Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Ahoj, pokud máte zájem o chipnutí 81kW verze, je možné po domluvě provést. Pokud budete chtít, je možné se svézt v naší Yetině která má úpravu z 81kW na cca 103-105kW (Ostrava). Vyšší výkon z důvodů životnosti motoru a hlavně spojky neděláme. Původní mapu ŘJ ukládáme pro opětovné uvedení do původního stavu. Doba úpravy trvá cca 60-90min, ŘJ je nutné demontovat z vozu. Pokud je auto v záruce a při servisu Vám ŘJ přehrají, provedeme opětovné nahrání zdarma. Chip Vám může provést v Ostravě nebo v Kladně, popřípadě po domluvě na jiném místě.

Pokud máte zájem o nachipování jiného vozu nebo motoru napište.

Ahoj, máš nějaké stránky, kde bych se mohl dozvědět více info? Hlavně mě zajímá kolik by čipnutí 81kW motoru stálo.

  • 1 měsíc později...

Nešlo by domluvit hromadný čip u Mr. Cimbu ??? Nemáte s takovou akcí někdo zkušenosti ??? Jistě by s dala domluvit zajímavější cena.

  • 1 měsíc později...

Ahojte, máte někdo ověřený tip na opravdu spolehlivou firmu, která by provedla chipnutí 81kW verze Yetiho za cenu do 10tis. kč?

  • 2 týdny později...

Takže, dnes jsem se objednal na tuning. Tak jsem na to zvědav, ještě dnes platí akční cena -25%. :kol-31: Pokud Vás zajímají reakce na úpravu, dejte vědět, rád se o to podělím.

Mohu se zeptat u koho a za kolik? Díky Martin.

Upraveno od Sranki
necituj predchadzajuci prispevok

První dojmy: Nebe a dudy. Od 1,8 tis až 2 tis. otáček, jako by vás někdo nakopl. Nekouří, neškube, hezky táhne vpřed ....

Motorizace 81kW 4x4 pouze v Praze.

Doba úpravy: Počítejte minimálně s 1,5 hodinou.

Prostředí: Moc příjemná slečna, TV, bar, WiFi.

Cena: 6400,- Nejsou plátci DPH. (cena po slevě - 25%)

Upraveno od Celerjehnusnej

  • 1 měsíc později...

Dobrý den, nemá někdo čipnuto u Cimbu 2,0 TDI 81kW 4x4? Pokud ano jaké máte po tomto chipu zkušenosti z provozu. Děkuji M.

  • 1 měsíc později...

Přijeďte s tím na brzdu, s CR budete moc spokojeni.

  • 1 měsíc později...

BSR CZECH stage 1 mam od nich tento chip a sem spokojeny nechal sem ho tam dat i presto ze mam jeste zaruku od skodovky spokojeos ze 103 KW na 140 KW zaruka i na pohone ustroji od BSR.

Opravdu dobra prace za kterou si zaplatite 1000EUR.

čtu dobře? 1000 eur, to je cena kterou dělal nějaký šílenec.

Mám 125 kw motor v Tiguanu po úpravě 200 koní a 400 Nm vše odměřeno na brzdě.

Více info rád poskytnu.

To valchaa , pokud budeš v Praze, tak se zastav na kafe.

No zrovna BSR je jedna z mala firem co nabizeji upravy s rozumnym narustem, a dle toho jak jsem si prohlizel jejich nabidku znaji hardwer motoru a ne jak 99% firem, ze ani nevi co chipuji. Jejich upravu jsem zadnou nevidel ale aspon tohle na me pusobilo dobre.

Nevím co je rozumně , ale dva roky zpět a měřeno na Jarově 105PS na 128. Originál 112. To mi nepřijde za 25tis./ aspoň myslím, že tolik stojí/ zrovna OK. SW jsem taky neviděl dotyčný to snad vracel.

To ja nemohu posoudit.. Taky mam na BSR usmevny nazor s upravou 1.6CR kde pisou ze po OBD programovani a pak dole mikro pismem napsano, ze nektere jednotky se musi rozsifrovat (nektere vsechny) :-). Taky takove divne. A takovych polopravd lidem rika spousta firem a tuneru :-))) Ale jsou jedni z mala co jsem si rekl hmm to jde...

Upraveno od TDIfun

  • 2 měsíce později...

Dnes provedena úprava u Mvoleska (profituning praha), v sérii odbržděno 118k a dost slabých 245Nm, po úpravě 186k a 351Nm. Krouťák záměrně nehnán do extrému a s postupným náběhem, kvůli spojce, zase se krásně točí a ve 4000ot. stále plných 320Nm. Jízda absolutně odlišná, tím že můžu porovnávat, dokonce auto jede lépe než 125kw verze Yeti/Superb a to o dost. Na 5ku to i ve vysokých rychlostech (od 160) tahá velmi důrazně. Dám sem i graf, až ho proženu scanerem. Spokojenost veliká, jako bych si koupil úplně nový vůz. Uvidíme jak to bude se spotřebou až najedu trochu víc km.

Dodám sem stejný motor graf a cena 25tis. je pro vozy s garancí a jednotkou motoru navíc.. Více po telefonu. Běžná úprava stojí 11tis. Přes klub sleva.

Možno i test Haldex. Viz zkušebna 4x4. Jinak mám pocit, že Jack mi předevčírem volal a asi to s jednotkou nepochopil. Nikomu to nenutím, je to pouze lepší varianta krze záruku.

GOLF 6 81kw.pdf

motorpower - a jak jste na tom načipovat 1,2TSI DSG ? ve vlákně se to dost řeší a zájemci by asi byli

Ano, jde to...zavolej

Ahoj, i já bych se rád dozvěděl více k možnosti chipování 1.2 TSI, 77kW ... klidně můžeš přes SZ, díky moc

Taky bych rad nejake to info :rolleyes:

motorpower: nene já jsem ti nevolal. Jink tvůj graf Golfu (série i po úpravě) je v podstatě totožný s mým, jen mi nabíhá o 100 ot. později a začíná klesat o 200 ot. později. Je vidět že ty motory jsou jeden jak druhý a z fabriky "podčipované" opravdu důkladně..

Jo u těchto to takhle pěkně funguje. Co se týká 1,2 TSI jsem v pondělí od 11 na telefonu a rád vše zodpovím. Loni jsem je rozebíral a možná již jdou po kabelu. Půl roku jsem tohle auto nedělal..

OK, díky - ozvu se ti. :kol-47:

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.