Přejít na obsah

MDF podložky pod repro


Doporučené příspěvky

Problem s basama nebude v typu MDF podlozky ale v jeji instalaci. Pokud neni za reproduktorem dostatecny objem, tak to basovat nebude. Ta cast peny za reproduktorem se vetsinou vyrezava. Stejne tak ta pena neni zadna pevna ozvucnice, ktera je pro dobrou funkci reproduktoru podstatna.

Nemam jedinou vyhradu k podlozkam od Milana ale nerikejte, ze slysite rozdil podle typu MDF podlozek. Nechavame si MDF podlozky na Octavii vyrabet taky. Slo nam predevsim o nizsi cenu a to znamena i jednodussi vyrobu a mensi spotrebu materialu (na ukor designu) pri zachovani funkcnosti a vlastnosti.

http://www.audioves.cz/MDF-Skoda-Octavia-1...65mm_g3323.html

Neverim, ze nekdo u reproduktoru cenove hladiny 2-3tis pozna jakykoliv rozdil zvuku v nasich podlozkach a v podlozkach od Milana nebo v jakykoliv jinych delany po domacku.

Ja sam mam podlozky (v mem aute - viz foto) delane v kombinaci MDF / Alu ale ne kvuli zvuku ale jednak kvuli designu a jednak proto, ze casto repra menim a srouby se v MDF casem vyzvejkaj.

post-173-1255952540_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz som namontoval tie MDF, ale rozdiel v basoch ziaden ,alebo len minimalny. Osadil som orig. repro . Mozno keby som tam dal nejake ine mozno vtedy by som to pocul ,neviem. Niekto tu pisal ze rozdiel aj na orig. repro je obrovsky, ale mne sa to nezda...

Tak toto nedávám !! To utěsnění je taky luxusní !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Všechny majitele Octavií bych chtěl upozornit, že jsem si pro Vás připravil takový malý vánoční dáreček v podobě slevy na mnou vyráběné MDF podložky pod repro Octavia I.

Tak že od této chvíle až do 31.12.2009 je cena za pár MDF 600,- czk + poštovné!!

Všechny tyto "slevové" objednávky budou bleskově vyřízeny k Vaší spokojenosti.

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Připojuji se k mázoru "RyVeS". Mimochodem dneska mi od RyVeS přišly podložky za 339kč a paráda. Pasují perfektně,práce pro člověka co nikdy nesundaval tapec na hoďku. Zvuk je o 100% lepší. Doporučuji. :palec2:

Nazdar,taky mi dneska přišli MDF podložky od "RyVeS" a kvalitativně jsou super.Nemám žádných výhrad i balíček byl v poho.Čekám na tlumící materiál, o víkendu se zavřu do dílny a budu tlumit.Jsem zvědavý jestli to bude takový rozdíl v hudbě.

Editováno: , autor: Junek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem s basama nebude v typu MDF podlozky ale v jeji instalaci. Pokud neni za reproduktorem dostatecny objem, tak to basovat nebude. Ta cast peny za reproduktorem se vetsinou vyrezava. Stejne tak ta pena neni zadna pevna ozvucnice, ktera je pro dobrou funkci reproduktoru podstatna.

Nemam jedinou vyhradu k podlozkam od Milana ale nerikejte, ze slysite rozdil podle typu MDF podlozek. Nechavame si MDF podlozky na Octavii vyrabet taky. Slo nam predevsim o nizsi cenu a to znamena i jednodussi vyrobu a mensi spotrebu materialu (na ukor designu) pri zachovani funkcnosti a vlastnosti.

http://www.audioves.cz/MDF-Skoda-Octavia-1...65mm_g3323.html

Neverim, ze nekdo u reproduktoru cenove hladiny 2-3tis pozna jakykoliv rozdil zvuku v nasich podlozkach a v podlozkach od Milana nebo v jakykoliv jinych delany po domacku.

Ja sam mam podlozky (v mem aute - viz foto) delane v kombinaci MDF / Alu ale ne kvuli zvuku ale jednak kvuli designu a jednak proto, ze casto repra menim a srouby se v MDF casem vyzvejkaj.

to presne som pisal, ale niekto ma chcel silou mocou presvedcit ze len jedne jedne podlozky sa oplati davat a nie ine ,coz je uplny nezmisel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Pánové, prosím Vás! Už jsem to sem psal asi tak 300x. VEŠKERÉ info o MDF a jejich dostupnosti mi prosím pište přímo mě a nepište to sem!!!! Nemám čas to denně procházet, co se tu šustne a vy tak nedostanete včas svojí odpověď.

PS: TonymuRS jsem odeslal zprávu, ale už se neozval. ...asi MDF už nepotřebuje...

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je na tapecu díra na repro (dosedá k mdf), tak jen trochu v těch stranách, co jsem psal. Kastlík v pohodě. Kolik cm máš tlustou podložku? Mára II ti třeba odpoví.

Odpověď sem nenašel, ale upravování tapece snad nehrozí ne? :p

Jen furt nevím proč je Milan II nelakuje, pro většinu lidí zbytečná další práce navíc, ale každýho jenom jeho business lol

Editováno: , autor: homy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Všechny majitele Octavií kteří se chystají upravovat svoje audio bych chtěl upozornit, že stále probíhá prodej MDF podložek pod repro Octavia I za snížené ceny!!

Tak že cena za pár MDF je 600,- czk (z původních 750,-) + poštovné.

Všechny tyto "slevové" objednávky budou bleskově vyřízeny k Vaší spokojenosti. Neváhejte a kupte si osvědčenou kvalitu, vždyť originál je vždy jen jeden. Vše ostatní je jen špatná napodobenina těch mých MDF.

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Redukce máme také - skladem vždy v dostatečném množství - viz:

http://www.prohifi.cz/mdf-redukce/prohifi-mdf-redukce-skoda-octavia-i-predni-dvere

Cena je 397 Kč za pár + případně 99 Kč poštovné (Českou poštou Obchodním balíkem i PPLkem). A rozhodně to není špatná napodobenina - jenom máme dodavatele, který je schopen vše vyrobit strojově v větším množství, proto o třetinu nižší cena. Troufám si tvrdit, že lépe ty redukce už vyrobit nejdou.

Zboží posíláme každý den - při objednání cca do 13 hodin je doručení hned následující pracovní den :-)

Samozřejmostí je daňový doklad, přičemž jsme plátci DPH, takže někteří z Vás ještě ušetří dalších 20% ceny :-)

Editováno: , autor: Mil4n
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nedá mi to, ale podložky od "skywolkera" mají jednu drobnost a tou jsou "nožičky" pod jednotlivými šrouby - lépe kopírují původní montážní místa. Chápu že to nejspíš nevyrovná cenový rozdíl, prostě Milan II je stále větší detailista... ovšem kdo jde jenom po ceně, tak tam není co řešit ;)

Podložkám zdar!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj všem,

dnes sem se odhodlal vyměnit origo.repro + montáž mdf..

Je to v pohode,ale...

Akurát nevím jak zapojit repro :oOno to originál repro má nejakou patici na 4 kontakty..2 x dvoukontakt - červená a hnedá. ( foto v príloze ) Nový repro má pouze 2 kontakty...pochopitelne... :smich:

Co je správný ?

a - Zapojím repro pouze na jedno z dvoukontaktu

b - Z jednýho zapojím červený ,a z druhýho hnedý kabel

c - prepojím 2 červený a dva hnedý - až pak to zapojím na repro

díky

post-50192-1277494874,516_thumb.jpg

post-50192-1277494889,6672_thumb.jpg

Editováno: , autor: Diesel2006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

tak jen velmi jednoduše. Červený je +, hnědý (s barevným proužkem) je -. Nejjednodušší asi bude odstřihnou původní konektory a nacvakat nové. (Když si najdeš článek na výměnu repro v Oktě tady někde, tak tam je to i s fotkama) Nevím jaké repro tam chceš dát, ale obecně se dá říci, že plusový konektor je ten sirší, mínusový ten menší. Tohle je škodovácké řešení výhybky, ostatní repráky to mají trošku jinak, ale složité to není. Držim palce. ;) Jo a abych nezapomněl, pokud chceš aby hrály původní výškáče, tak ty dráty propoj třeba čokoládou, nebo namačkni na stejný konektor.

Editováno: , autor: Losha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

dekuji za odpověď....mám to hotové...

Odpojil som si rádio a skouknul sem to podla iso konektoru jaká barva je co...

Dal sem tam mdf podložky a repro HELIX dark Blue - hraje to supr ! ( myslím oproti původným )

Jasne ,že se tam dá nacpat komponentnú sadu s výhybkama s kapacitorem atd...ale až tak to nežeru...

Mne to stačí - s původným se to nedá ani porovnat...

A,ponechal sem i původní výškače...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...