Přejít na obsah

Alu kola


Hustoles77

Doporučené příspěvky

kolesá mám len dva dni :) takže tam moc ešte neviem povedať, spotrebu mám zatiaľ rovnakú ako pri zimných 195/65 R15, zatiaľ len brzdenie je omnoho kratšie ale zákruty som ešte neskúšal testovať, takže ti neviem povedať ale určite to bude poznať...

Tak postupem času mi dej vědět .Zajímá mě to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna zbytocne siroke pneu... Bohato stacia seriove 205/50. Ale disky su  :palec2:

myslel som si to iste... ked som kupil spidery boli na nich 225/45 po zjazdeni som kupil 205/50. vysledok? na 225 malo auto ovela lepsie jazdne vlastnosti na tych 205kach sa to prevaluje ako na 15kach... najblizsie pojdu zase 225/45

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dovolil som si narychlo blesknut ako vyzera guma na mojom aute... podla mna nic moc dezen je sice siroky 205 ale pri disku je guma rovnako siroka ci je to 205 alebo 225 a mne sa viac paci ak je ten prierez gumy taky kockaty nie take vajco ked rozumies co myslim :)

post-13010-1270120317,9153_thumb.jpg

a dost uz OT! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...