Přejít na obsah

USB nabíjení


CZWasabi74

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Tak já jsem to po roce a půl používání, musel nakonec celé předělat. Elektrice zas tak nehovím a nakonec po debatách s elektrikářem, jsem to celé umístil za kastlík. Nejdříve jsem vyměnil nabíječku za silnější 2A. Moc to nepomohlo a pak mi bylo řečeno, že to je celé příliš dlouhé a proto to špatně nabíjí. Takže to skončilo za šuplíkem a 12V jsem si vzal ze štekru, dole v pravo za ventilátorem. Ještě si zkrátím samotný usb kabel ale už teď je to lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravým lidi, chci se jen zeptat odkud vytáhnout 12V a jestli nevíte o nějakém pěkném USB do panelu, v GME ani GES jsem na nějakej hezčí (jako je zde s kulatými pastíky) nenašel, jen do panelu, kde si říkám, že to asi moc hezky nevyřežu... a kam napojit "-"? nevím, jak to je u aut... jestli je to kostra nebo nějakej mínusovej káblik... díky za rady :)

 

Asi bych to chtěl na nějakých 12V, co budou živý jen při otočeném klíčku. :) spíš toto řešení, protože to bude sloužit jen pro navigaci/Torque... 

 

Jinak jako zdroj budu mít toto http://www.ebay.com/itm/23mm-Car-Charger-DC-Voltage-Regulator-Converter-Module-12V-To-5V-3A-15W-E0Xc-/161152073095?pt=BI_Circuit_Breakers_Transformers&hash=item2585697d87 5V/3A, protože NEXUS je pěkně nenažraná potvora

Editováno: , autor: Kirisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spinanych 12V je asi nejjednodussi vzit z napajeni autoradia, pokud se ti libi usb v kulatem plastu, tak kup nektery z nich a prepoj to na ten tvuj 3A adapter     http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=usb+car+charger&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0&_nkw=usb+car+charger&_sacat=0

Editováno: , autor: Petr L.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych měl dotaz

 

Jak se nejjednodušeji dostat pod přístrojovku, resp. jak vyndat ty čudlíky. Když vytáhnu rádio, tak na ně můžu zatlačit, ale přesně nevím, jak to tam je přidělaný (asi nějaké pacičky) a nechci to urvat. Tak kdyby někdo měl nějaké fotky, návod nebo odkaz na něco, nezlobil bych se, nějak nevím pod čím hledat.

 

díky :)

Editováno: , autor: Kirisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Junior: Z rádia bych to klidně bral, ale rádio mi nepustí více jak 500mA (leda by se konali úpravy v rádiu) a tím se nedá udržet baterie mobilu, natož dobíjet (při navigaci). Momentálně tam asi nacpu i tablet, a o tom se nedá ani přemýšlet, ten má ze 100-0 rychleji, než naše fábka =D

 

Jinak čudlík už jsem vyndal, je to hodně na pohodu, čekal jsem víc fičurek na uchycení... je to tam v podstatě volně zasunuté =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...