Přejít na obsah

Boucháni přední nápravy


honzik

Doporučené příspěvky

Je to tak, podle VIN se nedá zjistit, jestli je řízení Koyo nebo TRW. Buď podle víčka viz výše nebo v servisu diagnostikou, případně přímo kontrolou řízení.

Edit: Víčko najdeš zde:

ten vrchnak nevyzera tak ze by som kvoli tomu musela rozobrat pol motora... ked zvladnem namontovat chladic do favorita zvladnem snad najst aj jeden vrchnak :kol-41: a ak nie pojdem teda na diagnostiku ...

dakujem vsetkym za pomoc ... ste proste super :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,

mam takovy problem / slysim bouchani u leveho predniho kola. Nechala jsem auto v servisu s tim, aby se mi na to podivali a opravili. Druhy den mi rekli, ze to jsou ty tyce stabilizatoru, vymenili je obe. Cca tyden byl klid, ale potom to opet zacalo bouchat. Vratila jsem se a opravili mi ulozeni stabilizatoru, ale hned po odzkouseni ten samy den jsem zjistila, ze to neprestalo. Nevite nekdo, kde by mohl byt problem? Navic, mela bych platit praci ktera stejne prisla vnivec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

no bude toho vice, rikali, ze budou opravovat i loziska u tlumicu a neoriginalni dily budou pouze u ulozeni tlumicu, ostatni mi daji originalni...no jo, kdyz v Kutne Hore neni jediny rozumny servis. U predchoziho neautorizovaneho mi menili stabilizacni tyce, ulozeni stabilizatoru a tvrdili, ze uz neni co by kde bouchalo a na tohle vubec neprisli...u tohohle autorizovaneho mi ihned po prvni jizde rekli, ze auto mirne pokleslo a bude to pravdepdobne praskla pruzina, coz se potvrdilo...ale chtelo by to neco levnejsiho v okoli Kutne Hory no...:(((( nevi nekdo poradit? nakonec to bude cca 12000,- i se slevou 10% na originalni dily + 15% zakaznicke slevy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ahojte,  tak isto mi to pri prechode nerovnosti začalo buchať na pravej strane, po prečítaní príspevkou tipujem, že to bude stabilizátor, tezar otázka, stačí vymeniť len gumene silenbloky stabilizatora, alebo mam  rovno vymeniť aj tyčky stabilizatora, ked to má nabehaných 60000, dá sa to zvládnuť v laických podmienkach ? nejaký návod ?

Editováno: , autor: acylpyrin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Začalo mi cosi bouchat v přední nápravě jakoby bouchání kov o kov při spíše pomalejším přejíždění drobných nerovností, typicky příčně zvlněný asfalt.

Levá strana.

Na první pohled nikde nic utrženého ani natrženého (silentblok) není.

Zároveň, možná nezávisle na první věci se objevilo klepáni v levém kole při couváni s maximálně vytočeným kolem. Problém se projevuje jen při couvání s max vytočeným kolem a pohonem od motoru, při stejném manévru bez motoru (pohon gravitací) se klepání nedostaví.

Tyčka stabilizátoru + uložení stabilizátoru?

Možná + homokinetický kloub?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...