Přejít na obsah

volant z OII do OI


redrat

Doporučené příspěvky

dobry uz neni potreba, ale tak by ses mohl pochlubit jak se ti to teda povedlo nebo kde jsi to nasel pro ostatni :palec2:
uz neni potreba,prosim adminy o smazani,diky

tema jak predelat se mi jeste najit nepodarilo,

ono to neni potreba zatim,protoze mi ten volant nekdo vyfoukl,uz jsem se tesil a nakonec nic, :aggressive: ale treba jindy ;)

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Je tam jiny konektor, ale podle me se OIIRS volant moc nehodi do Oct1 radsi klasiku FRS ORS1 ..

Viem, ze ho tam ma Mikl, ale ten sa zatial presnejsie nevyjadril...Uvazujem tak, lebo ked pasoval do Fabie 1 facelift volant z O2...alebo tak isto aj do Supa MR 2007..

Tiez ma zaujima, ci bude bag plne funkcny, alebo len nejako vyradeny z prevadzky? A este by som aj rad vedel, ci by pasovali sedacky a radicka z ORS 2...

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam jiny konektor, ale podle me se OIIRS volant moc nehodi do Oct1 radsi klasiku FRS ORS1 ..

Viem, ze ho tam ma Mikl, ale ten sa zatial presnejsie nevyjadril...Uvazujem tak, lebo ked pasoval do Fabie 1 facelift volant z O2...alebo tak isto aj do Supa MR 2007..

Tiez ma zaujima, ci bude bag plne funkcny, alebo len nejako vyradeny z prevadzky? A este by som aj rad vedel, ci by pasovali sedacky a radicka z ORS 2...

Jak nevyjádřil přesněji?Psal jsem Ti,že uchycení volantu je stejné jako u OI a že se musí přepinovat konektor z volatu OI.Pytel samozřejmě vyřazený není.Mám to tak a na diagnostice žádný problém.

Řadička z OII do OI jde taky,jenom se musí přendat rámeček manžety.

post-655-1188756314_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam jiny konektor, ale podle me se OIIRS volant moc nehodi do Oct1 radsi klasiku FRS ORS1 ..

Viem, ze ho tam ma Mikl, ale ten sa zatial presnejsie nevyjadril...Uvazujem tak, lebo ked pasoval do Fabie 1 facelift volant z O2...alebo tak isto aj do Supa MR 2007..

Tiez ma zaujima, ci bude bag plne funkcny, alebo len nejako vyradeny z prevadzky? A este by som aj rad vedel, ci by pasovali sedacky a radicka z ORS 2...

Jak nevyjádřil přesněji?Psal jsem Ti,že uchycení volantu je stejné jako u OI a že se musí přepinovat konektor z volatu OI.Pytel samozřejmě vyřazený není.Mám to tak a na diagnostice žádný problém.

Řadička z OII do OI jde taky,jenom se musí přendat rámeček manžety.

Ale ved to hej, vyjadril si sa k tomu, za co Ti aj dakujem -_- . Ale myslel som presnejsie k tomu prepinovaniu - proste v elektrike sa nevyznam a v Skoda servise beru od toho ruky prec...Cize to musim dat urobit v nejakom inom servise, len im musim asi povedat, ze co a ako...

A dik za fotku, fakt sa mi to velmi paci :worthy

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
tak nejak se nemuzu dopatrat co vsechno je potreba udelat pro vymenu volantu z kokty2 na koktu1 s funkcnim airbagem. existuje nejaka redukce?

To chcem aj ja, ale uz od leta to stroskotava na tom, ze neviem ako na to alebo kde sa to da urobit v nejakom serioznom servise...

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...