Přejít na obsah

žárovka


miro84

Doporučené příspěvky

to je do smerovky ze ? a uz som to videl v smerovkach u fabii a  svieti to rovnako podla mna ako clasica  ;)  -_-

jo směrovky. Mě by zajímalo jestli mají zhasnutý opravdu chrom design.

Viděl jsem ty bílý směrovky ale když skrz ně svítí slunce tak stejně hází na podklad oranžovou barvu. A TO FAKT NECHCI

post-10-1145191301.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ty od Philipsu. Jsou super, presto je malinko videt jejich oranzovej nadech, nicmene je to o 1000% lepsi nez klasicka oranzova zarovka.

A dalsi pozitivum? Maji o dost lepsi svitivost nez klasicka oranzova zarovka - na to jsem cumel, ale fakt bomba!

Jen ta cena 450,- za par je holt husta.

Dneska uz je blby svetlo, ale zitra zkusim nafotit.

post-10-1145210432.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ty od Philipsu. Jsou super, presto je malinko videt jejich oranzovej nadech, nicmene je to o 1000% lepsi nez klasicka oranzova zarovka.

A dalsi pozitivum? Maji o dost lepsi svitivost nez klasicka oranzova zarovka - na to jsem cumel, ale fakt bomba!

Jen ta cena 450,- za par je holt husta.

Dneska uz je blby svetlo, ale zitra zkusim nafotit.

díky budu čekat na FOTO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť už tam foto v předním blinkru máš.

Ještě jedno.

Ok ale myslel jsem ty philipsy. Tohle jsou ty chromovky( nebylo by foto když svítí -_- )

To jsou ty Philips.Ty chromovky jsem vrátil,svítily asi jako když tam dáš žárovky 24V.

Svítí opravdu jasně ja psal Maverick.Foto zkusím zítra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť už tam foto v předním blinkru máš.

Ještě jedno.

Ok ale myslel jsem ty philipsy. Tohle jsou ty chromovky( nebylo by foto když svítí -_- )

To jsou ty Philips.Ty chromovky jsem vrátil,svítily asi jako když tam dáš žárovky 24V.

Svítí opravdu jasně ja psal Maverick.Foto zkusím zítra.

Paráda ty philipsy vypadaj dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tyhle http://www.autodoplnky.cz/index.php?typ=DMA&showid=5826

pokud chces foto tak to zitra muzu blejsknout, jinak sviti stejne jako ty standartni

V predu mam http://www.autodoplnky.cz/picture/shop/big...s_light_003.jpg

Čau Mefisto. Prosímtě jak dlouho vydrží ty H7, jestli máš zkušenost. Já koupil nějaký aušus u Benziny, za dva měsíce v čudu, zrovna dneska jsem měnil druhou. Dík za odpověď. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...