Přejít na obsah

MDF podložky pod repro


Doporučené příspěvky

tak jsem dnes po 2 měsících v nové práci zjistil, že kolega dělá nejen MDF podložky:D. Jak předek tak zadek+možno i v laku. Montáž samozřejmostí a dělá i krásné ozvučnice+komplet audio. Brno...pokud bude zájem klidně piště. Ty podložky za luxus cenu;)!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...právě...má asi 12 posledních párů.To co jsem měl možnost si prohlédnout "jako podložky" byla katastrofa a nedaly se použít.Dělal to vše skoro ručně tak proto ta cena...tady můžete porovnat...ale che to je mít v ruce

Ještě bych doplnil přiložené fotografie, že podložky od Milana mají z druhé strany přilepený takové výstupky aby po montáži bylo vše jak s původní podložkou.

Prostě dokonalost sama.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jen malé upřesnění...podložky jsme sice spolu vyvíjeli, ale jinak je to dílo MilanaII

...Wojnar...jsi velmi všímavý.Je vidět, že tě to taky napadlo, že podložka nemůže být zcela plochá protože ploché nejsou ani dveře tak proto ta členitost, která na fotce není vidět.

Milan udělal ze začátku takovou malou chybu...vyvěsil plánek na stránky a to ostatní okopírovaly protože do té doby tady taková nabídka nebyla.

Ale protože podložky zcela nelícovaly s profilem dveří tak proto jsme tam doplnili ty vymezovací kousky, které se pracně vyráběly protože ani ty neměly jednoduchý tvar.

Zkrátka jako vše dobré v této zemi i toto musí zaniknout díky falzifikátorům, kteří naprogramují CNC, ale ani taková mašinka neumí to co lidské ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš než cena mě zajímá zpracování...

dělá to na profi úrovni a zakládá si na tom. Počítám, že profi bude i práce. Samozřejmě nejsem odborník jako vy, ale není na škodu na ně mrknout říct svůj názor. Jak jsem psal, je z brna a není problém před koupí omrknout osobně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Wojnar...jsi velmi všímavý.Je vidět, že tě to taky napadlo, že podložka nemůže být zcela plochá protože ploché nejsou ani dveře tak proto ta členitost, která na fotce není vidět.....

....Milan udělal ze začátku takovou malou chybu...vyvěsil plánek na stránky a to ostatní okopírovaly protože do té doby tady taková nabídka nebyla.

Jde o to, že jsem je měl v ruce :palec2:

Si myslím, že ani nevyvěšením plánku by nezabránil okopírování.

Stačí když se dva domluví, jeden podložky koupí, druhý to obkreslí, vyrobí si druhé pro sebe a další, a další, a další...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy, to je normální vývoj na trhu:). Samozřejmě díky patří těm, co přinesly know-how a zrealizovali to jako první!!! Ti samozřejmě nasadili cenu, aby se jim ta myšlenka zaplatila. Netrvalo dlouho a přišla kopie, snad stejně kvalitní (nejedná se přece o složitou elektroniku) a cena byla krapet nižší. Poptávka je stále vysoká tak se dalo jen čekat kdy to někdo začne prodávat za skoro výrobní náklady.

Je to něco nepochopitelného????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem si zajel pro podložky k Milanovi.Namontoval mi je a vypadají super.a co teprve ta hudba.Nemyslel jsem si,že to bude takový rozdíl.Ještě vytlumit a bude to super.Dík Milanovy za suprovou prácí.Bavil jsem se s Milanem a má posledních 10 kousků.Chlapi,neváhejte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tímto oficiálně potvrzuji ukončení mé výroby MDF pro Octavie I. Jak píše Tazz7, mám skladem ještě několik málo párů, tak že neváhejte. Potom Vám nezbude nic jiného, než si koupit ten konkurenční bordel (odemě okopírovaný a to ještě špatně) který s řemeslem nemá absolutně nic společného.

Upozorňuji, že zadní MDF 130 mm Oct. sedan už nemám!!

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...

Venku už začíná být zase pěkně, tak že kdo se chystáte na nadcházející sezónu upravovat svoje audio, mám fakticky jen pár kusů MDF Octavia I.

Už mockrát jsem vyhrožoval že je to naposled. Ale už opravdu vážně naposledy!! Matroš je co měsíc dražší a dražší, odvoz to samo...

Takže kdo MDF ještě nemá a uvažuje, nečekejte dlouho. Pak už na Vás zbyde ten nefunkční konkurenční šunt, co ani nejde namontovat na dveře. :kol-44:

Mejly tipu "predaj mi dvoje MDF za dampingovů cenu" mi ani nepište. Nemá to cenu, toto hned mažu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...