Přejít na obsah

Oleje CINOL


jojo

Doporučené příspěvky

Vyzkoušel jsem kapalinu do ostřikovačů Cinol a připadalo mi to jako obarvená voda - jen to stříkalo, vůbec nerozprašovalo a už vůbec nemylo. Tato zančka si mě tím moc nezískala a tak bych neměl důvěru ani k olejům... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olejům bych moc nevěřil (teda pokud to neberou od někoho značkového- to ale pochybuju...), kapaliny- treba destilka OK, ale co se týče sprejů na palubku a různé jiné kosmetiky, tak je v poho. Hlavně mám závislost na cockpit spreji Fresh:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Když to nemaže je to asi v háji ne?

Jak poznám že to správně nemaže? Hydroštěly cvakají jako blázen, motor je hlučný - tohle u mogulu či jiných srovnatelných značek (předtím se tam dával castrol a shell) neznám.

Za mě Cinol ne, tečka. Ale ať si to každý zkusí sám, někomu třeba ten kravál ke konci 10tkm intervalu nevadí.

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím ve spolek. Pochybuji že Clinol odpovídá specifikaci WW 500.2 a vyšší. Já osobně mám s toho strach, na tomto bych nešetřil. Slyšel jsem, že některé servisy dávají do aut Clinol a účtují ho jako Castrol nebo Shell atd., jelikož mám v práci kolegu ex. automechanika tak vím o to co se kde děje. Já si nechávam měnit olej ve vyzkoušeném servisu a jsme u toho, takže mi nic podobného nehrozí. Můžu všem z Ostravska vřele doporučit. Takových víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Taky se pridam do debaty, na cinol jezdim uz peknych par let. Daval jsem ho do Ranaulta, do skutra Malaguti, do Fabie ho davam taky a problem nevidim. Ale kdo chce utracet at utraci, jeho volba. Jen si dovolim malou poznamku, kdyz nekdo zna ex-automechanika, pochybuju ze vi co se kde deje.

Renaulty, záleží jaká motorizace ale co vím tak kolega dává do Twinga olej do kamionu Trigol (OMV) TX5 15w40 (má samé kamioňacké specifikace, nic na osobák). A vím, že nejsou moc náročné. Ale Fabie je jinná. Je to jako bych srovnával Felicii 1.3i a Fabii 1,2HTP. Jinak pokud je to HTP ten je dost náročný na kvalitu. Viz. vzniklá diskuze v sekce fora motor 1,2HTP.

 

Můj Ex-mechanik je mimo obor dva roky a myslím si, že se to v servisech za tu dobu tak hodně nezměnilo a sem tam někoho někde zná a temu to poví co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ve spolek. Pochybuji že Clinol odpovídá specifikaci WW 500.2 a vyšší. Já osobně mám s toho strach, na tomto bych nešetřil. Slyšel jsem, že některé servisy dávají do aut Clinol a účtují ho jako Castrol nebo Shell atd., jelikož mám v práci kolegu ex. automechanika tak vím o to co se kde děje. Já si nechávam měnit olej ve vyzkoušeném servisu a jsme u toho, takže mi nic podobného nehrozí. Můžu všem z Ostravska vřele doporučit. Takových víc.

Jak můžeš vysvětlit pochybnost o plnění specifikace, jak píšeš. Dále, když bych někde slyšel, že servisy dávaj Cinol a účtujou ho jako Shel (o tom teda zas pochybuju já), logicky mi z toho vyplívá, že asi zas tak špatnej není, nebo-li FUNGUJE výborně.

 

Renaulty, záleží jaká motorizace ale co vím tak kolega dává do Twinga olej do kamionu Trigol (OMV) TX5 15w40 (má samé kamioňacké specifikace, nic na osobák). A vím, že nejsou moc náročné. Ale Fabie je jinná. Je to jako bych srovnával Felicii 1.3i a Fabii 1,2HTP. Jinak pokud je to HTP ten je dost náročný na kvalitu. Viz. vzniklá diskuze v sekce fora motor 1,2HTP.

 

Můj Ex-mechanik je mimo obor dva roky a myslím si, že se to v servisech za tu dobu tak hodně nezměnilo a sem tam někoho někde zná a temu to poví co a jak.

Když to chceš vědět - Megane 1,6 16v - jezdil mi na něj cca 6roků a když šel z domu, motoricky byl stále výborný, skůtr Malaguti má motor Yamaha 250, už pátý rok jezdí a jezdí .... a stále jezdí, nyní od začátku roku Fabia HTP 2007 a k překvapení nepozoruji nic divného takže příště koupím zas

http://maziva.heureka.cz/cinol-5w-40-benzin-diesel-4l/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...