Přejít na obsah

Superb 1.9 green line


frydak

Doporučené příspěvky

Ahoj ,chci přejít z mé octavie2 na superba.Mám nabídku koupit bilého supa 1.9 tdi 77kw green line a chci se zeptat co jsi o tom myslíte.Díky za rady a odpovědi.Frýdak

Zdar,mam ho skoroho rok.Najeto necelych 10.oookm.Neni to zadny zavodak,ted jsem zkousel max a jen 200 dle tacho.Spotreba dle p.p.je asi o pul litru od oktavky vetsi,hlavne po meste.Po dalnici zhruba stejne..Prumer mam 5.6 litru..Moje zena dokaze i za 4.4...Je to jen 5kvalt,ale ma delsi 5tku,nez ty sestikvalty sestku..na 3oooot. na 5ku mam rychlost asi 175....pri tempomatu na 160 mam spotrebu 6 litru ve 3 lidech..Je to dost dobre odhlucnene..na pohodovou jizdu je to myslim si slusne auto..

Mam to ale na 17kach alu z puvodnich plechacich na 16kach

Dalsi dotazy rad zodpovim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám možnost koupit ani né rok starého za 500000kč a ještě k tomu je to nádherná bílá. Mám spíš strach že to bude hrozně líný co se tíče zrychlení .Příští týden se jdu svézt tak jsem zvědavej jaké to bude.Já mám ted 1.9 octavii 77kw a dá se říct že my to stačí ale sup je asi o něco těžší tak nevím.Jirka

Editováno: , autor: Luďa
Necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tu hmotnost 120 kilo vice ani tak nejde,ale ja mam prvni generaci oktavky a tam je 5ka o tosku jeste pomalejsi nez ma sup 4ku..Sup green line na vlastne 5 stupnu jak mela oktavka prvni generace 96KW 6ty stupen..Nema to pruzne zrychleni jak ma vocipovana octa..Dalsi rok skonci zaruka a tech 30 koniku na vic tam pridam..

Editováno: , autor: Luďa
Necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ma tady vubec nekdo tu 1,9ku nebo jsem tu jako exot sam.....?Ted mam po 2 letech najeto 42ooo kilaku...Spotreba po dalnici o 0.5 litru nizsi nez ma byvala octa,ve meste asi o tech pul litriku zase vetsi..

Prozatim jsem velice spokojen,samozrejme to zrychleni neni jak u 2 litru,ale da se s tim jezdit.Jezdim jen vetsinou dalnice....

Jen jedna mlhovka je zarosena,ale vsimnul jsem si toho nesic po zaruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jeste octu 2,0TDI cr 104kw....ale s tou jezdi zena....Ve 3,5 tisicich odesko turbo,moc se v servisu divili,ze to tam jeste nemeli.Hm,ted jsem to chtel srovnat supa s tim dvoulitrem,ale ja s nim uz aspon 3 mesice nejel,takze az priste....Prevodovka je ale u octy lepsi,nejsou takove skoky mezi rychlostni,coz mi u supa hlavne ve meste obcas vadi...2ka je pomala a na 3ku jsou male otacky,treba kdyz se rozjizdim do kopce a je tam 50tka....

V lete mi kuny rozezraly hadice na chladici kapalinu a uz to bylo 2x v servisu a voda za 3 mesice zase trosku ubyla,tak nevim co s tim......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor mozna zastaraly je,ale....je vyborne utlumeny a nemam filtr pevnych castic a spotrebu minimalne o litr mensi,nez dvoulitry...Fotrovi na yetim uz filtr svitil po 10ooo kilometrech,coz je dan za kratke trasy.......Na drave predjizdeni to neni,ale na jizdu v klidu to plne vystacuje...V 50ti dam ale asi cip.....Vsechny auta jsem mel vocipovane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

JO ma,pred tydnem jsem to zjistil.Kupoval jsem to od bratra jako rocni auto a myslel jsem,ze ta 1,9ka to jeste nema a je to 10/2009....takze v te dobe to myslim jeste povinne nebylo......

Tak uvidime,mam najeto 45 a prozatim filtr v pohode a to do prace ted jezdim rok jen 7 kilaku,ale zase 2x mesicne dalnice1000km,tak fuck nevim kdy se to rozne kontrolka cisteni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež nad tým motorom premýšľam. Najradšej by som chcel 1.4 TSI pretože jazdím plnú riť km po meste a denne 18 km do práce tam a späť. Ročný nájazd mám okolo 17 tkm čiže ten benzínak by bol akurát. Problém je že chcem kombi a ten išiel do predaja až koncom roka 2009 a je ich máličko na predaj. A keď už tak sú drahé, nie že by som nemal aj na také, ale peniaze je treba aj iné veci (byt, dom) tak chcem zaobstarať staršieho, 1-2 ročného Supa. Malá pod otázka, je to o moc lenivejšie ako OII combi 4x4 1.9 tdi ? A neviete mi povedať či má Superb predávaný v čechách fabrickú 2 ročnú záruku a 4 roky len za príplatok ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak mam 50 tisic najeto.Krome zarosenych mlhovek vse v poradku..Ted jsem cetl,ze olej v motoru neni dobre nechavat 30oookm,ze uz je po 17 tisicich kakao,tak nevim co s tim.......?Bylo tam psane co vsechno tam pak trpi a ze pak uz to neni olej co je v motoru....Na octe 1 ale menime po 30 a ma uz skoro 400 a je to 96kw a prozatim bez problemu,tak fack nevim cemu mam verit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...