Přejít na obsah

Jaké auto??


vinklec

Doporučené příspěvky

Doufám že mě neukřižujete za tohle téma!!!Jen se chci zeptat jaké auto (značku) by jste si vybrali krom vozů ŠKODA.Omezeni financema do 250tis.Nedávno jsem řešil tuhle otázku protože manželka si přála nové (ojeté) auto aby mělo větší a dobře přístupný kufr než octavia. Potřebuje ho k podnikání.A určitě něco v naftě protože za rok najezdíme tak cca.60tis. km. Nakonec jsme tedy vybrali Ford mondeo combi 2,0 TDDI 85kW (r.v.2001).Co říkáte na tuhle volbu???Doufám že mi moc nenadáte. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuž, Ford Mondeo kombi by som bral, ale iba ten novší model, asi ten čo je aj v tvojom prípade. Neviem od koľkého roku ho vyrábajú, ale ten posledný model by som bral určite, je pekný a na môj vkus má super interiér. Druhá avšak oveľa lacnejšia varianta by bol Opel Vectra combi. Asi tak, môj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi tak Mondeo prostorově v kombiku není špatný,ale ta spolehlivost, aby za chvíli neříkala manželka zlatá okta. ;)

z jinejch značek , celkem bawa sou držáky ale málokdy v týhle ceně k mání, VW golf variant,Passat kombi,atd, Audiny,co se týče praktičnosti není špatná třeba i Citroen Xsara kombi (má nízkou nákladovou hranu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi tak Mondeo prostorově v kombiku není špatný,ale ta spolehlivost, aby za chvíli neříkala manželka zlatá okta. ;)

z jinejch značek , celkem bawa sou držáky ale málokdy v týhle ceně k mání, VW golf variant,Passat kombi,atd, Audiny,co se týče praktičnosti není špatná třeba i Citroen Xsara kombi (má nízkou nákladovou hranu)

No já nevim ale všude píšou že mondea jsou spolehlivá tak uvidím jak to bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_Mira

Já bych řekl, že celkem dobrá volba, ale naftové motory jsou bezproblémové až od 7/2003, neboť se již jedná o II generaci, označení Tdci u Peugeotu Hdi jinak je to úplně stejný motor. Prostor a výbava auta je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že celkem dobrá volba, ale naftové motory jsou bezproblémové až od 7/2003, neboť  se již jedná o II generaci,  označení Tdci u Peugeotu Hdi jinak je to úplně stejný motor. Prostor a výbava auta je super.

Motor TDCi se začal dávat do mondea už v roce 2001 a tam byl velký problém se vstřikováním Comon rail a s turbem.Záleželo to hodně na kvalitě nafty.Já mám motor TDDI ten je starší a není tak náchylný.Je fakt že je o něco hlučnější než TDCI.Ale zatim se mi zdá jako dobrý motor!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Před tejdnem jsme dotahly švarovy Mondeo combi 02 v naftě z Belgie vešlo se do 200tis kufr to má fakt obrovskej vybava kromě kuže vše jediná nevyhoda na tomhle autě pokud se nebude srat je dost velkej cenovej pokles když vezmu kolik to asi stalo novy tak za každej rok možná 100tis.dole.Jenom pro srovnaní vybavenou naftovou octavku 02 v komajnu za ty prachy asi neseženeš.Ale auto je to fakt pěkny.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...