Přejít na obsah

Výměna antény


Doporučené příspěvky

mám na střeše origo anténu, která se dá sklopit. Když ale couvám do garáže, chytnu o rám a anténa se brutálně ohne zpět, než zajedu. Jasně, jsem líný pokaždé ji sklopit. Nevíte někdo, zda se dá vyměnit za nějakou kratší, abych nepřišel o sílu příjmu? Pokud máte někdo zkušenost, napište i typ, výrobce a případně dodavatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fatkt super nápad a díky moc za ochotu poradit. Přeju ti za to všechno nejlepší včetně srdečního záchvatu :p:smich:

Poradíte někdo, za jakou anténu to jde vyměnit? Nestojím ale o žádné Ostankino, jedna nabídka mi už stačila.

Tak si pořiď tu ohýbací jako maj ostatní Octavie. Taky mam blbej vjezd do garáže, ale mojhe se ohne. Hlavně si nekupuj ty Tuzingové co prodávají v Tuning obchodech je to nahovno nechytíš nic ani v praze..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu ohýbací mám, ale je to fakt brutal při zajíždění do garáže. Podle mě by to nemusela dlouho vydržet. Napadlo mě, jestli by tam nešla z fábky. Tedy jestli je kratší.

Ta moje nejde sklopit. Ale ohýbá se taky hodně a nic sní není. Já myslím že Fóbie mají uplně stejnou anténu.

post-29-1146595766.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for Paul:

já mám patku na střeše na sklápěcí prut. Jak má ten tvůj dlouhý závit, mám obavu, že pro mě by byl krátký. Kde a za kolik jsi ji sehnal?

for all:

zkuste ještě někdo poradit. Viděl jsem na parkovišti na Octě takové malé brko asi 10 - 12 cm. Vypadalo to fakt super. Jenže řidič nikde poblíž nebyl, abych se ho zeptal, kde ji sehnal. Povrch byl pokrytý černým plastem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for Paul:

já mám patku na střeše na sklápěcí prut. Jak má ten tvůj dlouhý závit, mám obavu, že pro mě by byl krátký. Kde a za kolik jsi ji sehnal?

for all:

zkuste ještě někdo poradit. Viděl jsem na parkovišti na Octě takové malé brko asi 10 - 12 cm. Vypadalo to fakt super. Jenže řidič nikde poblíž nebyl, abych se ho zeptal, kde ji sehnal. Povrch byl pokrytý černým plastem.

Je to stejný jako ta normální pogumovaná , a je dlouhá celkem asi 20cm a soustružil my ji děda :D (z nereze)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...