Přejít na obsah

Radio Swing do Fabie I


Memphik

Doporučené příspěvky

  • o 5 let později...

Dobrý den, dostal jsem od známého rádio ze Škoda Yeti  do mého auta Škoda Fabia I, ( ve svém autě mam taky originál radio) jenže nevím zda li mi tam půjde, známý říkal že ano, že jen musím koupit nějaký rámeček, ale  moc tomu nevěřím koukal jsem na rámečky něco málo jsem našel, ale nevím jestli to tam bude pasovat, přece jen stojí to dost peněz abych to kupoval jen tak, proto píšu sem jestli někdo z vás nemá nějaké zkušenosti s touhle výměnou a dokázal by mi pomoc, popř.. poslat odkaz na ten správný rámeček, anebo poslední možnost jestli si mam zajet do originál prodejny Škoda a zeptat se tam. Děkuji za případnou pomoc :)

 

Swing1.JPG

Editováno: , autor: Deoncz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, dostal jsem od známého rádio ze Škoda Yeti  do mého auta Škoda Fabia I, ( ve svém autě mam taky originál radio) jenže nevím zda li mi tam půjde, známý říkal že ano, že jen musím koupit nějaký rámeček, ale  moc tomu nevěřím koukal jsem na rámečky něco málo jsem našel, ale nevím jestli to tam bude pasovat, přece jen stojí to dost peněz abych to kupoval jen tak, proto píšu sem jestli někdo z vás nemá nějaké zkušenosti s touhle výměnou a dokázal by mi pomoc, popř.. poslat odkaz na ten správný rámeček, anebo poslední možnost jestli si mam zajet do originál prodejny Škoda a zeptat se tam. Děkuji za případnou pomoc :)

 

Tady zase někdo nehledal. Dodržuj pravidla fora! Témata sloučena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...