Přejít na obsah

VAG - COM


teo41

Doporučené příspěvky

Pokud nemáš Fabii II po faceliftu, tak to půjde bez problému. Je to klasická Čína, mohla by být kvalitní, možná o dvě stovky levnější, ale účel asi splní. :) Je to jak tam píšou - verzi VAG-COM 409 rozjedeš jen verzi anglicky, ale pokud si někde seženeš verzi VAG-COM 304, tak ta může být i česky, obě na tom kabelu pojedou. Hodně štěstí s diagnostikou! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde je ŘJ vůbec neřeš, ty potřebuješ diagnostickou zásuvku a ta je u pojistek. Stáhni si (nebo samozřejmě raději zakup!) program VIS, tam máš různé postupy diagnostiky, co znamenají jaké chybové kódy a i návody, kde jsou diagnostické zásuvky. :)

Ta 304 bude v pohodě, pokud vyžaduješ češtinu, tak asi jediná volba. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

A tam co jsi to kupoval,tam ti neporadí,páč si myslím,že to je základ,když někdo něco prodává. Jinak to není dobrej obchod. Ještě nevím co je kabel "vag 1" ale potřebuješ asi minimálně návod a nastavit správně COM port.........pokud to je už teda kabel s čipem Ftdi.

Tady je návodNávod.pdf

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kabel je KKL 409.1 a ojednával sem to u Rebeka mám cd akorát z ovladači na usb a ty mám instalovány ale nemám program co jsem měl postahovaný programi tak ty chtěli buď vyloženě kabel Hex a nebo nešli spustit.Kdybyste někdo byl tak hodnej a popř mi poslal instalaci programu na email:Mimino415@seznam.czdíky moc fak už si nevym rady

Editováno: , autor: Mimino415
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je to co nechápu,že někdo něco prodá a starej se sám. Kdybys koupil ode mě,máš to bez problémů a hlavně nemáš ten modrej křáp. Nebuď línej a koukni se TADY,dozvíš se o tom všechno. Jestli jsi stáhl 304, jak jsi psal prve, tak nevím co chceš aby ti kdo posílal do mailu.S návodem co jsem Ti dal to musíš rozchodit a nebo je problem někde jinde...

Ono taky záleží,co máš za operační systém, jestli se tě na to Tvůj prodejce neptal,může být problém tam,např na Win7 64 bit zapomeň že to rozchodíš.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takhle mám kabel klasika černej ale co jsem stáh tu 304 tak sem jí rozbalil z raru na plochu a když sem klik na spouštěcí ikonu tak se nic nedělo jen mi tu chvilku něco načítalo ale nic se nespustilo mám win 7 64bit a on píše že to 100% rozchodim. Když dám win 7 ultimate tak to pujde?

Editováno: , autor: Mimino415
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...