Přejít na obsah

40 témat v tomto fóru

  1. výfuková inspirace

    • 3 odpovědi
    • 8.4k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 5.7k zobrazení
    • 28 odpovědí
    • 24.4k zobrazení
    • 22 odpovědí
    • 22k zobrazení
  2. Kola na zimu

    • 13 odpovědí
    • 11.6k zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 6k zobrazení
  3. Lakování Alu Kol

    • 7 odpovědí
    • 7.5k zobrazení
    • 10 odpovědí
    • 9.4k zobrazení
    • 11 odpovědí
    • 6.3k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 11.6k zobrazení
    • 12 odpovědí
    • 5.5k zobrazení
    • 5 odpovědí
    • 6.3k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 4.3k zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 5.4k zobrazení
    • 21 odpovědí
    • 10.3k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Zdravím v roce 24 😂 tak jsem koupil rovnou dva klony 🙄😂 za 800kc za jednu s sw 2020.23 a jenom v jednom baleni cd a?  Na obou noťasech win 7 a na jednom z jednoho stejného cd jiné zobrazení na druhém noťasu lepší zobrazení.V instalaci jsem se dostal jenom do půlky, kde to je v pc i s ovladačem na tu krabičku a zůstal jsem identicky na obou pc na mrtvém bodě s překopírovánim odstavců do zaregistrovaní,prostě mi nejde překopírovat ten dlouhej kód do jiného okna. Máte nějakou zkušenost či radu, co s tím, diky...  Jinak kopírování textu normálně funguje dík Pavel 
    • Ak myslis na cervene varovne svetielka, tak nie. Tie sa zapnu az po otvoreni dveri a to su ti svetielka v spatakoch uz nanic. Preto to treba zapojit podla schemy     Skodovka nikdy nedava kabliky a konektory navyse, ak nepocitam zaplatenie pripravu pre tazne
    • Ahoj, skusila som - vymenila som bateriu za novu, no opakuje sa to... proste ked nejazdi (cca 2 tyzdne+) bateria sa vybije, nastastie nastartuje. Nebyt toho vybijania, poviem, ze skvele auticko...no hneva ma to 🤷‍♀️.
    • Mě hlášku psala až po 18 dnech od stání, ale nastartovala bez problémů. Každopádně to vybíjení je velké. Do práce a z práce to teď mám denně skoro 150 km. Po příjezdu ukazuje baterie 12.3,4 a ráno 11.8. Zkoušel jsem nabít nabíječkou a ráno zase tech 11.8. Zkoušel jsem týden jezdit s odpojenym konektorem a je to pořád stejný. Auto má rok a sedm měsíců a najeto zatím 55000 tkm. 
    • Pokud to má O4 stejně jako Kamiq FL, tak se dá zakoupit za 123 korun online update navigačních podkladů pro rozpoznávání značek pro prediktivní tempomat. Jmenuje se to "online update for intelligent speed assist". Před zakoupením tam byla data 22.10, den po zakoupení už tam byla data 24.6.
×
×
  • Vytvořit nový...