Přejít na obsah

Dveře jdou ztěžka


wlkus

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny,

mam takovy problem, vsechny dvere na aute krome tech zpolujezdcovych jdou lehce otevrit / zavrit, ale ty u spolujezdce jdou jakoby tak ztuha, je treba pouzit vetsi silu, nevite co s tim?

Mel jsem predtim Toledo M1 (rv 01) kde mi to po 6ti letech udelalo taky, auto nebylo bourane, proste u toho spolujezdce ty dvere samy od sebe zacaly jit ztuha :-(

Nevite nekdo co s tim? Je tam nejake lozisko? Nebo nejaky mechanismus? Nebo cim a kde to zkusit namazat?

Predem diky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mal som ten isty problem, dvere spolujazdca isli tazsie, ale domnieval som sa, ze je to tym, ze sa omnoho menej pouzivaju. Zadne maju iny system zavesenia a niesu take tazke, tam sa to mozno az tak neprejavuje. Skusil som premazat hlavne ten obmedzovac ale moc to nepomohlo ( i ked vtedy len obyč vazelinou). Mozno to chce nieco lepsie , mozno najblizsie skusim taketo nieco Novatio CLB

Editováno: , autor: bomberman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem to na Toledu zkusil prostrikat WD40 a prislo mi to ze to bylo snad jeste horsi, neudela mi ten COYOT to stejne? ...

Spise, neexistuje na to nejake specialni plasticke mazivo, neco takoveho jak je v linku ktery psal Wojnar, ale primo na panty dveri? V servisech urcite neco takoveho pouzivaji, ne?

Na spolujezdcovi hlavne sedi manzelka, tak s tim chudak porad bojuje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

COYOTE nie je WD40 pouzivam ho uz roky. 100% ucinny na panty dveri na aute+zadretu osku stieracov.

Precitaj si na co sluzi ten uvolnovac srobov.:) LINK mas hore.

Treba prestiekat hlavne vrchny pant na dverach ten je zaseknuty preto dvere ide tazko otvorit. Spodny pant valceky na pante treba obcas premazat vazelinou.

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...