Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Já to cítil takhle, auta stejný rok výroby, ale Room je uvnitř jak z Lega, prostě všude ty plasty... Motor, tam je to jasný, že 63kw pojede hůře jak 81kw verze, ale co mě prostě dostalo je ten podvozek, kde na 16" kolech je o dost větší komfort než u Rooma na 15", Room sedí v zatáčkách jak přibitej, ale přes díry, retardéry atd je to auto dost uskákaný. F3 si soudím srovnávat podvozkově s O3, možná ještě jestli není o něco lepší.

Každopádně já byl s autem spokojen a hned bych měnil. Prostor vzadu je pořád malý a spíše nouzový (špatný sklon opěráku), to Room je někde úplně jinde, ale to je tak vše, v čem byl Roomster lepší. Je tam vidět ten pokrok x let ve vývoji. 

Zápory u F3 - rádio Swing s 6ti repro hraje ošklivě a ani vyladit to nejde, nemožnost otevírání a zavírání oken dálkou a systém Kessy Start, což je poloviční systém a tohle bych v autě nechtěl, buď klasiku Kessy a nebo klíček, ale kočkopsa  ne.

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvědomte si taky váhovej rozdíl, room je o 2 metráky těžší a vzadu má větší rozchod než vpředu (obráceně než fábule), tudíž musí mít i tužší pružení atd. Navíc je počítanej opravdu spíš jako dodávka než "rodinný auto" - i když ho tak obchodníci prezentovvali a prezentujou. Pokud si někdo stěžuje na uskákanost rooma, měl by pouvažovat o výměně tlumičů - já si naopak myslím, že room má jeden z nejtužších podvozků od škodofky (hlavně vzadu) a krom BOČNÍHO odskakování při přetažený zatáčce (na kterým se nejvíc podílejí pneumatiky) ve srovnání s fábiema a oktávkama neskáče vůbec... Proto se někomu může zdát, že hodně drncá a tuhle skutečnost zaměňuje se skákáním - je to ale jen kopírování český silnice... Jediný auta s ještě tužším pružením jsou verze RS - nebo netovární tuning...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MR2016:
 

Všechny modely:

- Výbavy Elegance přecházejí plošně na název Style
- Zrušení 4 ramenných volantů, nově jen tříramenné v lehce pozměněné podobě (spodní rameno bude "duté" tedy tam kde je třeba logo RS, tak tam bude díra), nově bíle podsvícení čudlíků + změna v umístění některých prvků a snížení počtu variant - prostě u některých verzí budou na volantu čudlíky, které ale nebudou funkční
- "SmartLink" pro Bolero u FIII/Ra/OIII/Y
- nový design ikonek na ovládání oken
- nápisy 4x4 nahradí nově 4x4

 

 

Fabia

- MC
- 15" Matone, konec 15" Carme
- Amundsen (2 verze - jedna pro panoramu, druhá pro vozy bez ní), vč BT, Apple a Sound paketu
- Steel Uni pro MC, šedá Metal se nově jmenuje Quartz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem to na autorevue na garáži. A jak to teď čtu, tak to spíš vypadá, že čudlíky na volantu budou bíle podsvětlené, nikoliv všechno.

 

A to, že některé čudlíky nebudou funkční, to je tedy pěkně trapné. Už se těším, až budou ve FIII volanty z OIII a budou tam nefunkční tlačítka Lane Assistu. Takže jsem naopak rád, že stihnu výrobu před 22KT. :)

Editováno: , autor: mp390
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

MR2016:

 

Všechny modely:

- Výbavy Elegance přecházejí plošně na název Style

- Zrušení 4 ramenných volantů, nově jen tříramenné v lehce pozměněné podobě (spodní rameno bude "duté" tedy tam kde je třeba logo RS, tak tam bude díra), nově bíle podsvícení čudlíků + změna v umístění některých prvků a snížení počtu variant - prostě u některých verzí budou na volantu čudlíky, které ale nebudou funkční

- "SmartLink" pro Bolero u FIII/Ra/OIII/Y

- nový design ikonek na ovládání oken

- nápisy 4x4 nahradí nově 4x4

 

 

Fabia

- MC

- 15" Matone, konec 15" Carme

- Amundsen (2 verze - jedna pro panoramu, druhá pro vozy bez ní), vč BT, Apple a Sound paketu

- Steel Uni pro MC, šedá Metal se nově jmenuje Quartz

Dobrý deň,

 

chcel by som sa opýtať, čo je to Smart link, ktorý príde do Fabie 3. Je to konečne možnosť využívať apple zariadenia aj na navigáciu a tak ďalej? Chcel by som sa tiež opýtať, či sa tieto modelové zmeny (najmä smartlink a biele podsvietenie) dotknú aj auta, ktoré som objednával minulý týždeň? Veľmi ma zaujíma najmä funcia Smart Link ak je to teda to čo si myslím a pribudla možnosť služby Carplay od Apple aj pre rádio Bolero. Prípadne ak sa to do môjho objednaného auta nedostane bude možné to nejako následne aktualizovať prípadne aj za príplatok? ďakujem za každú odpoveď

Editováno: , autor: Mattik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pouze citoval z garáže na autorevue. Co je SmartLink netuším.

 

Pokud jsi objednal minulý týden, tak vzhledem k dodacím lhůtám ti auto před 21KT nevyrobí. ;) Takže budeš mít auto MY2016 s bílým podsvětlením a v případě, že jsi objednal Bolero, tak i se SmartLinkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pouze citoval z garáže na autorevue. Co je SmartLink netuším.

 

Pokud jsi objednal minulý týden, tak vzhledem k dodacím lhůtám ti auto před 21KT nevyrobí. ;) Takže budeš mít auto MY2016 s bílým podsvětlením a v případě, že jsi objednal Bolero, tak i se SmartLinkem.

tak to sú skvelé správy ďakujem. Áno vo výbave mám rádio bolero a bol som zvedavý, ako to škoda vyrieši s podporou apple produktov. Som rád, že predstavili ten smartlink.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl naopak se Swingem naprosto spokojený. Ale přecházel jsem z Pioneer rádia a 4 repro ve Fabii II.

Jinak tady http://moje.auto.cz/Avocat/auto.html je "zajímavé" srovnání s Roomsterem. Doporučuji hlavně pasáž o podvozku. Když jsem zkoušel FIIIC, tak jsem asi měl úplně jiné auto, než pan recenzent.

Souhlasím s jeho recenzí, na tu podelanou roletku jsem zapomněl. Blbě se zadělává[emoji22]

Ale s podvozkem nesouhlasím, ten tlumí mnohem lépe a celkově je komfortnější jak u nového Roomsteru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No není ta FIII špatná, ale faktem je, že jsem čekal podle fotek více. Na pohled je to pořád dost vysoké a úzké, 60-ti metrové kliky dveří šířku auta nezachrání - z dálky těžko rozeznat od FII. Když potkávám už nemalé množství combíků, který mi na fotkách přišel působivý, jsem zklamán, jak fádně a nenápadně působí. Za mě je to škoda, na rozdíl od Hnusjndé to auto není ošklivé, no čekal jsem více :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veď je to prirodzené. Daň za konzervatívnejší vzhľad je povedzme nudnosť. Plusom je veľká nadčasovosť.
Asi ťažko možno čakať nejaký waw efekt od auta výrazne lacnejšieho ako OIII. No to, že pôsobí lacno je naozaj vec subjektívneho pohľadu. Čo potom taká Dacia, tá pôsobí ako? Na mňa rovnako lacno pôsobí napr. renault megane.
Avšak aj tak mi uniká nejak pointa toho, že budem na lacné auto kričať: "je lacné". Objavíme tým Ameriku?
Práve fabia III je konečne nejak odlíšená a vyšperkovaná už len vďaka svetlometom. Na mňa rozhodne pôsobí vo svojej cene elegantnejšie a hodnotnejšie než octavia III (ak jej nedám xenony, tak je to katastrofa vzhľadom k jej cenovke). Podobný príklad je VW golf, všetko autá od 15000€, teda skôr s výbavou aj okolo 20 000€ a pôsobia ako autá z pred 10tich rokov. Minimálne denné led svietenie si tieto autá v dnešnej dobe zaslúžia už v základe. Takže nechápem výhrady práve voči fabii  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...