Přejít na obsah

přístrojový štít


vaca80

Doporučené příspěvky

ten obrazek nejsou moje budiky,to jsem objevil tady proto se na to ptam, me tam to auticko nesviti.tak mi to nedalo a byl jsem to omrknout,mame v rodine 2 totozne oktavky a to auticko nesviti ani v jedne.dale jsem zjistil ze v te me nesviti,auticko,kolecko a okolo carky,zrejme neco k brzdam,to je uprosterd.a u tachometru mi nesviti auticko s klicem oranzovy symbol.a dobijeni a olej mam taktez u tachometru ne v prostredku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze imobilizer ani signalizace dveri nesviti.da se na vagu zjistit je li to treba odpojeno nebo jsou jen v haji zarovicky?pocitam ze umyslne odpojeno je mozne,jedna se o dovoz z nemecka bez servisky s uplne novym volantem,coz me dost zarazilo na tachometru 130 000 ale rozhodovala cena takze jsem to vzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bych protože to je nejlevnější zkusil vyměnit patronu spínací skříňky nebo máš problem s přístrojovou deskou. Ještě mě napadla možnost že máš verzi LX nebo Clasics a je možný že u nich hodně věcí vubec neni funkční ale imobiliser /auto s klíčkem) dobíjení, ruční brzda mazání by měly svítit pokaždý když zapneš zapalování

Jinak auto bez servisní knížky a ještě dovoz je dost hazard abys nakonec hodně nelitoval

Editováno: , autor: notobi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic tim nepokazis, bude ti to postupne psat co se ma hybat, nebo svitit (u jinych jednotek napr. cvakat nejaky rele), ty budes kontrolovat, ze se tek deje

napr. si i overis, ze mas spravne nasazeny rucicky, pri testu budou ukazovat prostredek stupnice

dokud nemenis kodovani nebo prizpusobeni, zadavas login, tak se neni ceho bat, to je jen zobrazovani informaci

rekl bych, ze spis naopak, klidne si prohlidni merene hodnoty, jednotlive kanaly, at vis co tam je, treba se ti to nekdy bude hodit

jestli jeste nemas, tak si z netu stahni VIS, ten ti hodne poradi a pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie kazde auto ma tieto kontrolky. brzdy,dvere. Je to podla vybavy. :)

Tak pokud má 3G tak to tam musí mít! v Eleganci určitě... brzdy podle mně také.. podívej se k k přednímu kolu jestli ti kromě čidel k abs vede i drát na kontrolu brzdového obložení, popřípadě pošli kodování palubní desky..

a jestli ti nebliká kontrolka tak máš určitě špatné mikrospínače ve dveřích... nebo studené spoje v zámcích.. to má taky souvislost s tou kontrolkou ve dveřích..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dvere a brzdy musi byt nakodovany, jinak je nekontroluje bez ohledu na cidlo u desticek

pripoj se k budikum a nahore v okne je policko kde je napsany kodovani a je u nej jaky tam je ted cislo (viz obr, ten ma 142, nejaka jina RJ)

http://www.vag-com.cz/vag-com_soubory/image012.jpg

kontrolka imobilizeru, dobijeni, rucni brzda.... ty ti ted sviti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...