Přejít na obsah

Velikost disků


mirda328

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
před 2 hodinami, Cjoctavian napsal:

Akoze to nepasuje kvoli brzdicom? Ved 15" moze mat aj Fabia RS... A obzvlast s tak nizkym ET to este zvysuje volne miesto pre brzdy. Keby si dal 10 mm podlozku, tak ET by bolo uz len 15 mm a Fabia ma bezne ET okolo 41-43 mm, co by bodla mna zmenilo polomer osi riadenia...

ano koli brzdicom su velke a po vnutornej strane suchaju.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo sou to oni který mi vyskočily v googlu už předtim podle tvojeho názvu.

 

A už to vidim. Tobě nedrhnou ze strany ale po obvodu co?

 

Sice na to obuješ 15"gumy ale díky tomu jak sou tam ty ozdobný šrouby zatočený do masivu hliníku tak je ten disk vevnitř těsnější.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 1. 2017 at 16:19, Mr.Pavka napsal:

Hoď reálný foto těch kol. Ať se tady nebavíme o duchovy.

no

 

před 19 hodinami, Mr.Pavka napsal:

Jo sou to oni který mi vyskočily v googlu už předtim podle tvojeho názvu.

 

A už to vidim. Tobě nedrhnou ze strany ale po obvodu co?

 

Sice na to obuješ 15"gumy ale díky tomu jak sou tam ty ozdobný šrouby zatočený do masivu hliníku tak je ten disk vevnitř těsnější.

 

 

no oni sa stretaju presne v mieste kde sa spajaju luce s masivom hlinika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 19. 5. 2016 na 23:42, McMatej napsal:

Ještě jenou zopakuji, nepochybňuji to, že je vyšší pneu pohodlnější, zpochybňuji to, že je to vlivem vyšší výšky boku.

 

Našel jsem zajímavé čtení - diplomovou práci o měření otisku pneumatiky. Zmiňují se v ní všechny možné parametry, například tvar (rozměry) stykové plochy, jak jsem uváděl výše .... odkaz

Dneska jsem náhodou našel ještě jednu práci týkající se stykové plochy to jen pro zajímavost ;-)

Pokorny_Pavel_83340_DP_2.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Ahojte, 

 

prosím vás nemáte někdo zkušenosti se zápisem ALU do TP pro FII před FL  (r.v. 2007, 1,6 16V 77kw)? Mám nové ALU dezent tr black, rozměr 5x100, 7jx17, ET35. Předtím jsem jezdil na zapsaných 7,5J, R17, ET35, jen jsem je nezapisoval já a nevím jestli byly potřeba nějaké úpravy, ale předpokládám že ne páč nic viditelné nikde není. V typovém listu jsou pouze dvě poznámky, a sice že je třeba zklontrolovat přesah kol na zadní a přední nápravě. Z čehož mám obavy, viz. foto níže (rozdíl zimní 6Jx15, ET43 vs nový 7jx17, ET35) a přijde mi že už ten samotný disk leze ven. Koukal jsem že v sérii podle TP jsou tam disky 6Jx14, ET37. Tzn rozdíl 2mm proti těm dezentům. Pneu budu přezouvat až v úterý na 205/40 R17. Neřešili jste to někdo prosím? Nerad bych aby mi na STK orazítkovali typový list s nevyhovujícím verdiktem.. 

 

Díky moc za opdovědi.

 

1649404981130.jpg

1649404981142.jpg

Editováno: , autor: Bonynek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...