Přejít na obsah

Tak jsem přišel o rádio


mesr

Doporučené příspěvky

Me vybrali kazdy auto. Ale az v okte radio. Taky se s tim nemazlili a to bylo tesne po tom co jsem tam hodil stribrnej dekor od skodyauto. Radio me uz prestalo srat (mam jiny), ale to ze se furt divan na odrenej dekor me fakt sere. Jo a pak si pripadam jak kokot, kdyz prijedu pred barak a neni misto, stoupnu pod stromy a stojim co chvila u vokna az se uvolni misto a jdu preparkovat. No, ale ma to vyhodu, co chvila je pod stromama vybrany nejaky auto. By me zajimalo co ty filcky v noci delaj, kdyz se o to nestaraj a nehlidaj a to nemluvim o mestakach, tem by meli auta uplne zebrat a chodit pesky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hajzlici si tie auta urcite otvaraju cez predne dvere a len potiahnu tu packu na kufor....a trala uz su dnu. rozmyslam si tam dat nejaky ochrany plast(na odkladaci priestor dveri) aby zaclonil. Nemate niekto nieco take poriesene ? lahko sa da otvorit aj zvonka klasik kluckou :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vitej v klubu. Nam vydrzelo mesic.

Me by nestavlo ani tak to radio, jako vodrbanej plast, kus palubky, vyrvana klika a ponicena radicka.

Ja nevim, mit jeste symphony v autem nechal bych tam snad ty vytahovaky nekde poruce.

Nicmene bylo pojisteno a diky cene symphony se i se spoluucasti vse zaplatilo a zbylo na druhej alarm, protoze ten origo diky skvelymu reseni a sprazeni se zamkama funguje opravdu skvele :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim ze ti to ted uz nepomuze, ale jak muzes mit dneska nepojistene auto. Debilove, co ti ukradou radio, potkaji snad kazdeho a vetsina tech lemplu ti pri tom zkurvi kus auta a to se pak pojisteni sakra vyplati. Pri poslednim vykradeni jeste ve Felde jsem menil celou palubku a ridicovy dvere + radio pochopitelne a naklady na to se rovnaly cene komplexniho pojisteni s nejnizsi spoluucasti na 6 roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je mi tě líto...jsou to fakt hajzlové, navrhuju je začít všechny mlátit protože jinak se to snad ty fetky neodnaučej.

S rádiem jsem měl zatím kliku, každej večer je auto bezpečně pod zámkem na dvoře..., ale chromový čepičky ventýlku kradou venku jako straky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hosi,kokam,ze je to vsude stejny!My sestre ukradli symphony sice v rposinci 2004,ale auto bylo cca mesic stary. :angry: Navic to bylo 23. prosince,takze peknej darek k Vanocum.. :angry: Jenze ji tam vlezli "trochu na hulvata,vzali sroubovak a zapacili za okno,takze pekna cabrio jizda v nejakejch - 10 stupnich... :angry: Jinak jejich "pracovn postup" byl stejnej,zarvat sroubovaky co nejvic to jde a zapacit!! Kokoti! Nastesti to jen odsraly ty vymeny plastovy "prouzky",takze se koupily novy a bylo...Ale okno jsem luxoval jeste asi po roce,bylo to uplne vsude!!KOKOTI sou to!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sice se v autě chovali jak prsata s tim šroubovákem, ale zase ještě horší pohelde je na uato když k němu ráno přijdeš a na místě spolujezdce máš takovou jednu pěknou kočičí hlavu .. (

sklo všude , radio v <> a napadne tě že fetáci zase něměli na dávku ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( mam tiez zazitiok s kradezou este v tedy feldu.Chodil som za zenou do nemocnice a pravidelne som ho nechaval na parkovisku.Ten zlodej ma sledoval a raz ked som prisiel s nemocnice k aute tak bolo skrutkovacom otvorene presne ak tvoje.Znicili mi riadne dvere a zadne plato mi praskli ktore zakriva razervu.Radio mi vsak nezobral ale detsku sedacku,sadu ziaroviek,zdvihak,tienitka na okna :disgust:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na takovéhle svině je i kriminál málo. Válejí se tam, makat nemusí a my to platíme. Kdo by jim za tohle sekal ruce, ať zvedne ruku. Ano, vidím ten les zvednutých rukou. Takže páni poslanci, změňte zákon, hlas lidu si to žádá.

No a teď beze srandy. Podle mě si ta kurva, co ti to udělala, zaslouží ty pracky zlámat "bejsbolkou". Myslím to smrtelně vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me vybrali kazdy auto. Ale az v okte radio. Taky se s tim nemazlili a to bylo tesne po tom co jsem tam hodil stribrnej dekor od skodyauto. Radio me uz prestalo srat (mam jiny), ale to ze se furt divan na odrenej dekor me fakt sere. Jo a pak si pripadam jak kokot, kdyz prijedu pred barak a neni misto, stoupnu pod stromy a stojim co chvila u vokna az se uvolni misto a jdu preparkovat. No, ale ma to vyhodu, co chvila je pod stromama vybrany nejaky auto. By me zajimalo co ty filcky v noci delaj, kdyz se o to nestaraj a nehlidaj a to nemluvim o mestakach, tem by meli auta uplne zebrat a chodit pesky.

Říká se to hezky ale pokud jsi aspoň trochu rozumnej, tak musíš uznat že to uhlídat prostě nejde. Vím to, jsem jeden z nich (PČR) a při počtu kolik nás je na noční to nejde všechno uhlídat,zvlášť když k tomu musíš řešit i jiné "závažné" věci jako např. soused mi dupe na trávníček,krade mi jablka ze zahrady,válející se bezdomáči.... prostě chuťovky :angry: A otevřít Fabii (a i Felcku a Oktávku) jde během několika vteřin a je to nejsnáž otevřitelný auto na trhu-to že to tak poškodí značí o jejich neprofesionalitě,ve většině případů co vidím je čisté otevření a čisté vyjmutí rádia,tzn. bez poškození-a to většinu lidí aspoň utěší. Když to rozkuchaj tak nikoho nesere rádio ale poškození....Ale jsem pro zmíněný návrh-sekat ruce, řezat do krve a vytetovat na čelo JSEM ZLODĚJ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_ferda

Tak já jsem přišel o Symphony 25.5. Přesně jako Ty stál jsem pod stromem. Auto je s alarmem. U mě rozbili pravé okno a vyrvali nejdřív schránku a pak rádio.

Policajti řekli ,že to maj venku za 20 vteřin. Všechno sklo bylo v autě. Všude bylo sklo.Celý den jsem to čistil. Na internetu si pak můžete prakticky své vlastní rádio koupit. Podívejte se např. bazar Vinohradská ulice. Nabízí rádia na jakékoliv auto, otevřeno 24 hodin denně , rozkódování. První policajt , který bude chtít najde všude kradená rádia. Ukažte mi někoho kdo půjde dát frcu rádio za 1000 Kč ,když má cenu 13 000 tisíc. Nikdo nemá zájem něco řešit. Tak je to s tou korupcí? Pojištěn jsem byl ale dostanu hov.. pojišťovna zaplatí účty. Já tam ale už dávat drahé rádio nebudu a tak škoda nepřevýší spoluúčast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_Martyp

To je presne ono.S bengama je to tezky.My sestre tnkart jek ji to auto vybrali rekli,ze toho frajera snad chytli,ze ho tam nahaneli po dvorku matersky skolky,ktera byla hned vedle,ale jelikoz nemel ani jedno radio u sebe (udelal tam vic aut),tak ze mu nic udelat nemuzou..Maximalne za to rozbity okno...A co si na tom debilovi kdo veme..Fakt,zlamat pracky,rozkopat drzku a pak mu na celo vykerovat ten "peknej napis" jak navrhuje honza007... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najlepsie je, ze takemu fetakovi je dokonca jedno ci tam ma clovek radio s prednym panelom, alebo bez neho. Ja mam panel ako pamiatku na prve radio uz par rokov. Jedine co ma potesilo je, ze toho zlodeja nakoniec chytili ako sa snazil vykradnut druhe auto. Majitel ho zbadal a tak ho zacal nahanat. Pri nahanacke zlodeja zrazilo auto. Nic moc sa mu nestalo. Tipek uz mal toho na rovasi hodne vela, viac krat trestany a dokonca bol v podmienke ... Bol som na sude a videl toho zmrda na vlastne oci. Takychto ludi uz nepustat na svetlo, zavriet do konca zivota!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není lehké někomu něco dokázat když ho nechytíš za ruku...v tomhle jsou bohužel zákony a možnosti policie slabý. A s těma bazarama-nevím jak v Praze,ale tady v plzni je docela dost bazarů a zastaváren podchyceno kriminálkou (samozřejmě že to 100% nevyloučí šmelinu), takže je ta situace lepší. Ale je těžký občas hledat rádio,když majitel vám dá jen informace typu-bylo modrý, vyklápěcí, na CD...nic víc. Mnoho lidí nezná značku, natož výrobní číslo, záručák a papíry samozřejmě už vyhodili-a to se pak něco těžko hledá. Oni si prostě neuvědomujou že rádií je spousta a moc místa by jim nezabral ten jeden papír s údaji o rádiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím,že není lehké najít rádio. Jenom si myslím,že např. SYMPHONY má každý originální včetně návodu a nálepek. Jak je tedy možné ,že v bazaru je hromada rádií skoro výhradně na Fábie , Octávie . Ty snad jinam napasují.

Z dvaceti rádií měl pouze jedno s návodem a nálepkou. V dnešní době stačí zavřít krám , zadat čísla do počítače a co je kradené zabavit. Pokud vím zákon to umožňuje. Párkrát v bazaru zabavím kradené věci a je to. Mimochodem viděl někdo z vás na západě podobné hory rádií nebo bazary otevřené 24 hodin. U nás nejde nic - chránit si majetek, někoho potrestat , postihovat bazary atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, ale problém pořád není v policii ale většinou v lidech-když hlásí odcizení, tak buď řeknou že papíry od rádia nemají a pokud třeba jo, tak že je mají doma. Tak jim oznámíš, ať ty papíry donesou později na policii kvůli výr.číslu ale to udělá možná 20% z nich, ostatní se na to vyserou a řeknou si že to policie stejně nenajde a pojišťovna ať cvaká....což je i lepší, protože pokud by se rádio našlo, pojišťovna nic necvakne a nedej bože kdyby se našel zloděj ale už bez rádia-to máš úplný hovno, protože na něm si nic nevezmeš.... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na tu fotku zámku. Museli to bejt fakt kokoti, vždyť se to dá otevřít

bez poškození.

Já mám zkušenost ještě s většíma kokotama. V Rapidu jsem měl vzadu takovej ten boombox za 400 Kč. Zmrd místo toho, aby vyháčkoval dveře, rozbil zadní okýnko a vytáh ho ven. Oprava 2000 Kč a měl jsem štěstí, že rozbil pravý, bylo

jedno z posledních na skladě a levý už není.

Co se týče těch bazarů: policajti choděj nakupovat do bazarů, proč by tam zabavovali věci, rádia se zpravidla dávaj do jinejch měst, než ve kterém bylo ukradeno.

Takže se buď vrátíme k šuplíkům a nebo musí mít člověk štěstí a nebo ho chytit při činu a prolomit mu obě kolena a věřte, že Vás nenaprášej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...