Přejít na obsah

Zvuková izolace


kysilka

Doporučené příspěvky

Vážení,

u žádné Fabie jsem zatím neviděl černou plstěnou izolaci, umístěnou na vnitřní ploše kapoty motoru, moje Felicia 1.6 ji tam má. Vyrabí se vůbec, je možné ji dokoupit samostatně?

Díky

P. Kysilka

Asi jsi ještě nenakoukl pod kapotu tédéíčka. Tam je už z výroby a má tam své opodstatnění :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim, pridejte jeste nekdo zkusenosti.

Vyplati se do toho investovat ? Taky myslim ze odhlucneni je i bez izolace hodne dobre, svou 1,2 nekdy skoro vubec neslysim, ale pomalejsi vychládání motoru neni k zahozeni.

je to skor iba na pomalsie vychladnutie motoru hlavne v zime.

Ako zvukova izolacia to svoj ucel neplni

Skusenost na vlastnom aute HTP pred a po aplikacii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by si s tim chtel clovek vyhrat, musel by to udelat jako ja na nasem bejvalym fataku:

Odhlucneni ala tappaja

Z fataka se stal tichoslapek, na zadni cast nedoslo, prodali jsme ho. Ale zjistil sem diky odhlucneni predku nacaty zadni lozisko, ktery predtim nebylo slyset :D

Micru jsem nezkousel, ale opravte me, jestli to neni ze skelnejch vlaken? To by mi do auta nesmelo ani zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal výš. (zapoměl jsem se přihlásit).

dyž tu kapotu ještě před tím vystříkáš nějakým tlumícím sprejem, tak to určitě poznáš! :D . Můj motor není žádný řváč i tak jsem to poznal.

Jinak jan říká Martinoslav. Je to hlavně estetika.

Na tepelnou pohodu motoru to samozřejmě mělo vliv taky. O tom se netřeba rozepisovat lol .

Editováno: , autor: JendaR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, jestli je zrovna toto jako estetika, mě by se tam spíš líbila zrcadlovka místo toho černýho "hadru" kvůli odrazu airbrushe, ale u TDIčka by pak byl strašnej hluk.

Jedna z výhod toho "hadru" je že kapota je těžší a při zavírání lze pouštěz z menší výšky a nemá to takovej plechovej zvuk při zaklapnutí ;)

post-5-1153988003.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...