Přejít na obsah

Ukradený Columbus


Doporučené příspěvky

jojo.. kolik stojí novej motor ve škodovce a za kolik ho koupíš na vrakáču??? když je to z pojištovny, to se to kupuje, kolumbus jeden, druhej, pátej...když je to za vaše, tak se mužete zblaznit, aby to bylo co nejlevnější, že bobánci.. prostě na aukru, bazošu stojí kolumbus kolem 9000, že vám za to pojštovna naučtuje 56000, to už je věc druhá.. pokud se columbus bere z origo servisu, nebo je to origo díl, tak má asi jinou cenu, než když to koupím na netu z nějakýho obchodu.. vás asi nenapadlo co..

Editováno: , autor: JirkaBrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady nejde o to zda to máš z aukra nebo ze škodovky, samozřejmě columbus jako columbus, ale o to, že pojišťovna jiný než z autorizovaného servisu Škoda nezaplatí... Bavil jsem se z likvidátorem ze speciálního týmu, který řeší pojistné podvody atd. A ten mi řekl, že je to z důvodu, aby se nekupovali ty staré kradené... I když toho nikdy neuspějou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne jak pise Pavel0805

me dokonce likvidator od ceske rekl, ze ni mozne ani si ho koupit ve skodovce a pak si zajistit vlastni montaz, protoze to pry je proti vnitrnim pravidlum pojistovny.

a udajne snad nektere servisni mista skoda archivuji pro pojistovnu fotky jak byl columbus nainstalovan po kradezi, aby byl dukaz zes ho opravdu dal znovu zpet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to holt tak, dokud si budou lidi kupovat v bazarech levné díly s pochybným původem,budou se (nejenom) navigace ztrácet stále.

KDE JE POPTÁVKA,TAM JE I NABÍDKA ! Sekat zlodějíčkům ruce :kol-22:

Já sám bych si třeba zmiňovaný Columbus (nebo Amundsen) býval objednal při koupi auta,ale aby mi ho hned někdo čórnul a prodal za pár tisíc někomu,kdo si myslí jak ušetřil...ne díky.To si raději koupím přenosnou navi....

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj,

tak nam tenhle tyden ukradli uz podruhy behem mesice a pul Columba z naseho L&K.

1) poprvy v baraku na parkovacim stani, pres okno spolujezdce i s bezp. folii (v noci)... skoda cca 150tis.

2) podruhy tento tyden, pred barakem par minut po zaparkovani (coz se mi moc nejevi jako nahoda), jeste nebyla ani poradna tma, pres zamek u ridice, xenony si uz nestihl *** diky vyruseni odnest.

Jakou vy mate zkusenost?

jak pres zamek u ridice??? a to kdyz ti rozbijou okno a vlezou tam tak to zacne rvat ne ??? To je asi nesere co.Mam O2 kratce a pristehoval jsem se do prahy tak mam docela bobky co se stane !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Někdy nevím co je lepší. Jestli jim to nechat ukradnout lehce nebo zabezpečit.

Pokud se někdo rozhodne ukrást, tak to udělá stůj co stůj, většípřekážka ho jen víc rozčíli a rozbije víc věcí.

Když mu to nebudu znesnadňovat, tak si "jen" veme co potřebuje a zbytek nechá tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěř tomu, že si jen "veme co se snadno prodá" - těmhle smažkám je to spíš pro prču, a hlavně pokud mají čas, udělají ještě z plezíru nějakou škodu navíc - nožem pořežou sedačky nebo palubku, rozbijou interiérový světýlko nebo jen tak napižlají bezpečnostní pás. Byl jsem svědkem obhlídky Audiny, které vykradač propíchal volant na mnoha místech v oblasti airbagu něčím jako útočným nožem nebo dýkou - přitom majitel vykradeného auta se přiznal, že auto nechal na dvorku NEZAMČENÉ... Po několika týdnech byla ukradená elektronika "zachycena" v zastavárně v nedalekém městě a podle popisu byl vytipován možný pachatel krádeže. Samozřejmě šlo o PaChům dobře známého chmatáka, který byl těsně po objevení krádeže několikrát viděn, jak zpovzdálí pozoruje dotyčný dům a dvorek, kde probíhal "policejní cvrkot". Majitele audiny znám, takže jsem málem z první ruky slyšel jeho dojmy, když mu vyšetřovatel ani nechtěl sdělit podrobnosti, které vypověděla dotyčná osoba při výslechu. Myslím že kdyby byl přímým svědkem toho výslechu, nikdo by mu nedokázal zabránit dotyčnýmu zakroutit krkem jako kuřeti. Co bránilo zloději si jen vybrakovat rádio a zdrhnout? Nic - ale on se prostě chtěl majiteli relativně drahého auta co nejhůř pomstít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jo, to se stává. Před dvěma lety těsně v pátek před Vánoci jsme jeli s manželkou ode mne z koleje. Zastavili jsme se na večeři asi 20km od našeho domova v hospodě, kam často chodí strýc s manželkou. Chvilku po tom co jsme zaplatili, vešel do restaurace strejda s tetou a ani nebyli překvapený, protože naší fabii znaj podle SPZ (1,2 HTP v combiku, ambiente, rok výroby 2006 bez jakýchkoliv úprav) a šli kolem ní, tak sme s nima dali ještě cigáro a domluvili se, kdy se o svátcich uvidíme, cca necelých 10 min. za tuto dobu zloděj vymlátil všechna okna (všechna), rozřezal sedačky, sebral radio (měli jsme to se sundavacím předním panelem, který byl schovaný v kaslíku) a z kufru mi ukrad knihu Lékařská patofyziologie (volně ležela v kufru pod zataženou clonou), takže kvůli jednomu základnímu radiu a knížce, kterou si koupí málokdo, udělal takovouhle škodu...musím se přiznat, že ač lékař, jsem pro zavedení povinného tetování čela pro tato individua a to ve znění neresuscitovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...