Přejít na obsah

Komplet brzdy


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Zdravím chlapy, prosím Vás mám dotaz jestli někdo z Vás nemá zkušenosti s brzdami GALFER? Chtěl by jsem na Škodu Octavii RS místo origo, plánuji totiž posílení agregátu a i kdyz si myslím že origo jsou dobry chtěl by jsem tam opravdu něco lepšího. Přemýšlím o komplet brzdach

                     GALFER 

Kotouče -  chlazené + drážkované

--Tuning DFT

Brzdové destičky 

-- Tuning FDT

Ma s touto variantou někdo zkušenosti? Jestli tato kombinace půjde používat i v normálním běžném ježdění a zda Aspoň něco vydrží kdyz trochu pritvrdim v jízdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim, potřeboval bych poradit. Lítám tu možně na foru a stále sem se nedočetl konkrétní odpovědi a na založeném tématu mi poslali samí nepřímí odpovědi. Mám možnost koupit supr octavii r.v. 2001, 66kw za 93000,- Šel bych do ní ale jen mě štve že má bubnové brzdy. Napadlo mě hodit tam zadní kotouče z 81kw. ale nejsem si jistý co všechno tam dát ( komplet nápravu i s lanovody) a jestli něco víc??? Taky kolik by to stálo taková sranda , jestli se to vůbec vyplatí za ty prachy, a jaký mají ty brzdy efekt pokud má někdo zkušenosti. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pročíst cele vlákno je na hodiny:)

Octavia 2 1.9TDI...

Co tedy koupit? Bremba Max a desky Bremba/Textar sem chtěl, ale koukam, ze se to neosvedcilo...takze je tip?

lucas/trw nedoporučujete?

Asi zkusím bremba max s brembo destičkama...není lepší dát origo brembo desky než ty textary?

http://www.cc-autodily.cz/kotouc-brzdovy-predni-12

Editováno: , autor: marthass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám objednané vrtané Zimmermanny + destičky Zimmermann. A vyjdou myslím levněji než Brembo a kvalita co jsem se dočetl super. Dokonce vyjdou levněji než ATE power disc. Jen musím ještě týden počkat. Jsou na objednávku. Ještě jsem objednal Clim pur spray od valea a nový pylový filtr. Kdo by chtěl maji to za podle mě dobré ceny tady www.naautomobily.cz. Jen to nemaj na stránkách, ty kotouče. Musíte jim napsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marthass: řešil jsem úplně stejný problém taky na OII TDi, na cc-autodily jsem nakonec objednal Brembo Max + Textary, mám je na autě teprve od včerejška. Jinak Textary, které mně přišly, vyrábí Pagid (vyraženo na destičce) a desky Brembo vyrábí taky Pagid (zvětši si obrázek na cc-autodílech).

EDIT:

Ještě jak jsem si pročítal toto vlákno, tak jsem si všiml, že spousta lidí má problém s kroucením skoro nových kotoučů a hlavně u jedničkových Oktávek. Před časem jsem četl jeden zajímavý článek právě na toto téma, tak jsem si jej znovu našel a naskenoval, třeba to může někomu pomoci.

oct1-kotouce_str1.PDF

oct1-kotouce_str2.PDF

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...