Přejít na obsah

Brzdový třmen FSIII


Crake

Doporučené příspěvky

Zdravim panove,

mam na vas takovy dotazek. V sobotu jsem chtel sundat brzdovy trmen FSIII a po marnem zklouseni, jsem ho zas a opet prisrouboval a nechal byt... Jak ho spravne a bez poskozeni sundat... Doukal jsem do DP a nemel by to byt vubec problem, tak fakt netusim kde jsem udelal chybu...

1) sundat kolo

2) sundat krytky

3) odsroubovat vodici cepy

4) ??? Jakou stranou ma jit dolu??? Zespoda je zarazka, tudy mi nesel a ze shora taky ne - kurnik je na to nejaky figl??? :unsure:

Diky moc za radu... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, budu za to muset asi poradne vzit a pak uvidime... Hlavne abych to pak dal zpatky :disgust:

Nemam to rovnou spojit s vymenou desek??? Ktere byste doporucovali??? Jake tam jsou origo??? Zda se mi ze dost prasi a ty hliniky musim furt cistit...

Editováno: , autor: Crake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ať nezakládám nové téma.

U brzdových kotoučů FSIII jsou na brzdových třmenech takové silonové vodítka - vodící pouzdérko, přes které se šroubuje vodící čep. Zdá se mi, že je mám dost vychozené a třmen se na čepech dost kiklá. Nevíte někdo jak se ten bazmekt přesně jmenuje, jaké má číslo ve škodofce a popř. asi cenu ? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať nezakládám nové téma.

U brzdových kotoučů FSIII jsou na brzdových třmenech takové silonové vodítka - vodící pouzdérko, přes které se šroubuje vodící čep. Zdá se mi, že je mám dost vychozené a třmen se na čepech dost kiklá. Nevíte někdo jak se ten bazmekt přesně jmenuje, jaké má číslo ve škodofce a popř. asi cenu ? Dík

řekni jaký je to číslo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam taky takovy problem při brzdeni me mirne vybruje volant asi křive kotouče a dnes když jsem jel me začlo pri brždeni jakoby cinkat kov na kov takove lupani mam tušeni že to dela brzdič když za nej zataham tak je volny a vydava stejny zvuk jak o za jizdy.Co mam vymenit a jakou si mam nychystat sumu na material?Dikec všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se byl podívat ve skodofce a nechal si ukázat tu vodící vložku. Je to taková tzrzená guma, něco mezi silonem a gumou. Origo pár stojí 600 a pašerák 300 na 1 brzdič.

To Leonin jak píšeš je možné že to klepe ale při lehounkém přibrzdění. Při normálním brzdění se vymezí vůle a určitě to neklepe. Jinak na tom brzdiči nemá co klepat , protože je plovoucí. Jedině že bys to měl už tak vybité a šel by kov na kov, přesněji třmen na vodící čep. Pokud máš fakt takovou vůli tak to vyměň. Doma v pohodě to vyměníš. Potřeba je jenom imbus 7. Co vím určitě, můžou klepat a klepou nám na služ. oktávce zadní destičky o kotouče. Protože jsou desky jednoduché bez pružin tak si na díře ťuknou. Jde to slyšet ale jen při jízdě mezi ploty nebo baráky. V prostoru je klid. Čus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...