale leží mi to doma a nikdy jsem to do auta nezkoušel. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, nabízím loketku originál, novou, kompletní na fabii II, roomster, která jde při správné montáži namontovat do fabie I....prodával jsem ji zde uživateli, který o tom napsal podrobný návod.

je to tahle:

http://forum.skodaho...rigo-nova-2300/

návod na montáž je zde:

http://forum.skodahome.cz/topic/116096-loketka-z-f2-do-f1/

Editováno: , autor: sipmart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...