Přejít na obsah

folie na skla


kus

Doporučené příspěvky

jo to jsou s UV, za tech 4.500 budou nejspis i zlaty...

neresim jestli jsou dobry, to je jasny ze jo, ale jde o to, ze v lete porad stahuju okna predni, kazdej den 1x dolu a nahoru, kdyz jedu z prace, tak jestli se ty folie neotrhaj o ty gumy, jak porad budou jezdit, kdybych mel klimu a mel furt skla nahore, tak je to jedno, takle ale budou mechanicky porad namahany, abych si nedal folie a za dva mesice na nich byly rejhy az na sklo a nezacali se loupat dolu ty kousky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neodrou, mam je uz na druhym aute, okynka stahuju taky. nesmis samozrejme koupit nejaky nonamy. ja mam bruxsafoly

Hlas pro Bruxsafol... Myslim ze nejen tyto jsou jiz konstruovany proti poskrabani... Take stuhuji okno a nevsiml jsem si nikde na okne, ze by se byt malinko odlupovala. Byl jsem ujisten montazisty, ze toto nehrozi, stejne jako bublinky na oknech. Zivotnost udajne 7 let (barevna) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za odpovedj, znacku nevim, neptal sem se, ve foliich se naprosto nevyznam, prej sou to nejaky americky folie s protiskrecovou? vrstvou aby se prave neodrbali, na picu je ze to musi zase cely rozebrat, vyndat skla ze dveri, to nevim jak tam pak bude lepit ty tesneni zpatky a jak usadi okna zpatky, kdyz sem ja menil stahovacku predni, tak sem si s tim hral dost dlouho, nez zacala stahovat uplne pod uroven dveri, na to foliari mit cas nebudou, to sou takovy rychly akce, rozeber sloz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám fólie na mé Okině a jsem spokojený. Dal jsem za ně okolo 6000,-, ale jsou homologovány a poliši tudíž nemůžou ani prdnout. Neodírají se a mám je kompletně na bocích i vzadu. V předu 35 % ztmavení a vzadu 75 % ztmavení. Je lepší si připlatit a mít homologované než pak dostat flastra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám fólie na mé Okině a jsem spokojený. Dal jsem za ně okolo 6000,-, ale jsou homologovány a poliši tudíž nemůžou ani prdnout. Neodírají se a mám je kompletně na bocích i vzadu. V předu 35 % ztmavení a vzadu 75 % ztmavení. Je lepší si připlatit a mít homologované než pak dostat flastra.

JJ asi jsi spokojeny, ale polisi te muzou klidne vydusit, ta tvoje homologace je nanic. Z nize uvedeneho naprosto jasne vyplyva, ze tonovana skla z vyroby jsou pripustnym maximem zatmaveni a neni mozne je vice zatmavovat. Bavime se samo o prednich bocnich oknech. Navic pochybuju, ze ten kdo ti lepil je na tom seznamu vyvolenych, ostatni nemaji na montaz pravo. Jestli si to vepredu zatmavil o 35%, potom propustnost na cirem skle je 65%, to uz samo o sobe porusuje podminku 70% propustnosti, cire sklo uz sam vyrobce zatmavil na tech 70%. Nechce se mi to pocitat, ale s tou homologaci si muzes vis co. zdroj: http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_doprava/Dov...kel_vozidel.htm. a tam prece nikdy nelzou :p . Myslim, ze sis priplatil za uplnou volovinu, mno nevim :rtfm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absolutní souhlas.

Vyhláška je neúprosná, a ten tvůj jakýsi atest je k hovnu. Neboj, já to mám taky tmavý a ještě zrcadlový včetně předních bočních oken a žádný atest nemám wink.gif

Nejseš v tom sám biggrin.gif

Editováno: , autor: plasmo
Citace předchozího příspěvku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vim, bylo mi receno ze zmineny atest ti daj na skla zadni bocni a zadni 5. dveri, na ty predni a predni bocni ne, takze asi tak, ja pokud do folii pujdu, tak si dam ty nejsvetlejsi, respektive nabizi se tri, svetle, stredni, tmave, takze ty svetly, abych byl v aute jeste trosku videt ale pritom sklo bylo presto tmavsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gueste, nejsi v tom vazne sam... Ja mam take atest a to na 23%zatmaveni prednich bocnich oken... A take je mi to myslim k hovnu, protoze na okna tonovana z vyroby ( VW Group vsechny vozy ) nesmi prijit jakakoliv protislunecni folie, pouze cira bezpecnostni. Ikdyz bych splnoval zatmaveni, nesplnuji toto. Tesim se na 1.7. co na to kluci na silnicich! :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neodrou, mam je uz na druhym aute, okynka stahuju taky. nesmis samozrejme koupit nejaky nonamy. ja mam bruxsafoly

Vždyť bez klimy si neumíš představit jízdu ne....???? -_-

hele jako jo, fakt si to bez klimy predstavit uz nedovedu, ale az vymyslis klimu, ktera za tebe i sama zmackne tlacitko treba pri vjezdu na parkoviste(a mackam je docela casto), do podzemek nebo si za tebe pokeca s nekym venku, ver mi, ze budu tvuj prvni zakaznik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem si takz dát folie, mám je na zadních + bočních a 5 u kufru. Vozím psa co kouká z okna po řoštěnkách, takže slintá a mlátí packama do oken nebo do kufru, podle toho kde ho zrovna mám. S foliema žádný problém, občas jen umeju okna zevnitř a jede se dál.

Ty folie na přední okna nedoporučuju a to z jednoho důvodu, pojedešli do NDR ne bo do Rakous a mám i pocit že do Chorvatska tak na 70% tě nepustěj, oni jsou na to dost háklivý. Kamarád takhle musel přejíždět z jednoho přechodu na druhý a na něm ty zadní okna ještě pro jistotu stáhnul (měsíc říjen) celník divně koukal, ale pustil.

Takže já mám zadky a předky z výroby, akorát jsem si nechal dát pruh na přední okno proti slunci a na to zatím nikdo nic neříkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem si takz dát folie, mám je na zadních + bočních a 5 u kufru. Vozím psa co kouká z okna po řoštěnkách, takže slintá a mlátí packama do oken nebo do kufru, podle toho kde ho zrovna mám. S foliema žádný problém, občas jen umeju okna zevnitř a jede se dál.

Ty folie na přední okna nedoporučuju a to z jednoho důvodu, pojedešli do NDR ne bo do Rakous a mám i pocit že do Chorvatska tak na 70% tě nepustěj, oni jsou na to dost háklivý. Kamarád takhle musel přejíždět z jednoho přechodu na druhý a na něm ty zadní okna ještě pro jistotu stáhnul (měsíc říjen) celník divně koukal, ale pustil.

Takže já mám zadky a předky z výroby, akorát jsem si nechal dát pruh na přední okno proti slunci a na to zatím nikdo nic neříkal.

Tak uz jen ten tvuj pruh na prednim okne je pruser. Co se tyce prejezdu do Nemecka, nevidel bych to tak horke. Je to prezitek... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...