Jump to content

Brtna

Uživatel
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Brtna

 • Rank
  Nováček
 • Birthday 04/24/1985

Contact Methods

 • ICQ
  473-999-521

Recent Profile Visitors

986 profile views
 1. Kterou bluetooth diagnostiku na Fabii 2001 1,4 44Kw AZF?

 2. Taky mám bezramínkový a u řidiče před ocima propadlé sklo. Když se to veme rozprašovačem jen tak na krupičky a nechá se setřít tak je to krásně vidět kde nebere.Musel jsem ramíno prohnout na větší přítlak a u to ohnutí ramínka co drží gumičku narovnat rovně proti sklu. Když jde nahoru tak malinko propustí ale jak se vrací setře do sucha.Promazat ramínko v klubu co je.čep aby nedřelo a spadlo dolu. Je to laborování. Trošku jinak ohnout a nesetře. Už jsem se bál že mi praskne ramínko.
 3. Do půl roka to máš pryč celý těsnění. Měl jsem to samé a foukalo to do vody.Ta pod tlakem vytekla. Pod ryskou to jednou stejně vyteče je to otázka času a na to tě bude varovat kontrolka hladiny vody. Voda smrděla od olejea benzínu ale nebyla tam emulze a ani špína a v oleji taky nic. Jednoho dne to vteklo do válce a už to bylo poznat na startu. Sežrané těsnění pod hlavou. Dirku ve víčku jsem skoušel taky a po 15 km vytekla celá voda.
 4. Mám Igo Primo a používám krátkou. takové ty co jezdím častěji tak vlastní trasy.
 5. Já to měl u mechanika za 3000. Srovnání hlavy, těsnění, vyčištění sání, vzduchový filtr, olej, kontrola brzd.
 6. Brtna

  Hlasování

  Zdravim, mohl bych vás požádat o hlas do soutěže? Jde o miminko týdne,hlasovat se může každou hodinu. Jméno je Adélka Kopecká a zde je adresa. Děkuji http://kutnohorsky.denik.cz/miminka/kh_mimi20100910.html
 7. Tyhle drátky tam mám taky od předchozího majitele a ještě mi žádná žárovka nepraskla. Tchýně tam nemá nic a kazdej čtvrt roku jedna odejde.
 8. Mám taky hathbaka 1.4 a máme kočárek Bolder SD. Podvozek se postaví na bok a když je potřeba víc místa tak se pavoukem stáhne k sedačce. Korbu na zadní sedačky s autosedačkou a mi dva dopředu. A nebo pak na nákup jen autosedačku a podvozek. Tchýně má Tako a způsob ten samý akorát musí sundat velké zadní kolečko.
 9. Dá se koupt. Taky jsem ho kupoval. Stojí do 150Kč. A až tam budeš dávat nové tak si ho pijisti vrutem. Je v něm dirka a ve světle trubička do který to vleze. stačí malej vrutík. jen aby to drželo kryt.
 10. Brtna

  spony

  Tím zatáhnutím ji odlomí. Plochý šrouovák a zarazit ho mezi plech a špuntik. Vydloubnout a je to.
 11. Brtna

  Dovolená 2010

  Já mám ůtrum se vším. 1. Opařil jsem si obličej a nemůžu ani na sluníčko a ani ven. 2. Za měsíc nás přivítá prcek.
 12. Zdravim, potřeboval bych poradit. Byl jsem o výkendu na dovolené. Trasa 300km tam a 300 km zpátky. Po 60km jsem uvařil Fabii. Jel jsem a náhle se rozsvítila kontolka že chybí voda a hned lezla ručička teploty nahoru. Zastavim, kouknu pod kapotu a voda se vařila jak za doby Š120. Chladič vlažný udržel jsem na něm krásně ruku a vetrák se netočil. Meměl důvod býval teplejší. Dolil jsem vodu a jedu dál. 240km v pohodě. Jel jsem dnes domu a po 150km jsem ji uvařil znova a ten samý případ. Dolil jsem a 150km v pohodě. Motor 1.4 MPI 44Kw 2001 93000km Rozvody dělány Čidlo teploty chodí, ověřeno Čidlo větráku a větrák chodí taktéž Může to dělat tchýně v autě????? Nebo termostatu jak pouští okruhy ohrevu motoru?
×
×
 • Create New...