Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

kluci díky,ten tišták jsem zjevně někde poj...l,nechci už v tom moc štourat aby to vůbec ještě šlo,koupím na vrakáči starší,na tomto je už stejně ta barva nějak sedřená a bílá to ukazuje víc než zelená a mne to se...!dám si tedy asi 2 pokus,pak se pochlubím,jinak podsvětlovat SMDečkem ovladání zrcátek u řidiče je taky na vopich,ale na první pokus jsem to zmáknul,ostatní už byla hračka,jsem zvědav na budíky :o

na budíky bacha a s co nevětší opatrností a pečlivosti, tišťák je tam dost nahuštěnej, takže kapička cínu, kterou neodstraníš a máš zaděláno ;)

jj,otevřu,mrknu,poleje mne pot,zavřu a budu jak od kolotočů,vše bílé jen budíky zelené :o

uvidím,snad nejsem taková lama .....

koukni do návodů na návod od Beduina, jak podsvítil budíky, to tě pak něco poleje, ale povedlo se mu to :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci díky,ten tišták jsem zjevně někde poj...l,nechci už v tom moc štourat aby to vůbec ještě šlo,koupím na vrakáči starší,na tomto je už stejně ta barva nějak sedřená a bílá to ukazuje víc než zelená a mne to se...!dám si tedy asi 2 pokus,pak se pochlubím,jinak podsvětlovat SMDečkem ovladání zrcátek u řidiče je taky na vopich,ale na první pokus jsem to zmáknul,ostatní už byla hračka,jsem zvědav na budíky :o

na budíky bacha a s co nevětší opatrností a pečlivosti, tišťák je tam dost nahuštěnej, takže kapička cínu, kterou neodstraníš a máš zaděláno ;)

jj,otevřu,mrknu,poleje mne pot,zavřu a budu jak od kolotočů,vše bílé jen budíky zelené :o

uvidím,snad nejsem taková lama .....

koukni do návodů na návod od Beduina, jak podsvítil budíky, to tě pak něco poleje, ale povedlo se mu to :palec2:

no kura,ty budíky je extrém,to se pokusím někoho najít kdo to udělá a bude brát i reklamaci :D

měl jsem si to přečíst dřív,páč bych do ovladačů na dveřích ušetřil za SMD,má pravdu že to svítí lépe než origo,ale není to ono,ted už to ale přeělávat nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vas, mam taky problem, Prerabal som podsvietenie na maxidote na bielo cervene. Povodne som dal biele diody aj na stredny dispej, po odskusani to ale vyzeralo ako keby sviedil dost slabo, myslel som ze som dal silne stinidlo - ten oranzovy plast som vymenil za biely a ze mozno to svieti slabo aj kvoli tym diodam. Zmenil som ja biede diody za modre ktore maju aj vyssiu svietivost , ale ked som ich tam dal vysledok je rovnaky. Proste pismena skoro vobec nevidno a su takmer cierne - ako keby to svietilo inverzne. Nechapem to lebo vrchu cast displeja som nechal povodnu oraznovo cervenu kedze svieti len pri zapnuti zapalovania co mi nevadi.

Prikladam obrazok z mobilu, ten vrch svieti normalne len farby na fotke su skreslene, poradte prosim co s tym moze byt.

dikpost-1748-1194118071_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DOT jde bud oranžově nebo červeně

diky moc, ale si ma moc nepotesil, ale pozeram este raz starsie prispevky a vidim ze aj ty si to mal podvietene bielymi, uznam ze to nebolo dost kontrastne, vies mi prosim povedat preco to nevieti s modrymi - myslel som ze je to klasicky lcd dispej ze pismenka su preklopene a svetlo cez ne prechazda a ostatne su "zavrete" a tym padom svetlo neprepustaju, Ak sa to tu rozoberalo soryu nevsimol som si to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovy dotaz, z trosku jineho soudku. Poridil jsem si radio Becker Grand Prix hlavne kvuli tomu, ze zapadne to interieru a jediny co me trosku stve je, ze ma jiny odstin zeleneho podsviceni. Je spis do zlutozelena a spolecne s climatronikem ktery je hned pod nim to nevypada dobre. Rad bych predelal nebo si spis nechal predelat podsvetleni v celem vymenem panelu radia - displej a tlacitka. Nerad bych koupil diody, ktere budou zase jinak zelene nez je podsviceni auta. Kolik druhu SMD diod existuje? Je mozne, ze by zelene diody, ktere zbyvaji lidem, co si meni podsviceni mohly pasovat do meho radia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam dotaz ohledne podsviceni MaxiDotu. V te horni tretine jsou dvoubarevne diody (oranzova/cervena) nebo tam jsou dvojice diod (oranzova + cervena). A pak jeste jedna otazka - Vasa psal, ze podsviceni Dotu jde pouze a jen cervene ci oranzove. Nezkousel jste nekdo udelat Dot zelenej?

Diky za odpovedi

PB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako Vaša písal, DOT prepúšťa najlepšie oranž alebo červenú, sám som skúšal meniť podsvietenie a všetko bolo nečitatelné pretože displej presvital akoby.

Na roomsteri je to iné, ale to asi nenacpete do OI.

Ahoj, mam dotaz ohledne podsviceni MaxiDotu. V te horni tretine jsou dvoubarevne diody (oranzova/cervena) nebo tam jsou dvojice diod (oranzova + cervena). A pak jeste jedna otazka - Vasa psal, ze podsviceni Dotu jde pouze a jen cervene ci oranzove. Nezkousel jste nekdo udelat Dot zelenej?

Diky za odpovedi

PB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za odpoved. A s temi diodami v horni tretine je to jak? Jsou tam diody po dvojicich (cervena + zelena) nebo jsou pouzity diody dvoubarevne, ktere umi svitit jak zelene, tak cervene?

PB

Ako Vaša písal, DOT prepúšťa najlepšie oranž alebo červenú, sám som skúšal meniť podsvietenie a všetko bolo nečitatelné pretože displej presvital akoby.

Na roomsteri je to iné, ale to asi nenacpete do OI.

Ahoj, mam dotaz ohledne podsviceni MaxiDotu. V te horni tretine jsou dvoubarevne diody (oranzova/cervena) nebo tam jsou dvojice diod (oranzova + cervena). A pak jeste jedna otazka - Vasa psal, ze podsviceni Dotu jde pouze a jen cervene ci oranzove. Nezkousel jste nekdo udelat Dot zelenej?

Diky za odpovedi

PB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jak jsi psal že ti to chvlku blikalo c chvilku svítilo vynechávalo atd. mě se to dělo taky a po dlouhým zkoumání jsme zjistil, že jsem 1. používal nekvalitní ledky (nějaký po 4 Kč z GM electronic) pak jsem používal oshino lamps a naprostej rozdíl (jedna za 7 Kč) ale co byl hlavní problém byla pájecí kapalina. Používal jsem pájecí kapalinu a milimetrovej cín, a průšvih ta kapalina normálně po zaschnutí částešně vodí. Takže jsem použil kapalinu z Gesu (kalafůnová kapalina) je to jen kapalina rozpuštěná v nějakým lihu. tou jsem natřel jak plošky tištáku tak ledek pak pájel na 270 stupnů půlmilimetrovím cínkem, a už je vše naprosto v pořádku.

Bylo to teda pořádnej porod protože jsme furt donekonečna měnil ledky a pak stačilo jen kvalitně očistit desku nanýst tam tu kalafůnovou kpalinu a vše je ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jak jsi psal že ti to chvlku blikalo c chvilku svítilo vynechávalo atd. mě se to dělo taky a po dlouhým zkoumání jsme zjistil, že jsem 1. používal nekvalitní ledky (nějaký po 4 Kč z GM electronic) pak jsem používal oshino lamps a naprostej rozdíl (jedna za 7 Kč) ale co byl hlavní problém byla pájecí kapalina. Používal jsem pájecí kapalinu a milimetrovej cín, a průšvih ta kapalina normálně po zaschnutí částešně vodí. Takže jsem použil kapalinu z Gesu (kalafůnová kapalina) je to jen kapalina rozpuštěná v nějakým lihu. tou jsem natřel jak plošky tištáku tak ledek pak pájel na 270 stupnů půlmilimetrovím cínkem, a už je vše naprosto v pořádku.

Bylo to teda pořádnej porod protože jsme furt donekonečna měnil ledky a pak stačilo jen kvalitně očistit desku nanýst tam tu kalafůnovou kpalinu a vše je ok

Ja som tiez menil ledky. som myslel, ze studak, alebo vadne (original koncernové ;) ) ale po prehodeni "na draty" slapu bez problemov. No aj to moze byt ze ta letovacia pasta je kapanek vodiva, aj ked si myslim, ze by to nemalo byt, lebo je to robene na tento ucel a vyrobca musi pocitat s tym, ze sa pasta moze rozliat na ine kontakty.

Ja používam nemeckú pastu, je to konzistencia ako nejaka vazelina a ked oliznem drat s nou a priložim pajku s cinom, drat je beskovo pocinovany. 100% spokojnost. a cin používam 2 mm ( ne že by mi vyhovoval taky hrubý, no nekupoval som ho... v praci sa da ušetrit, tak ho predsa nevyhodim lol )

post-9889-1195507049_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte , dnes ma cestou domov zastavili policajti rutijna kontrola hej? , no a jeden z nich že mam pekne podsvietenie interieru (vdaka proforovi hej? :) ) no a kecal mi aby som zapol vystražne smerovky , zapol som a že ok v poriadku, (tie neboli menene na inu farbu) ,a že mam zelene smerovky tak ok , lebo by som prisiel o technicak, možu mi zato zobrat technicak ak si zmenim smerovky zo zelenej na inu farbu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Mara2000

jednu SZ jsem poslal a druha s doplnenim nejde odeslat,mas plnou schranku,proto pisu sem .............

........ten celej vnitrk je cca -

budiky,

vypinac svetel

vypinac vyhrevu okna,

otvirani nadrze,

ovladani topeni

ovladani stresniho okna,

ovladani zrcatek,

stahovani oken je dodelavany tak nevim jestli pujde /jen predni dvere/

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovy dotaz, z trosku jineho soudku. Poridil jsem si radio Becker Grand Prix hlavne kvuli tomu, ze zapadne to interieru a jediny co me trosku stve je, ze ma jiny odstin zeleneho podsviceni. Je spis do zlutozelena a spolecne s climatronikem ktery je hned pod nim to nevypada dobre. Rad bych predelal nebo si spis nechal predelat podsvetleni v celem vymenem panelu radia - displej a tlacitka. Nerad bych koupil diody, ktere budou zase jinak zelene nez je podsviceni auta. Kolik druhu SMD diod existuje? Je mozne, ze by zelene diody, ktere zbyvaji lidem, co si meni podsviceni mohly pasovat do meho radia?

no je viacero velkosti tych diod, rovnako aj odtienov. V budikoch su podla mna vacsie diody ako v paneli radia, ale prisposobit sa da vsetko. Jediny problem moze byt v mnozstve diod. Predpokladam, ze GP ma podobne riesene podsvietenie displaya ako Indianapolis a tam to vyzera takto:

panel1

panel2

panel3

panel4

panel5

Tych diod pod displayom je rovnych 60 a to preletovavat je na hodenie si slucky. :kuk:

Podotykam, ze panel som nerozbil ja, dostal som taky s radiom, mam uz ale novy cez Becker servis na Slovensku. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar chlapi,

tak po delší době jsem zase popojel ve změně podsvětlení.tentokrát jsem zaútočil na ovládání všech oken u řidiče.dělal jsem to co kolega výše tj.zamykání vozu zevnitř :auto zeleně,klíč červeně,zbytek bílou.problém byl po rozsvícení palubky kdy všechny bílé diody svítily jakoby nažloutle a jen jediná na zadní pravé okno svítí bíle.vzal jsem to domů a v domění že to dělají ty žluté plasty,takjsem je vyjmul,omyl,ty drží ty vypínače v nulové pozici,bez nich to nedrží,tak jsem z té silikonové podložky ostřihal ty špuntíky co zakrývají diody.zítra na to ještě mrknu ted se mi tam už nechce.setkal jste se s tímuž někdo?vypínače zevnitř i zvenku se zdají být bílé.pokud se to po odstřížení těch špuntíků nezlepší tak co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...