Přejít na obsah

Yetiho ještě nemám,ale budu mít! Koupě nového Yetiho


Artigas

Doporučené příspěvky

Včera, na noční směně, mě teprve došla faktura. Hned jsem jí zaplatil, ale slibům prodejce, že do pátku předání stihneme moc nevěřím.

Taky jsem dneska dostal info, že velké techničáky jdou poštou nebo PPL a trvá to dva tři dny po přistavení auta do salonu. Uvidíme, jestli zítra přijde, jinač mě to bude hodně mrzet. Snad to výjde, už se nemůžu dočkat. Jinač auto je už přezuto (Anapurny jsou už prý v kufru), doplněny jsou tekutiny a auto prošlo vstupní prohlídkou v salonu. Jen ten techničák...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zaplatil včera, tak doufám, že dnes nebo zítra už bude k převzetí. Taky se nemůžu dočkat. Jen ještě řeším, zda má cenu tam dávat nějaké zabezpečení, škodováckej zámek řadící páky je moc profláklej mezi zloději, GPS taky k ničemu když už maj všichni rušičky, páka na volant je záležitost na 10 s. Tak co sakra??? Asi to nechám jen pojištěný...

Dnes jsem řešil zajištění auta a dopadlo to tak, že asi nic nebude, jen auto dostalo pojistku. U ČPP pov.ručení + hav + krádež + živel + sklo při 15% spoluúčasti za 7515Kč .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se všichni máte, já ještě budu čekat několik měsíců, ach jo sad.gif

Chlape ehm, ehm, když jsem to vydržel ehm, áááá, co jsem to chtěl.. jo, když jsem to vydržel já ehm, bum bác, tak to také bez větší ujmy ehm, no to, jo, tak to také zvládneš, ehm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

vím, že Ti do teho nemám co kecat, ale já bych se té 15-ti % spoluúčasti vcelku bál.... :feve: Dnes lidé jezdí jak blázni, kamínků létá od kol kamionů také spousty a přijít k prasklému sklu, odřenému autu apod. není problém... :feve:

Já mám 1% spoluúčast ( min. 1000Kč ), což znamená, že v Tvém případě 15-ti % je to minimálně 15.000 Kč ?? :kuk:

Jinak jsem toto fórum sledoval a přeji Ti, ať ho už máš co nejdříve doma. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro všechny, co jako já uvažovali o nějakém polepu na auto mám tuto zprávu z dnešního dne. Nejmenovaný pracovník, nejmenované firmy mi dnes řekl, že jsem blázen, pokud si na nový lak chci něco nalepit, zvlášť pokud se jedná o bílou nebo červenou barvu. Jeho doporučení bylo následující: nalepit za měsíc a před příchodem slunných dnů sundat, pak podle zájmu opět nalepit před zimou. V každém případě něco lepit až po roce. Vyjimku tvoří polepy celé karoserie, nebo polepy, které na karoserii budou na věky. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že po odstranění polepů po cca sedmi letech, při prodeji služebního auta, není jednoduché, dovolím si tvrdit, že až nemožné, zamaskovat místa, kde byl polep.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

vím, že Ti do teho nemám co kecat, ale já bych se té 15-ti % spoluúčasti vcelku bál.... :feve: Dnes lidé jezdí jak blázni, kamínků létá od kol kamionů také spousty a přijít k prasklému sklu, odřenému autu apod. není problém... :feve:

Já mám 1% spoluúčast ( min. 1000Kč ), což znamená, že v Tvém případě 15-ti % je to minimálně 15.000 Kč ?? :kuk:

Jinak jsem toto fórum sledoval a přeji Ti, ať ho už máš co nejdříve doma. :palec2:

Pojištění auta řeším jen z pohledu toho, že mám zkušenost, kdy z nové Octavie mi zůstal jen bezcenný skelet. Auto za půl milionu bylo za týden rozebrané a skelet za vesnicí v příkopu.

Mám už nějaké roky, za volantem nedivočím, havárie ze své viny se nebojím. Původně jsem chtěl jen pojistku proti krádeži, ale přišla nabídka taková, jaká přišla a rok to tak nechám. Pak se uvidí.

15% je na odcizení, havárie, sklo je plné plnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zaplatil včera, tak doufám, že dnes nebo zítra už bude k převzetí. Taky se nemůžu dočkat. Jen ještě řeším, zda má cenu tam dávat nějaké zabezpečení, škodováckej zámek řadící páky je moc profláklej mezi zloději, GPS taky k ničemu když už maj všichni rušičky, páka na volant je záležitost na 10 s. Tak co sakra??? Asi to nechám jen pojištěný...

Ahoj kluci,

minulý týden jsem si koupil za 2700,-Kč zámek pedálu spojky a brzdy Bullock. Vyzvednul jsem si ho osobně v Brně u prodejce, ale dá se koupit i přes internet. Zatím příliš čerstvé na zkušenosti, ale manipulace je celkem v pohodě. Horší je to s instalací než s odemknutím a odstraněním, ale myslím, že je to jen věcí cviku. Měla by to být docela úspěšná překážka pro zloděje. Snad to ale nikdy nezjistím ;) Adresa je www.bullock.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tě moc nepotěším ale vzhledem k tomu že škodovka používá plastový pedály tak to moc účinný nebude ono pokud to postříká tekutým dusíkem tak ti krásně ty pedály odlomí a i s pahejlama frčí pryč.a to není asi moc dobrej způsob zabezpečení.Asi nejlepší co zatím zloději nepřekonaj je zederlock ale ten jak už je tu psáno nejde s kolením airbagem.A pokud to auto budou chtít tak jsou schopný ti ho i odvíst odtahovkou za bílýho dne.Jo hold chňapkové maj náskok díky technice než výrobce se zabezpečením proti krádeži.Tady asi bude nejlepší dobrá pojistka která pokreje ztrátu odcizením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tě moc nepotěším ale vzhledem k tomu že škodovka používá plastový pedály tak to moc účinný nebude ono pokud to postříká tekutým dusíkem tak ti krásně ty pedály odlomí a i s pahejlama frčí pryč.a to není asi moc dobrej způsob zabezpečení.Asi nejlepší co zatím zloději nepřekonaj je zederlock ale ten jak už je tu psáno nejde s kolením airbagem.A pokud to auto budou chtít tak jsou schopný ti ho i odvíst odtahovkou za bílýho dne.Jo hold chňapkové maj náskok díky technice než výrobce se zabezpečením proti krádeži.Tady asi bude nejlepší dobrá pojistka která pokreje ztrátu odcizením.

Tak tos mě fakt nepotěšil :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem dneska dostal info, že velké techničáky jdou poštou nebo PPL a trvá to dva tři dny po přistavení auta do salonu. Uvidíme, jestli zítra přijde, jinač mě to bude hodně mrzet. Snad to výjde, už se nemůžu dočkat. Jinač auto je už přezuto (Anapurny jsou už prý v kufru), doplněny jsou tekutiny a auto prošlo vstupní prohlídkou v salonu. Jen ten techničák...

Právě jsem dostal dopis od prodejce, auto ještě nedorazilo, takže já mohu tak maximálně doplňovat tekutiny do žaludku…Dnes už nikam autem nejedu, takže si dám jednu malou švestkovou na žal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymyslete někdo jak Yetiho zabezpečit!!!!

Nepřeji nikomu ten pocit, když vám do práce zavolá manželka, že nepojištěné auto za půl mega je v prd… a zakrátko na to pohled na vyrabovaný sklet ( někde jsem tu zveřejnil i fotku )

Pro někoho nové auto je drobný výdaj, já hodně dlouho posílal na dovolenou jen manželku s dcerou a ušetřený peníz za mě dával na konto auto. Po krádeži jsem v tomto spoření mohl jen pokračovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do klubu červených se přidávám i já. Zitra se jde pro auto, bohužel já ho uvidím až v pátek večer :-(. Přes víkend pojezdím, v neděli večer zase zpět do ciziny, ale už v novém autě :-) Jsem zvědat na dojmy z dlouhé jízdy, hlavně jak se 1.2 TSI popere s kopcema za Chomutovem. Takže příští týden tu přibudou 2 vzhledově stejný červený fešáci...jupí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem dostal dopis od prodejce, auto ještě nedorazilo, takže já mohu tak maximálně doplňovat tekutiny do žaludku…Dnes už nikam autem nejedu, takže si dám jednu malou švestkovou na žal.

Já měl taky dneska přebírat auto a ještě prý pořád nedorazil techničák... Je to k po...ní, až se mi to zdá podezřelé. Taky si naliju jednu švestičku. Ale alespoň jsem to auto už viděl, to je ta lepší zpráva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem řešil zajištění auta a dopadlo to tak, že asi nic nebude, jen auto dostalo pojistku. U ČPP pov.ručení + hav + krádež + živel + sklo při 15% spoluúčasti za 7515Kč .

Cena za pojisteni slusna, ale ta 15%ni spoluucast mi prijde desiva v pripade, ze se, nedej Boze, neco stane. Tak snad se nic nestane! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne dneska prodejce potesil. Auto pry oproti puvodnim predpokladum nebude na konci brezna, ale uz na konci unora. Ze pry jsem si vybral barvu, kterou meli shodou okolnosti uz nejakou dobou objednanou, tak mi ho nechaji. Zprava je to skvela, i kdyz mi trosku komplikuje situaci. Rikal jsem si, ze auto preberu zacatkem dubna a zimaky budu resit az na podzim. Ted to vypada, ze je budu muset resit uz ted. Zimni pneu uz jsou ale dost prebrane, koukal jsem na weby a zadna velka nabidka se tam uz nekona. Prodejce rikal, ze to neni problem, ze ho tam muzu nechat stat a prevzit ho az v dubnu, ale copak se to da vydrzet? Situaci mi komlikuje fakt, ze jsem z Prahy a auto prebiram v OStrave a navic jim tam chci nechat svoji stavajici Fobii na protiucet. Takze bych musel zajet k rodicum do Podkrkonosi, tam prezout na letni (zimaky necham tatovi na jeho Fobii), pak vyrazit smer Ostrava, tam nechat prezout na zimaky, letnaky nalozit do kufru, vyrazit zpet k rodicum, tak uskladnit letnaky v garazi a pak zase do Prahy. VYpada to docela komplikovane, co? :D No budu doufat, ze brezen bude teplej a zmaknul bych to uz prevest na tech letnakach. Tak ted budu s velkym predtihem sledovat predpovedi pocasi :) ale na konci cesty na me ceka ON: Yeti 2.0TDI 81kW $X$ Experience v hnede Mato metalize...wow!!! :)) P.S. Zavidim novym majitelum a sdilim zal s prozatim zklamanymi cekateli :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jeťák už parkuje doma na dvorku (přišla mi MMSka), zimní kola připravena na přezutí. Sakra, za 25h v něm už budu doufám sedět a ladit rozhlasové stanice :-) Ted to ještě musím vydržet, jsem ještě na západě.

Editováno: , autor: Robilad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se už konečně taky stal majitelem hnědého yetíka 1,2 Ambition, parkuje venku (vždyť je to sněžný muž) a v garáži máme babičku Nissana Almeru :) Pocity jsou více než příjemné, zítra přihodím foto. fakt je, že na zimních gumách vypadá tak nějak směšně 16" Continetálky, lesklé Anapurny jsou složené v garáži a v létě budou sedět asi daleko lépe. Zítra dám foto a pomalu se přesouvám do jiného vlákna :) Takže zdar a přeji všem, aby ve zdraví vydrželi na svého yetíka, stojí to za to si počkat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...