Přejít na obsah

Navigace


Doporučené příspěvky

jen tak zkus týden počkat, třeba se něco vylíhne na ftp octavia klubu, ale nevím, já v klubu nejsem -_--_--_--_--_-

Asi dostanes karabacem pres zada psat tu takove info. Na FTP je samozrejme jen freeware zadne warez apod. !!!!!! :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas jak kdyby jsi projel Evropu ve Favoritu nebo ve Fabii, rozdil tam je vzdy, navic, to vyuziji jak na vychod od hranic coz TT je k nicemu, ale take jak pri cestach na kole tak i pri pesi turistice a velky rozdil mezi PDA a symbianovym mobilem zase neni.

Jak rikam je to jen o vyzkouseni. Mam ho v mobilu, ale kdyz ho pomerim s PDA tak mobil je jen na telefonovani, navic se pripojim v pohode na net, stahnu nejnovejsi dopravni info a hura

No ja mam i PDA takze muzu porovnat jestli je to rozdil jako mezi faackem a fabkou ;) . Jak sem rekl mobil je pro me naprosto dostacujici a PDA se vali na stole v praci, tahat to sebou rozhodne nebudu jen kvuli vetsimu displayi.

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas jak kdyby jsi projel Evropu ve Favoritu nebo ve Fabii, rozdil tam je vzdy, navic, to vyuziji jak na vychod od hranic coz TT je k nicemu, ale take jak pri cestach na kole tak i pri pesi turistice a velky rozdil mezi PDA a symbianovym mobilem zase neni.

Jak rikam je to jen o vyzkouseni. Mam ho v mobilu, ale kdyz ho pomerim s PDA tak mobil je jen na telefonovani, navic se pripojim v pohode na net, stahnu nejnovejsi dopravni info a hura

No ja mam i PDA takze muzu porovnat jestli je to rozdil jako mezi faackem a fabkou ;) . Jak sem rekl mobil je pro me naprosto dostacujici a PDA se vali na stole v praci, tahat to sebou rozhodne nebudu jen kvuli vetsimu displayi.

Zvazuji koupe N70, jak dlouho je to s vydrzi, kdyz bych nepocital navigaci? Vydrzi to alespon 2-3 dny v normalnim volacim provozu???? Pravdu prosim kdo ji ma... Ne jedna pani povidala! E61 se nechytla! ee ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas jak kdyby jsi projel Evropu ve Favoritu nebo ve Fabii, rozdil tam je vzdy, navic, to vyuziji jak na vychod od hranic coz TT je k nicemu, ale take jak pri cestach na kole tak i pri pesi turistice a velky rozdil mezi PDA a symbianovym mobilem zase neni.

Jak rikam je to jen o vyzkouseni. Mam ho v mobilu, ale kdyz ho pomerim s PDA tak mobil je jen na telefonovani, navic se pripojim v pohode na net, stahnu nejnovejsi dopravni info a hura

No ja mam i PDA takze muzu porovnat jestli je to rozdil jako mezi faackem a fabkou ;) . Jak sem rekl mobil je pro me naprosto dostacujici a PDA se vali na stole v praci, tahat to sebou rozhodne nebudu jen kvuli vetsimu displayi.

Zvazuji koupe N70, jak dlouho je to s vydrzi, kdyz bych nepocital navigaci? Vydrzi to alespon 2-3 dny v normalnim volacim provozu???? Pravdu prosim kdo ji ma... Ne jedna pani povidala! E61 se nechytla! ee ;)

N70 mam nekde od vanoc a nabijim kazdej den pres noc, protoze druhej den by proste neprezila. Pokud ale napises treba jen par sms denne tak jsou ty 3,4 dny realne ale na to netreba mit N70. Dneska bych ale N70 rozhodne nekupoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm no kdyz jsem ji testoval tak byla nesrovnatelne rychla jako Win 3.10 a Win 3.11, ale to je o necem jinem. A WiFi hm to uz je teda neco, kdyz se divam na ten displej a operu tak to fakt posusnanicko :palec2:

WiFi u me ma smysl az u PDA a jeste lepe s VGA displejem, to je jako hodinky s USB pameti, je to tam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu a jako ze se trochu ve Smartphonech orientuji tak N70 patri mezi ty rychlejsi Symbian OS mobily!

Jo je rychlejsi nez Symbiany u 66xx a podobne, ale jak rikam to uz je lepsi PDA s GSM, nebo PDA a foun.

Je jsem mel N70 driv nez PDA a tak nemam proc zatim menit na jednoduchy ukony jak rychly zaznam o schuzce do kalendare to staci a je to muj soukromej, jako sluzebni mam nejakou 6030 a tam dobijim tak obden (jo provolam neco pres tri litry za metr, tak nivim jestli je to moc nebo malo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mám acer n 35 nainstalovaný tomtom navigátor 5,21 ale nemůžu se spojit s gps dle manuálu k pda má být rychlost 9600 a com 8 ale v nabídce připojení mě to nabídne nastavení rychlosti ale com to nenajde jenom com 3 ještě je ta nabídka gps on navigation ale skoušel sem všechny možné kombinace a stále nic modrá led příjmu gps bliká skoušel sem program gps info a ten po zadání baudové rychlosti a comu něco přijíma nemáte někdo skušenost a ještě našel sem na ftp instal igo bude to na pda fungovat nebo ještě něco budu potřebovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám acer n 35 nainstalovaný tomtom navigátor 5,21 ale nemůžu se spojit s gps dle manuálu k pda má být rychlost 9600 a com 8 ale v nabídce připojení mě to nabídne nastavení rychlosti ale com to nenajde jenom com 3 ještě je ta nabídka gps on navigation ale skoušel sem všechny možné kombinace a stále nic modrá led příjmu gps bliká skoušel sem program gps info a ten po zadání baudové rychlosti a comu něco přijíma nemáte někdo skušenost a ještě našel sem na ftp instal igo bude to na pda fungovat nebo ještě něco budu potřebovat

N35 jsem mel, ale uz nevim presne jak to by

Muselo se dat jina zarizeni, rychlost 9600 a COM asi ta osmicka ale nevim.

Procti si diskusi na www.ce4you.cz a tam urcite najdes navod k nastaveni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, celou instalaci jsem si delal sam a problem tak velky to neni. Dulezite je sehnat schema zapojeni. Taky myslim, ze auto musi byt vybaveno ABS, aby kdyz nemas chycene satelity mohla navigace dopocitavat jak rychle jedes a kam zatacis.. Ostatni se da odnekud vytahnout-budiky...

Ale i tak Blaupunkt Dx se umi ztratit a pak mas peska...Zapojenou ji mam na 100% dobre, ale jsou chvile, kdy bych to prokopl... Ale i chvile, kdy ostatni bloudi a ja ne :o)

Se software pokud jsi trochu zdatny problem neni..

Nemohu porovnavat s ostatnimi navi, ale kdyz nic, tak tahle ma skvele velky display-jen moc dole..Ale ona mluvi, tak se to da trpet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...