Přejít na obsah

nastavení tuhosti serva


bangladezo

Doporučené příspěvky

Ahoj. Potřebuji poradit jestli jde u o1 nastavit tuhost řízení pres vag. Četl jsem tady na foru že u o2 to de a dokonce v pěti stupních tuhosti. Máme doma dvě naprosto stejné octy 1,6 rv 99. U jedné najeto 280 tkm a řízení naprosto lehce ,řekl bych že je to i dost přeposilované. U druhé najeto jen 85tkm a řízení dost ztuha. Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to Tě zklamu, u I Oct to nejde,tam je mechanický čerpadlo,žádná elektronika co se týče řízení. U Fábií a IIOct atd tam už to jde,tam je servo poháněný el. motorem a to ovládá řj takže se to dá nakonfigurovat jak píšeš.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ díky moc,tak že problém bude někde jinde

Asi jo. Mě to taky moc nejde, (třeba oproti Fábii) ale mám Tdi kdysi jsem měl nějaký mercedesy,tam byli pumpy rozdělené podle motorizace,nejtěžší motory měli pumpy s větším tlakem,bylo to na štitku toho čerpadla,jinak rozměrově to vycházelo stejně. Škoda že tady taky nejde dát silnější pumpa.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...