Přejít na obsah

Navigace


Doporučené příspěvky

No je to mimo zorny uhel pohledu pres okno, jako by jsi ladil radio.

Ja to mam hned vedle kaplicky pristroju, tesne nad palubovkou a prakticky nehnu brvou a vidim obe, ale na me nedej ja jsem zmlsanej, na mobilu je houbeles co videt, ja jsem pro poradnejsi obrazovku -_-

Editováno: , autor: Mefisto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak já to mám tak: vlastním PDA Palm T3. Dokupil jsem si pouze GPS modul (o velikosti krabičky od sirek) za cenu cca 2500 Kč, který komunikuje s PDA přes integrované Bluetooth u obou zařízení. Na webu je možné najít a stáhnout mapy a navigační progam. Podle mých zkušeností je nejlepší TOMTOM. Mapy lze sehnat stále aktuální a prakticky celý svět. Já používám nejvíce soubor map pro západní Evropu a CZ - SK- HU - PL. K PDA jsem si koupil pouze univerzální držák na PDA na čelní sklo (na přísavku) za cca 300 Kč. PDA dobíjím přes USB kabel pomocí redukce (asi 120 Kč) z autozapalovače. GPS vydrží cca 8 hodin na jedno nabití. Když nejedu, tak jí nabíjím přes dodaný adaptér ze zásuvky, nebo jí mám připojenou v kufru Octavie na další zásuvku autozapalovače.

V dnešní době, kdy má PDA kde kdo, je toto super řešení. PDA používám místo počítače. A když jsem v autě, tak je to prostě plnohodnotná navigace. Mimo to se dnes dá koupit rovnou PDA i s GPS za cca 8000 Kč. Takže to je moje doporučení.

Editováno: , autor: honza.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám Nokiu N73 k tomu Nokia LD-3W GPS modul a TT6 a paráda. Na mobil má displej celkem velkej a pekne jemnej, takze parada. A na Miloše se dá spolehnout;)

Stejna zkusenost, na ne moc velike jezdeni po republice je N73 s LD-3W a Mirkem je to excelent... Pokud bych jezdil vice nezname trasy a mel to treba jako povolani ci pod. tak se priklanim k Mefistovi - vetsi navigaci (prenosnou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k čemu je to dobrý? Na vizitce máš většinou adresu a ne GPS souřadnice:)

dokud nevyzkoušíš tak nevíš o čem je řeč ... třeba když byla besídka tak adresa byla úplně na hovno bo navi přestala ukazovat na konci Žďáru, ale třeba podle souřadnic se tam dojelo v pohodě ;)

a ještě uvědom si, že ne v každém městě tě navi vede podle popisných čsel ;) takhle koukneš na net zjistíš si souřadnice a je to ;)

Editováno: , autor: Hensel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k čemu je to dobrý? Na vizitce máš většinou adresu a ne GPS souřadnice:)

dokud nevyzkoušíš tak nevíš o čem je řeč ... třeba když byla besídka tak adresa byla úplně na hovno bo navi přestala ukazovat na konci Žďáru, ale třeba podle souřadnic se tam dojelo v pohodě ;)

a ještě uvědom si, že ne v každém městě tě navi vede podle popisných čsel ;) takhle koukneš na net zjistíš si souřadnice a je to ;)

No ja na posledni besidku jel podle TT5 uplne bez problemu !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Pokud si nekdo koupite Aytobe, je v tom original mapa Vychodni Evropy, tak vam muzu nechat Zapadni Evropu, ale je an to potreba karta SD 2 GB

Právě budu tuto navigaci kupovat,myslím si že za ty prachy fakt dobrý, a ta mapa západní evropy by mi fakt bodla. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám Nokiu N73 k tomu Nokia LD-3W GPS modul a TT6 a paráda. Na mobil má displej celkem velkej a pekne jemnej, takze parada. A na Miloše se dá spolehnout;)

Ehmm, ty máš origo TT6 na N73??? Tam je Symbian6O jako u N70, to bych bral, já mám TT5 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám Nokiu N73 k tomu Nokia LD-3W GPS modul a TT6 a paráda. Na mobil má displej celkem velkej a pekne jemnej, takze parada. A na Miloše se dá spolehnout;)

Ehmm, ty máš origo TT6 na N73??? Tam je Symbian6O jako u N70, to bych bral, já mám TT5 :(

N73 má Symbian 9,1 jen tak pro upřesnění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych ze se mylis. V N73 je novejsi a v N70 nejede TT6

N73 i N70 používají symbian 60, jen musím na N70 přehrát SW,aby byl nový a makalo to

Sice používaj Symbian, ale N70 má verzi 8,0 a N73 má 9,1 a to je hodně velkej rozdíl a soft nepřehraješ tak aby N70 měla 9,1...a nehádej se, nemá to cenu... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych ze se mylis. V N73 je novejsi a v N70 nejede TT6

N73 i N70 používají symbian 60, jen musím na N70 přehrát SW,aby byl nový a makalo to

Sice používaj Symbian, ale N70 má verzi 8,0 a N73 má 9,1 a to je hodně velkej rozdíl a soft nepřehraješ tak aby N70 měla 9,1...a nehádej se, nemá to cenu... :D

nehádám se, teď mám SW 9,0 na N70, asi toho hodně umíš, že? Ale né tolik co jiní :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych ze se mylis. V N73 je novejsi a v N70 nejede TT6

N73 i N70 používají symbian 60, jen musím na N70 přehrát SW,aby byl nový a makalo to

Sice používaj Symbian, ale N70 má verzi 8,0 a N73 má 9,1 a to je hodně velkej rozdíl a soft nepřehraješ tak aby N70 měla 9,1...a nehádej se, nemá to cenu... :D

nehádám se, teď mám SW 9,0 na N70, asi toho hodně umíš, že? Ale né tolik co jiní :p

dělám si prdel, tak se nenaser ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych ze se mylis. V N73 je novejsi a v N70 nejede TT6

N73 i N70 používají symbian 60, jen musím na N70 přehrát SW,aby byl nový a makalo to

Sice používaj Symbian, ale N70 má verzi 8,0 a N73 má 9,1 a to je hodně velkej rozdíl a soft nepřehraješ tak aby N70 měla 9,1...a nehádej se, nemá to cenu... :D

nehádám se, teď mám SW 9,0 na N70, asi toho hodně umíš, že? Ale né tolik co jiní :p

dělám si prdel, tak se nenaser ;)

Já se nenaseru, já vím jak to se Symbianem je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...