Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

Díky, hned to vyzkouším!!

Pred štartom skús proste odmerať napätie na poistke 12 až 16. ak tam bude menej ako 12V tak je chyba v spínačke
tak myslíš že to je těma zahnutýma "plýškama" ve spínačce??tak k tomu si netrofnu rozdelat to přeci jen není to sekačka na trávu :) ale každopádně díky za info! :palec2: ale stejně mi přijde divný že to pípá až od doby kdy tam je ten tempomat :(

jasne sú to v podstate len tlačítka, jednému som tak radil a urobil to bez kúpy lukasu

Hele mam takovej blbej napad :D tempomat je vlastne jen spinac v lukasu ze ? neslo by udelat hodit normalne nejakej mikrospinac do tlacitek nad radio a vyvest kabelaz aby to pak fungovalo ? pls nekamenujte me moc kdo tomu rozumi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Jak zjistím jestli si můžu pořídit tempomat do auta????

Proč by jsi nemohl?

Určitě můžeš..

Mě by jen zajímalo, jak funguje instalace, jestli je to zapotřebí dát "odborníkům" z autorizovaného servisu, kteří na hodinu berou 600,-- :feve::feve:

Když se to do auta instaluje, tak se mění i levá polohovací páčka u volantu? je tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
to jvees69

někde tady právě psaly, že na 16V to možná nechodí, tak jsem chtěl vědět jak to zjistím

zdravim, tiez mam 74kw 1.4 MR03 s jednotkou 6Q1 937 049 C a tiez by som rad vedel na com som, pojde to ?

Mam par otazok :

1. poznate niekoho sikovneho v sirsom okolo BA, ktory by za poplatok nahodil tempomat.

2. poznate niekto tento typ + kabelaz (pripadne problemy), nie je to original tak sa pytam

http://autoomega.sk/index.php?search=tempo...amp;ukaz=vsetko

3. ako som cital staci mi kupit packu zo superbu (3U0953513D 01C ) a kablovy zvazok z Molpiru a bude to fungovat ?

4. zevraj existuje aj original skodovacky zvazok kabelaze pod oznacenim 8EO 971 980 ale v predajni mi povedali, ze skoda nic take nema.

vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, tiez mam 74kw 1.4 MR03 s jednotkou 6Q1 937 049 C a tiez by som rad vedel na com som, pojde to ?

Mam par otazok :

1. poznate niekoho sikovneho v sirsom okolo BA, ktory by za poplatok nahodil tempomat.

2. poznate niekto tento typ + kabelaz (pripadne problemy), nie je to original tak sa pytam

http://autoomega.sk/index.php?search=tempo...amp;ukaz=vsetko

3. ako som cital staci mi kupit packu zo superbu (3U0953513D 01C ) a kablovy zvazok z Molpiru a bude to fungovat ?

4. zevraj existuje aj original skodovacky zvazok kabelaze pod oznacenim 8EO 971 980 ale v predajni mi povedali, ze skoda nic take nema.

vdaka

Ahoj. Mam Fabii 1.4 16V MR 02 a vse bez problemu jde.

Packu muzes mit jak ze superba, octy nebo fabie, jsou stejne. Ta kabelaz na kterou si hodil odkaz neni primo na fabii, ale kdyz ji prepinujes a hodis na konec konektor, tak ti pujde, ale dle meho nazoru je to zbytecna prace. Sezen si primo na fabii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Mam Fabii 1.4 16V MR 02 a vse bez problemu jde.

Packu muzes mit jak ze superba, octy nebo fabie, jsou stejne. Ta kabelaz na kterou si hodil odkaz neni primo na fabii, ale kdyz ji prepinujes a hodis na konec konektor, tak ti pujde, ale dle meho nazoru je to zbytecna prace. Sezen si primo na fabii.

přesně tak tempomat je super věc a navíc páčka dnes stojí 900kč a je to pouze o výměne páčky, zapojení kabelů, nakodování. Před cca rokem jsem byl u Honzy72 a trvalo mu to vše 50minut a nevyšlo mě to ani 2300 komplet i s páčkou (před rokem)

Samozřejmě pokud se nemusí měnit bsg - pokud ano je to o něco dražší

Editováno: , autor: Tonny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahadzovat to urcite nebudem, lebo si netrufam. resp trufam ale som na nezaplatenie.

ak by si nieco nevedel samozrejme rad poradim. budem urcite montovat tempomat kolegovi a kabelaz urcite origo a packu superb, s koliskou ako na pp. konektor sa prepinovava dost blbo.

a som z ba.

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, tiez mam 74kw 1.4 MR03 s jednotkou 6Q1 937 049 C a tiez by som rad vedel na com som, pojde to ?

Mam par otazok :

1. poznate niekoho sikovneho v sirsom okolo BA, ktory by za poplatok nahodil tempomat.

2. poznate niekto tento typ + kabelaz (pripadne problemy), nie je to original tak sa pytam

http://autoomega.sk/index.php?search=tempo...amp;ukaz=vsetko

3. ako som cital staci mi kupit packu zo superbu (3U0953513D 01C ) a kablovy zvazok z Molpiru a bude to fungovat ?

4. zevraj existuje aj original skodovacky zvazok kabelaze pod oznacenim 8EO 971 980 ale v predajni mi povedali, ze skoda nic take nema.

vdaka

Ak by si to potreboval prepinovat, no problem, takisto aktivacia. Kabelaz si skontroluj podla schemy, pripadne napis, ktore piny su prepopojene a dame to dohromady. Mechanicky nahodit si to budes musiet ale sam, nemam momentalne tolko casu a ani priestory. Som TT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak tempomat je super věc a navíc páčka dnes stojí 900kč a je to pouze o výměne páčky, zapojení kabelů, nakodování. Před cca rokem jsem byl u Honzy72 a trvalo mu to vše 50minut a nevyšlo mě to ani 2300 komplet i s páčkou (před rokem)

Samozřejmě pokud se nemusí měnit bsg - pokud ano je to o něco dražší

Nová, origo a za 900kč? Kde?

Máme tempovat v Oktávce, použil jsem ho tak dvakrát... ale za 900kč, no neber to lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahadzovat to urcite nebudem, lebo si netrufam. resp trufam ale som na nezaplatenie.

ak by si nieco nevedel samozrejme rad poradim. budem urcite montovat tempomat kolegovi a kabelaz urcite origo a packu superb, s koliskou ako na pp. konektor sa prepinovava dost blbo.

a som z ba.

Ahoj, prosim ta kde zozenies origo kabelaz, kedze skodovka to nema v ponuke (ja som sice nasiel cislo (8e0 971 980) pod ktorym to maju predavat, ale je iba nejaky konektor. Nasiel som aj noname kabelaz ale bez konektorov a nejaku orezanu. Ma niekto kabelaz z Molpiru ? Je kompletna ? Kabelaz z OI sa neda pouzit, ak ano je to komplet bez upravovania.

Mozes mi napisat odkial mas kompletnu kabelaz. Predava ju niekto z fora ?

Je nejaka sanca, ze by som ta zlomil a nahodil by si to aj mne ?

vdaka

Editováno: , autor: rissman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Takže oddnes už som aj ja tempomat pozitív, s Proforom sme to u neho zvládli za cca 2 a pol hodinky aj s výrobou kabeláže pekne v pohodičke, žiadne ponáhľanie. Páčka zo Superba 1024,- Sk + 2 konektory (jeden do páčky, jeden do BSG - cca 400,-Sk) a samozrejme robota. Proforovi za toto patrí veľká vďaka a obdiv za jeho šikovnosť. Nakódovalo sa to a hneď šup na cestu s tempomatom.

Supeeeeeeeeer!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...