Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Najviac ma bavi že najhorsie na MR podla vas je pripojenie kablom ale to ze mobil pri pouziti navi pripadne externa navi sa musi tiez pripojit uz nikto nespomenie. I ked je pravda ze to nie je povinnost ako u MR ale v pripade dlhej cesty je to nutnost. A samozrejme sto ludi sto chuti. Mne napr navi na okne zavadzia a vadi mi dizajnovo nehovoriac ze sa treba načahovať. A tiež viac pocuvam ako pozeram na displej. A holograficka navi existuje do mobilu a moze vam premietat na celne sklo len kolki to uz pouzivaju je otazne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to o dost jasnější díky. Někdo tu včera psal, že kombinace MR2015 a MR2016 možná není, ale jestli si jde připlatit Smart Link k MR2015, tak jde právě o kombinaci dvou ročníků. Tzn., že by mohlo jít přiobjednat k MR2015 i hlasové ovládání z nové nabídky...

Ale asi se do toho moc zamotávám, tak to nechám být. Prodejci jsem napsal žádost, že kdyby to šlo, tak by to bylo super ale jinak o nic nejde, tak se uvidí.

Editováno: , autor: VojtěchPraha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirrorlink je dobra vec, problem je ze skodovce proste funguje na pikacu. Nevim proc je to technolgie na zrcadleni mobilu, kdyz v podstate nejde zrcadlit vse.  Na sve TV v obyvaku mam mirror link taky nebo spise MiraCast, a proste vse co spustim v telefonu vidim na TV bez rozdilu aplikace.proste VSE !!!  Nechapu proc ve skodovce nefunguje Sygic nebo nektere jine navigace z telefonu, to mi vadi a docetl jsem se to az po objednani tehle funkce. Kdo chce si spustit sygic pres mirror link musi mit koupenou app Sygic Car. To bych proste blil, proste zrcadleni na pytel. Chapu ze ne vsechny app podporuji to ze mobil ovladate pres obrazovku radia, budiz, ale zrcadlit bez ovladani by snad mohlo jit. Vse nastavim ve founu a chci videt jen preneseny obraz.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se ptal prodejce, zda bude ve voze mirrorlink, za předpokladu, že jsem v dobách MR2015 zakoupil pouze bolero, které už mirorlink v MR2016 neobsahuje, byl jsem ujištěn, že ML ve voze bude. V jaké bodobě však netuším, zda škodovka dodá zdarma paket obsahující smartlink, nebo zda pujde o okleštěnou verzi, kterou mají sousedé na slovensku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vim, aktualizovat Bolero s Mirrorlinkem (MR15) na Smartlink (MR16) pouhym updatem softwaru nepujde.

Cekal bych opak.

Navic, protoze Google/Apple u nas oficialne Android Auto/Car Play nesputili, bude to u nas v CR stejny pripad jako na Slovensku, tedy oklestene/nefunkcni.

Prozatim.

Cili po nepovedenem Mirrorlinku ani Smartlink neni zadna velka pecka, i kdyz jakysi posun vpred to bezesporu je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O těch stříbrných nosičích je to tady oficiálně:

 

Nová Fabia – sportovní model Monte Carlo pro obě karoserie

 

Hlavní změnou v nabídce vloni na podzim představeného modelu ŠKODA Fabia je uvedení atraktivní, sportovně laděné verze Monte Carlo, a to jak pro karoserii hatchback, tak pro praktické Combi. Provedení Monte Carlo se vyznačuje bohatší výbavou a na první pohled viditelnými stylistickými změnami – zákazník může volit z jedenácti atraktivních barev, vůz má efektní šestnáctipalcová černá kola z lehkých slitin a mimo jiné i černou mřížku chladiče a zpětná zrcátka, dále je vybaven zadním spoilerem či sportovními sedačkami. Provedení Monte Carlo je k dispozici pro motory s výkony od 66 kW včetně. V nabídce pro model Fabia se nově objevuje navigační systém Amundsen a dochází také k dílčí úpravě akčních paketů. Nově je možné na přání vybavit vůz v karosářském provedení Combi stříbrnými střešními nosiči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...