Přejít na obsah

5 dvere nejdou otevrit


Feroaaa

Doporučené příspěvky

Mě se to děje když ostříknu zadní okno. Mám totiž přirezlý ostřikovač a zatéká mi do dveří. Když ostříknu, nateče do konektoru zámku a vyzkratuje piny. Tím si BSG myslí, že jsou otevřené a už nedá signál na otevření. Když neostříknu, tak v pohodě otevírá. Časem to musím vyměnit.

Jinak máš výhodu, že můžeš otevírat od řidiče. Já mám MR2004 a tam když byl centrál, tak nedali otevírání od řidiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

takze nie tlacidlo na dialkovom ale na dverach nad znackou. ved napis normalne hned.

ja som aj menil ten spinac a aj dorabal otvaranie z miesta vodica bowdenom.

aky je typ toho mikrospinaca? kupim to aj v elektre? ci mi bude stavit nejaky obycajny mekrospinac na 12v?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Mají zadní dveře nějakou souvislost se zadníma levíma dveřma.Nejdou mi někdy otevřít,až když otevřu levé zadní dveře začnou fungovat i zadní pokud máte někdo elektroinstalaci na fabii 1.9 sdi 47 kw 2003 tak mi jí prosím přepošlete.zatim zdary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a funguje ti u šoférových dveří dveřní spínač? Tedy, když máš na stropním světle přepnuto na rozsvěcení při otevření dveří, zda se ti stropní světlo rozsvítí, když otevřeš dveře u řidiče? Pokud ne, viděl bych příčinu asi tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Ahoj panove muze mi nekdo poradit nejdou mi otevrit zvenci 5 dvere musim otvirat od ridice chvili to blblo,ze jsem nekdy otevrel nekdy ne a ted to uz nejde vubec a jeste mi sviti porad osvetleni v kufru nevim co by to mohlo byt ani jakym zpusobem funguje magnet u zamku jinak Fabka r.v.2000 1.4 16v 74kw motor AUB. Diky za odpovedi.

post-70317-0-71571300-1326320125_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem podobný problém. Ohnul se mi zobáček, který odjišťuje zámek na dveřích. Je na hraně kufru pod plastovým krytem.Takže ten zobáček nedokázal odjistit zámek a zajel jakoby pod něj. Stačilo ho jen narovnat (pořádně), protože se to opakovalo. Teď musím zaklepat, že je to ok, ale jelikož je nutné "třískat" s dveřmi, tak doufám, že se to už nebude opakovat. Jemné zavření stylem pustit od poloviny dolů nelze, jinak se zámek nezajistí a zůstane v poloze, že svítí osvětlení kufru (asi stačí jen seřídit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...