Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

Tak SILVESTARY mam nyni a rikal jsem si, ze to oproti serii neni takovy rozdil... Takze bych zkusil NIGHT BREAKERY ci jak se jim nadava? Trochu me zarazi ze vydrzi pul roku... :kuk:

Taky můžu co se týká svítivosti ty NIGHT BREAKERY doporučit. Bohužel s výdrží je to asi na štíru. Po půl roce mi jedna odešla tak čekám kdy se odporoučí i ta druhá. Nejhorší je to svícení ve dne. Asi si udělám radost a koupím světla na denní svícení.

Editováno: , autor: milix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jsem si koupil do OI PHILIPS X-treme Power a myslel jsem si, že to bude pecka. Ale jsou lepší, než obyčejné. Mám je tam od února a drží.

Ale mám ještě na starém Toledu 95 H1 OSRAM NIGHT BREAKER a musím uznat, že to byla pecka, jak krásně svítí. :palec2: Rozdíl byl hned znát! Zatím je tam mám asi 2 měs. a drží. Tak doufám, že vydrží! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě přijde, že ty drahý žárovky jsou akorát tak na pikaču

osram blue vydržela možná půl roku a philips nevím už jakej, ale asi +50% bo co taky půl roku

a obyč H4 1,5 než jsem ji vyměnil za ty drahý i když eště svítilaje fakt, že ta obyč má světlo víc do žluta,ale nepraská

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě přijde, že ty drahý žárovky jsou akorát tak na pikaču

osram blue vydržela možná půl roku a philips nevím už jakej, ale asi +50% bo co taky půl roku

a obyč H4 1,5 než jsem ji vyměnil za ty drahý i když eště svítilaje fakt, že ta obyč má světlo víc do žluta,ale nepraská

a otom to je,že prd vydrži ptotože tam jde moc velké napětí chtělo by to nějaký staboš napětí IO nebo něco takového jde tam totiž 14,5V :prc:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu velka diskuse.Ja mam v cirem po faceliftu Elta Xtreme +30% uz asi 2,5 roku,cena byla asi 250,- a nemuzu si je vynachvalit.Nez puvodni, sviti opravdu minimalne o tech 30% lip,neodesla ani jedna za tu dobu, proste parada.Ale s drazsi zarovky jsem nikdy nezkousel,takze nemuzu srovnavat s diskutovanejma typama.Ale kdo chce neco lepsiho nez obyc,doporucuju.

post-8143-1216879186_thumb.jpg

Editováno: , autor: milosk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mé první byly Philips extrem nevím ten název dál a vydrželi 8 měsíců pak jsem koupil Osram taky pěkná pálka asi 450 a vydrželi asi tak 6 měsíců a přitom to jsou jedny z těch co mi opravdu vyhovujou co se týče osvětlení,ale co dělat když vydrží tak málo a stojí tak moc tak doufám,že se najde koumák který vyřeší to napětí,které tyto drahé žárovky nevydrží,někde na foru fabia jsem četl něco ohledně zapojení zenerové diody paralelně přímo na kontakty na sražení napětí,ono by možná stačilo jen na potkávačky protože ty mi vždy odešli poněvadž svítí imrvere :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu velka diskuse.Ja mam v cirem po faceliftu Elta Xtreme +30% uz asi 2,5 roku,cena byla asi 250,- a nemuzu si je vynachvalit.Nez puvodni, sviti opravdu minimalne o tech 30% lip,neodesla ani jedna za tu dobu, proste parada.Ale s drazsi zarovky jsem nikdy nezkousel,takze nemuzu srovnavat s diskutovanejma typama.Ale kdo chce neco lepsiho nez obyc,doporucuju.

dneska jsem je videl. Elty +50 v Ostrave na Vystavni ulici a myslim ze maji akci za 190 kc.Asi zkusime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je to tu. Dnes mi odešla levá Osram Night Breaker! 220 Kč v čudu! :kol-26:

Opravdu jsem se přesvědčil, že moc dlouho nevydrží! Byla tam asi 3 měsíce.

Je krásné, že v testech dopadla na nejlepším místě, ale když nevydrží tak to jsou vyhozené peníze. No musím se podívat po jiné značce! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ja mam asi 1.5 roka phillips nightguide a s obyc sa to neda porovnavat :palec2: Svetlo sice nedavaju biele (resp. davaju ale iba v strede), ale vidim s nimi o vela lepsie. Su to tie s 3 farbami svetla a naozaj to funguje uzasne. Teraz sa mi jedna vypalila, tak idem kupovat nove.. Len zamrzi ta cena.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...