Přejít na obsah

Trippling fabia


honza72

Doporučené příspěvky

Jirka prečitaj si príspevok č. 23 v tomto vlákne,možno si natrafil na takú BSG. lol Chcelo by to vyskúšať nejakú inú s roku 03-04lebo tá tvoja vyzerá,že je už faceliftová podla tej novšej kodovacej tabulky. Tam už ten kanál 09 nemá s triplingom nič spoločné tam je to už dané na pevno.

Možno by si to mohol skúsť nakodovať s kablom HEX ked je už face.

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som mal auto napichnuté na VAGu tak mi to nedalo a pozrel som aj ten tripling. Mám to ako ty v 06 je 3 a v 09 je 1. Pri aktivácii triplingu ma ani nenapadlo nastavovať čas. No mne to fachá bezchybne. fakt neviem čim by to mohlo byť.:feve: skús ešte porovnať zapojenie BSG pred a po facelifte možno je tam iné zapojenie ako v m.r 2000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zdravím pánové! Mám prosbičku. Nevíte jak nejlevněji dodělat triplling do fabie I rok výroby 2002? Dodělával jsem si dálkový centrál, že jsem vyměnil komfortní jednotku s roomstera co to podporovala. Nedala by se nějak nakodovat na trippling? Nebo co by se muselo vyměnit a pasovalo by z roomstera. Díky za help!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tripling - to je v jednotce BSG ne v komfortní jednotce. To bys musel vyměnit jednotku centrální elektriky. Nevím jistě ,ale myslím,že tripling podporují jednotky až s koncovým písmenem D

Tvůj ročník 2002 bude mít zřejmě BSG s koncovým písmenem C a ta tripling nepodporuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...