Přejít na obsah

Z čeho se počítá spotřeba?


Honza130

Doporučené příspěvky

Jak už jsem tady řešil, vyměnil se ve svý oktávce motor (81kW), mam rv 98, motor byl 02, takže trošku problém s elektrikou, nakonec se to přepinovalo... Se starým motorem jsem jezdil dlouhodobě za 5,5 .. teď mi to za asi 1000 km ukazuje 6,7 !! No tak sem to spočítal podle tankování a vyšlo mi 6 l/100km... Takže mi palubní poč. ukazuje o necelej litr víc.. Většinou sem se setkal s tím, že ukazoval míň.. Kde se berou infa o spotřebě? Dík...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No motor stal vcetne prevodovky 17500,-... ma mit najeto udajne 70 tisic a je z roku 02... Prehozeni mi zmaknul znamej zadarmo B) ... Problem byl s elektrikou, jsou jiny tvary konektoru, takze se to muselo nakonec prepinovat.

Ted se chystam na brzdu na Jarov, ale slysel jsem ze maj plno do zari.. Chci vedet kolik tam je koniku a pak dat jiny trysky a zajit tam znova :) ... jeste par fotek ..

post-26-1152866645.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...