Přejít na obsah

(OI) Demontáž Interiéru


Vaša

Doporučené příspěvky

 

demontáž plastu 5. dveří

pro výměnu žárovek osvětleni SPZ

chytneme plast u spodní hrany a odtrhneme a pak vysunem horní část po směru skla

Montáž jde opačně: nasadíme u skla a zatlačíme dolů, pak protáhnem popruh na otvírání a zarazíme trny ve spodní části

zadek_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 11 měsíců později...
Perfektna prace. Este by to chcelo demontaz tapecu dveri, vnutornych kluciek a ovladacov okien.

Tady máš demontáž tapecu http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/DemontazTapecu.htm :kol-77:

Tady demontáž sedaček http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/vymenaSedacek.htm

Tady demontáž budíků http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/...rovkyBudiku.htm

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
mužu se zeptat na demontáž airbagu ve volantu?

zezadu volantu jsou dva otvory, úpo zasunutí plochýho úzkýho šroubováku (žádný blato jinak se zohne) cca 5-8 cm dlouhá železná část. Zasune se do otvoru a dradlo se páčí od osy volantu, tak aby se odjistila pružina co drží bag.

takhle to vidí DP

post-167-1207077864_thumb.jpg

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Jsou to tydle ???

ten za přístrojema mě teda vůbec nenapadl, ten pod bagem spolujezdce je kde? dle DP mi to není vzhledem k fotkám jasné. Červeně jsem naznačil kde jsou šrouby pro sundání kastlíku, zeleně palubky. Je to nějak tak nebo jsou ještě někde nějaký.

Děkuju moc Vašo, slibuju že je to naposled ;)

post-6887-1226524105_thumb.jpg

post-6887-1226524112_thumb.jpg

post-6887-1226524119_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak otravné cinkání vyřešeno :)

minulý víkend jsme měl venku sedadla a palubku a cvrčka odhalil. Zakopanej pes byl v horním dílu palubky, kde je 10-ti samořezena vešroubována plechová výztuha u držáku airbagu. Jeden šroubeček nebyl o 1mm dotaženej a v té vůli cinkala podložka. Mrcha jedna co mi pila krev ! Pravda že kdybych to věděl v čem to bylo tak stačilo jen sundat kaslík, bag spolujezdce a dotáhnout.

Teď super, samo sem tam něco vrzne ale jinak klidek. Sešteloval jsem si i zámky ve dveřích.

Všem díky za rady a super návod ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • Luďa uzamkl následující téma
  • Luďa odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...