Přejít na obsah

vady laku,koroze na supu


PetrKV

Doporučené příspěvky

Pokud nemáš chycené plechy (okolo lampiček), tak ti to nevezmou, já měl okolo lampiček puchýře a to je právě akorát pravej čas reklamovat. (záruka na prorezivění). Nicméně ta vnitřní lišta s těma lampičkama dost často odchází, ale to si musíš zacvakat pěkně ze svého ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já opět včera kontroloval lampy nad spz a zatím pořád klid což mě samozřejmě těší jelikož to je úctyhodné na auto z roku 2002.Nicméně věřím tomu,že pokud bych měl těsnění na pytel tak bych to řešil nalepením nějakého těsnění,které bych z něčeho vystřihl.Rozhodně bych nekupoval kvůli toho lampu.

Naštěstí jak říkám zatím klid.(Klep klep klep)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Asi to vyměníš jen těžko, to těsnení se samostatně nesežene, je součástí celé té vnitřní lišty, která stojí kolem 1500Kč. navíc to těsnění není ani žádná guma, jen taková pěnová hmota, je nalapená přímo na té liště. Viděl jsem to rozebrané, čili buď komplet rozebrat a vyměnit, nebo nic.

Ahoj pánové, taky momentálně řeším problém s osvětlením spz a taky rezevým víkem. přestalo svítít osvětlení. odšrouboal jsem ho a je v podstatě nepoužitelné. Tak jsem zašel do Škdovky pro nové. Není problém sehnat ani to těsnění, to mi automaticky k novému osvětlení nabídli, dokonce vše měli skladem. Bohužel mě jen zarazila cena, osvětlení i těsnění 790,- kč.. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to bych chtel videt,co ti nabizi za tech 790,- Ja se ptal a rekli,jak uz bylo psano- komplet ta lista 3500,-asi...Za 790 osvetleni i s tesnenim bych bral :)

Me zatim odhazi to tesneni a v jedny lampicce uz to cely zacalo diky vlhkosti hnit,kontakt se tam ulomil a prestala svitit,jeste jsem to zprovoznil,ale urcite ne nadlouho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, já to viděl i na svém supu rozebrané. To těsnění samo o sobě nejde. Také by mě zajmalo co ti nabídli, asi se spletli (mě také tvrdili něco jiného než to rozebrali). To těsnění je součástí té celé lišty a ty sklíčka lampiček se k tomu jen přitisknou. Těsnění je vlastně jen taková pěna, žádná guma a bohužel se vymačká a pak netěsní. Jediné co jde koupit samostatně jsou ty průhledné plastové "sklíčka" lampiček.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rádo se stalo kamaráde.Jinak věřím tomu,že ikdyby to těsnění součástí nebylo,tak se dá vyrobit.Ještě jsem se tím nezabýval,ale dá se určitě vyříznout a tento materiál není zas takový problém sehnat.Teda aspoň to je má domněnka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Tak já to samozdřejmě viděl taky rozebrané. určitě s tebou souhlasím že to jejich "těsnění" je po celé te liště. mě ale dali v podstatě náhradu, dvě časti těsnění kolem těch sklíček, zatím to tam nemám, ale chápu to tak, že v místě poškození těsnění odřežu v rozměru nové části co mám novou a bude hotovo. Každopádně souhlasím s Vickem, dát tam nějakou tu gumu, která bude 100% těsnit, protože toto těsnění je zase ten stejný materiál co tam byl.

post-33268-0-84075600-1298380989_thumb.j

Editováno: , autor: Zadio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Tak já to samozdřejmě viděl taky rozebrané. určitě s tebou souhlasím že to jejich "těsnění" je po celé te liště. mě ale dali v podstatě náhradu, dvě časti těsnění kolem těch sklíček, zatím to tam nemám, ale chápu to tak, že v místě poškození těsnění odřežu v rozměru nové části co mám novou a bude hotovo. Každopádně souhlasím s Vickem, dát tam nějakou tu gumu, která bude 100% těsnit, protože toto těsnění je zase ten stejný materiál co tam byl.

Fakt zajimavy ;) to mi nenabidli a to je za tech 790,-?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Zdravím chlapi, mám za sebou úspěšnou reklamaci zadního víka s vyhnilejma lampičkama, kde mi v autosalonu po kontrole servisní knížky jestli mám pravidelný servisní interval u autorizovaného servisu Škoda a po schválení samotnou Škodovkou, které technik poslal fotky orezlého víka. Odpověď byla kladná a v záruce mi vyměnili celé víko+lištu lampiček+lampičky vše zdarma. Takže z mé strany se servisem naprostá spokojenost a chválím. Mé štěstí bylo v tom, že předchozí majitel od kterého jsem auto koupil jezdil na servis do Škodovky :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj, včera mě vyměnili zadní víko. ptal jsem se a rezne to kvůli tomu, že je tam nějaký diamantový svár a že škodovka doteď neví jak to spravit a taky za to může těsnění, které drží vlhkost. Napadlo mě, co kdybych kolem lampičky mázl černý silikon? tím dokonale utěsním mezeru a lampička se slije s karoserii hezky.. Voda atd se nebudou mít šanci za osvětlení dostat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale díky tomu bych to mohl ochránit.. udělal bych jen takovou zahlazenou vrstvičku. Mimochodem jsem si už zhotovil těsnění ze 3mm gumy, pěkně na míru lampičky. Dnes jsem alespoň přítelkyni nezavazel při úklidu.. asi to zkusím. Žárovku měnit snad nebudu, mám tam LED od superfattyho :kol-34:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...