Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Ano cena drsná ale nezkoušel jsem nic.. Ano šlo by to i doma nějak udělat ale nezkoušel jsem to a ani jsem nad tím neuvažoval protože nemám origo šablonu rs navíc rs to má jinak než tdi.. a hrát si stím hodiny a upravovat naskenovanou originalní šablonu a výsledek pak nic moc to raděj tohle od nich co mám.. osobně bych si to asi taky nekupoval ale přišel jsem k tomu tak nějak náhodou tak už se to objednalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Niekto kto robí podsvietenie na Slovensku? Podsvietil som si celé auto sám, ale kúrenie (bez klímy) sa mi až tak dobre nepodarilo, svietilo to pekne, ale už to prestalo fungovať. Potreboval by som sa o tom povyprávať cez SS. Prípadne ak niekto robí tie plošné spoje čo sa tu už sem tam objavili nmiesto toho svetlovodivého plastu, nech mi napíše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Panove mam dotaz a prosbu. Mam tu na hrani budiky z Octy II FL a zajimalo by me jak je zapnout.

 

Rucicky a displej uz umim, ale nevim cim probudit zbytek budiku. Jestli je k tomu nutna gateway a budit to pres CAN, nebo jestli to jde i bez ni (modry konektor i kabely mam). Nasel sem nejaky schema pinu co ktery je, ale na tohle jsem pin nenasel

 

Ted mi to sviti takhle:

 

DSC_1399_zps5282efd3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím hoši potřeboval bych poradit.. změnil jsem si osvětlení budíku prakticky je už mám i hotový ale nějak jsem zapoměl jak mají být ty dvě diody co osvětlují ručičky jak na otáčky tak na rychlost a prostě ne a ne svítit. stačila by jen fotka jak by tam měly být.

 

Díky moc

 obr.1 je rychloměr a obr.2 je otáčkoměr

post-84639-0-58094300-1408285948_thumb.j

post-84639-0-50453000-1408285974_thumb.j

Editováno: , autor: PLZENAK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapi problém .. Měnil jsem podsvit na bílo u orig rádia a vše svítí jak má až na pár diod které svítí o trochu míň než ostatní a při nasazení tlačítek to pak udělá opticky hodně.. nesetkal se stím někdo ?

post-70407-0-16393900-1408998009_thumb.jpost-70407-0-19770800-1408998011_thumb.j

Edit:

Tak jsem diody vyměnil za nove a fungujeme.. Nevím kde se stala

chyba... Nastal ale jiný problém že mi rádio pořád ladí.. Přestane až když držím jakékoliv tlačítko jakmile ho pustím zase ladí tak nevím kde je chyba :D typl bych to že někde je zkrat jak se pajely diody ale pokud by někdo věděl co stím rád uvítám radu :)

Editováno: , autor: DonnJarda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nazdar chlapi, uz mam skoro cele auto prerobene (robi to moj kolega) akurat sme sa zastavili pri osvetleni ovladača vyhrievania sedadiel, viem že sa to tu už preberalo ale vedel by sem niekto hodiť foto (niektore fotky zo starších príspevkov sú už zmazané)ako to sraviť s SMD ledkami aby to svietilo rovnomere ? popripade aky odpor je potrebný(či je vlastne potrebný). Pridavam zopar foto z mojej octavie :) (Dokončiť treba ešte spínač svetiel a reguláciu, ovladač vyhrievania sedadiel a lampičky zo superba :)

PS: mam spraveny aj MF volant na bielo ak by chcel niekto foto mozem spravit  

post-82624-0-63742800-1409994702_thumb.j

post-82624-0-41904800-1409994705_thumb.j

post-82624-0-13294900-1409994707_thumb.j

post-82624-0-93136200-1409994708_thumb.j

post-82624-0-78813900-1409994710_thumb.j

post-82624-0-42775700-1409994715_thumb.j

post-82624-0-54700000-1409994720_thumb.j

Editováno: , autor: Robex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar chlapi, uz mam skoro cele auto prerobene (robi to moj kolega) akurat sme sa zastavili pri osvetleni ovladača vyhrievania sedadiel, viem že sa to tu už preberalo ale vedel by sem niekto hodiť foto (niektore fotky zo starších príspevkov sú už zmazané)ako to sraviť s SMD ledkami aby to svietilo rovnomere ? popripade aky odpor je potrebný(či je vlastne potrebný). Pridavam zopar foto z mojej octavie :) (Dokončiť treba ešte spínač svetiel a reguláciu, ovladač vyhrievania sedadiel a lampičky zo superba :)

PS: mam spraveny aj MF volant na bielo ak by chcel niekto foto mozem spravit  

Ahoj pošli foto toho mf volantu ak sa ti dá , bo mam aj ja mf volant a tiež sa chystam meni podsvietenie presne tak ako maš ty ? ake si použil diody (parametre ) a do MF volantu   dik 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridavam foto MF volantu, namiesto tych led diod tam boli pripajane smd ledky presny typ neviem (spytam sa) ale ak dobre viem mozes tam použiť SMD 1206. Vie mi niekto helpnut s tym ovladanim vyhrievania sedadiel

 PEKNEEEEEE ...palec hore , a do budikov a ovlačov si ake použil ? viem že do budikov idu smd ale ake paramerre pošli mi link kde si objednaval aj tie červene na ručičky a koko si potreboval tých diod , ak si to pametáš :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Chlapi nefunguje mi tlačidlo na vyhrev zadneho okna odkedy bolo podsvietenie vymenene na bielo, nesvieti mi oranžova žiarovka v tlačitku, po vymene osvetlenia na biele ešte tlačitko fungovalo potom už den nato nešlo, kde môže byť problém ?? žiadne odpory neboli použité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdekoliv.

- dojebal jsi spínač

- odešla pojistka výhřevu

- někde se přerušil spoj (třeba v některém konektoru, libovolném po trase od spínače po sklo.)

Jinými slovy: "Hrabal jsem se v tom, nevím co jsem zku*vil a zhruba od té doby mi to nejde. Možná je to jen náhoda, možná jsem to opravdu zkazil já."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...