Přejít na obsah

Yetiho ještě nemám,ale budu mít! Koupě nového Yetiho


Artigas

Doporučené příspěvky

Tygříku, to si piš, že to je ono. Člověče, nějak mě napadlo, jestli jsem to nepřehnal. Veverka je tu na fóru teprve chvilku, aby se nám neurazila, kdo ví, kde pro ni začíná a kde konči legrace.

Tož veverko, sory, je mi už přes padesát, těžko mě někdo předělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, já žasnu, co to doporučujete.

Veverko, říkej mi, jak chceš, ale jdi si vyzkoušet Yetiho 1.8TSI. Myslím si , že každý autosalón předváděčku s tímto motorem má. Někde si také vyzkoušej motor 1.4TSI, ale s tím bude trošku problém, spíše jej prodejci jako předváděčku nemají. V PV jej má Hindátor, možná by tě kousek povozil a nemáš to daleko. Já mám sice také 1.4, ale jsem cvok na odstřel, takže nejspíše nic pro tebe. Výbavu ven Ambition a nebo Experience, popřemýšlej nad navigací, u verze Ambition nad lepší klimatizací.

Pokud chceš auto co nejdříve, otevři si lahvinku vína, sedni k internetu a prohledej prodejce po cele republice, na nějakou předváděčku k prodeji narazíš.

Mám 1.8TSI, bohužel půjčenou jen na víkend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yeti je předán majiteli a já musela domů taxíkem.

Moje první dojmy? Yeti se nedá moc srovnávat s auty, která manžel v poslední době používal a mě občas půjčil, ale líbí se mi stále víc, možná je to také tím, že to bude moje první auto, jen moje. Dnes snad ani nebudu spát, zítra jdu zjistit, kde by se dala na chvilku půjčit 1.4. Pohon 4x4 je přeci jen pro mě zbytečný, nevím poraďte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Veverko jaké jsou tedy dojmy z víkendu s Yetim ? A na Artigase se nezlob,který chlap Ti naposled skládal verše,navíc po tak krátké známosti ???

Na Artigase se určitě nezlobím. Nedávno mě na něj a Tuláka upozornila kamarádka a od té doby se skoro o ničem jiném nebavíme. Mimo jiné mě už také vynadala za toho cvoka na odstřel, ale to nebylo myšleno špatně. Artigas je prostě super, jen škoda, že mu není aspoň o deset let míň..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poprosit všechny zde přítomné o podporu. Rád Veverce napíši svůj názor na každou její otázku, ale zde, v tomto vlákně, veřejně. Mám s Yetim najeto pár km, né všechno o něm vím a pokud napíši blbost, určitě mě rád někdo opraví, lépe poradí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani se mi nechce věřit, že je to pravda. Přes dvacet dopisů – dvacet žádostí o půjčení Tuláka, asi pět telefonátů, z toho poslední dnes ve tři hod ráno a Artigas je studený jako psí čumák, jak šutr, jako kus ledu, nepůjčí, né a né. Na druhou stranu ale po noční nešel spát a snad celé dopoledne hledal auto na půjčení… v pátek mám na dopoledne zamluveného červeného Yettiho 1.4, jen přemýšlím, jestli ta červená barva je náhoda nebo úmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artigas dodržel slovo, v 8:30hod pro mě přijel a za asi půlhodinu zaparkoval vedle dalšího červeného autíčka. Předání auta bylo pár minut. Nejprve si sedl za volant Artigas a Yetiho tak 20min docela ostře proháněl po okreskách. Pak už jsem řídila já. Docela mě překvapilo, jak Yeti s tak malým motůrkem dokáže čile jezdit. Před polednem jsme byli zpět na prodejně. Trošku mi bylo líto, že to auto je prakticky už prodané, někdo ho příští týden kupuje, už složil zálohu, bývala bych ho vzala já. S prodejcem jsem se domluvila na objednávce Yeti 1.4 Experience, červená Brunello Rosso s tím, že mám ještě pár dní na rozmýšlení, kdybych chtěla nějakou dodatečnou výbavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drobná snaha obhájit červenou byla, ale to auto nebylo pro mě, nechtěl jsem vnucovat to, co se líbí mě. Navíc, Veverka v barvě měla nejspíše jasno už před tou předváděcí jízdou.

Tygříku, doplň tu větu. Napadá mě moc kombinací a netuším, která je ta pravá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v práci na noční a náhodou se tu objevil šéf. Podíval se mi přes rameno, přečetl několik posledních příspěvků a zeptal se, co bylo po předváděcí jízdě a já odpověděl nic. On: to má jednu nohu kratší a bradavici na nose? Já nééé. On: pak jsi vůl. Počítač mi přepnul do spánku a řekl, že jdeme na kafe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nechybělo moc a měl jsem objednanou 1.2TSI. Pak přišla od kamaráda zpráva, že bude 1.4TSI, vzápětí druhá, že si jí mohu vyzkoušet a tak jednou, při cestě kolem Mladé Boleslavi jsem usedl na chvilku za volant Yetiho 1.4TSI. Auto mělo najeto přes 40 000km a kamarád řekl: šlápni na to. Já poslechl, proháněl auto nepředpisových 180 a promarnil příležitost vyzkoušet něco praktického , třeba spotřebu. V té době se o tomto motoru na internetu pouze spekulovalo. Trvalo mi několik měsíců, než se mi podařilo opět usednout za volat 1.4 Myslím, že od začátku bylo jasný, že chci motor 1.4. . Mohl jsem jej už dávno objednat, ale má touha byla si jej ještě vyzkoušet. Vždyť nekupuji rohlík a na ježdění mám zatím jiné auto.

Zde na fóru jsem hledal vše pro a proti motoru 1. 2/ 1.4 a dnes… nechci zakřiknout, v pátek to rozseknu.

taky jsem rozmýšlel na 1,2 ale vyhrála to 1,4 a jsem rád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...