Přejít na obsah

stahovačka


Rabbyt

Doporučené příspěvky

dneska jsem měnil pravou přední, přesně jak píše Casy - praskaj plastoví jezdci....já pořídil komplet jetou stahovačku a až doma jsem si všiml, že jezdec je naprasklej = nasranej jsem si domo robo toho jezdce upravil (kovové spony to jistí :D ) a je to asi an věky :D

jinak se dá pořešit opravná sada:

http://www.amd-autodily.cz/elektricka-vybava/sada-opravna-na-stahovacku-3.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poprvé vidím tuto opravnou sadu, hodněkrát jsem něco podobného hledal, tak kibiho příspěvek hodnotím na 150 procent, je vidět , že zná a ví :skoda: , tohle stojí za vyzkoušení, já osobně bráchovi taky plasty opravoval, slabý vrták a vyztužil to drátem+ lepidlo. Zajímavé vlákno. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to teda namontoval a okno funguje super. Akorát mě štve že když jsem tu stahovačku vyndával tak jsem urval ten čudlík ze zámku co lítá nahoru a dolů. Rozlomil se ten plast na zámku co ho drží.. i když jsem ho slepil, když jsem tu stahovačku nandával zpět tak jsem ho znova urval. Tak sem se na to vykašlal a ten čudlík už sem tam nedal no.. možná že chyba byla že jsem nevymontoval zámek. Neměl jsem na to potřebné nářadí. A nebo je na to nějaká finta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

zdravím Vás, mám taky problém ze stahovačkou, praskl mě tam jeden plast a

zamotaly se mě lanka a nevím jak tam přesně patří a proto bych potřeboval,

kdyby byl někdo ochotný a dal mě sem nějaký fotky té stahovačky, at´se v tým

vyznám ;) je to r.v. 2000...................Děkujííí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Chlapi,
Pokazila se mi LP stahovačka, středové kolečko je tak nějak v místě navijení lanka opotřebované a samotné lanko je také polámané. Resp. Lanko stahovačky vlivem toho vodícího plastu se pokroutilo.
Na internetu jsem za pár kaček objevil PP stahovačku, tak se chci zeptat:
​J
de opravit LP stahovač pomocí PP stahovačky? Teda, jedná se jen o výměnu toho kolečka a lanka, a také toho bílého vodícího plastu. 

A také jaký je rozdíl mezi elektrickou a mechanickou stahovačkou? Jen v motorku, ne?

Editováno: , autor: Zdeněk K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

A také jaký je rozdíl mezi elektrickou a mechanickou stahovačkou? Jen v motorku, ne?

 

 

liší se trochu

ten černý plast ve kterém se točí bílé kolečko co navíjí lanko je JINÝ

bílé kolečko jde použít a vložit do tvého "středu"

lanka nejdou použít (délka), jdou pouze s úpravami konců na straně držáků (bilých skla) - kutilovi jde

a pak správně sestavit, 

kdo si hraje nezlobí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Včera somm zistil,že mám pokazené sťahovanie v ľavých zadných dverách,podotýkam že ide o manuálne sťahovanie.Išiel som dať dole okno a nič kľuka sa točí a okno bez známky posuvu nadol,nič neluplo,neprasklo,nebuchlo,žiaden podivný zvuk.Skúsil som okno stiahnuť rukou a v pohode som ho stiahol koľko bolo odtočené kľukou.Hore sa dá kľukou vytiahnuť.

Ak má niekto s presne týmto problémom skúsenosť poraď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozeral som detailne obrázky sťahovačky a aj skla a myslím si že by to sklo mohlo byť iba vysunuté z cuplíku kde je sklo dierkou nasadené na ten mechanizmus spúšťania a vyťahovania,keďže dole ide rukou v pohode a hore sa dá vytiahnuť,mohlo sa to stať napr tresnutým dverí?,moja úvaha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak se také přidám,auto r.2003 a včera po třetí LP okno dole.Dvakrát to bylo v servisu.Ted jsem se do toho dal sám a žasnul jak se provádí oprava ve značkovém servisu.Zajištění konektoru zámku ulomené a aby nevypadl zajistili ho el.páskou.Gumové průchodky el.svazku v plechu chybí,plastové držáky pro el. svazek jsou ucvaknuté,tak dráty visí volně jenom na konektorech.Za odbornou práci a materiál jsem zaplatil 5 200 kč.Pak jděte do servisu.Dnes jdu koupit novou stahovačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Davat take peniaze za novu stahovacku?. Staci kupit dve zadne lanka na prehadzovacku z bicykla / 2x0,35 € / a dve el.svorky /čokoladky/ Plastove vodidko zlepit a prevrtat kovovy drziak co drzi sklo a je zasunuty v plastovom voditku a tam uchytit lanko. Uz som robil asi 10 takych oprav a zatial ani jedna reklamacia 

Editováno: , autor: kluvo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj z čínou zkušenosti nemám, ale co jsem kde koukal tak je do 900Kč. Něco to vydržet musí.

 

Já mám auto rv. 2002 a jsou tam přední druhé origo a spokojenost. ( v levé to poslední 2 roky loupe, ale funkční je) Jenže já si s tím taky pořád hraju :-)))))

 

Taky jsem čuměl že stahovačky origo nějak podražili (1700-2000Kč kus), zkus někoho kdo má třeba někde slevu. Já si raději něco odřeknu a koupím origo.

 

Výměna už doma, protože značkový servis mě už dávno o své odbornosti nepřesvědčil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...