Přejít na obsah

Trippling fabia


honza72

Doporučené příspěvky

Toto mám tiež.Teraz len nechápem,prečo sa dá mne nastaviť len 0 a 1,keď v tabuľke jasne píšu standart 25 ,čo odpovedá času 1 sekunda a číselný rozsah predpokladám 0 až 255 tak ako v predchádzajúcich dvoch kanáloch.

Dá sa poprípade nejako BSG resetnuť a nakódovať odznova?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pinnocio: Na výpisu z obrazovky je jasné, že máš verzi C, takže se do těch kanálů nedostaneš. To jestli se do těch kanálů dostaneš nebo ne nemá na aktivaci tripplingu vliv. U déčkových se do těchto kanálů dostaneš, ale pokud jednotka nemá aktivovaný trippling přímo ve strojovém kódu, nemá změna v těch kanálech na nic vliv. Nemá cenu se tím trápit, existují pouze dva způsoby, jak trippling rozchodit a popsal jsem je už na začátku této diskuze. Neexistuje žádný zázračný kód.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

omlovám se že to sem dávám ale nevím kam to píchnout.

Nevíte jak se z BSG vyčte nějakým softem co přesně umí???

Nemůžu to nikde najít :wallbash:

Komfortka je posaná alespoň trochu va DP ale o BSG jsem tam nic nenašel nebo nevím kde.

Nevíte jsetli je nějakej přehled BSG jako komfortek co všechno umí? :kol-32: :kol-32: :kol-32: :kol-32:

Moc díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Ahoj, vyměnil jsem centrální řídící jednotku za faceliftovou s indexem D. Ale tripling mi nejde, jak na to? Vag mám, děkuji za odpověd.

Když ve vagu zadám ELEKTRONIKA1 09, 10 PŘIZPŮSOBENÍ, číslo kanáku 06 tak tam mam hodnotu 3, v kanálu číslo 9 mam hodnotu 0, nic jiného než 0 nebo 1 tam zadat nejde(v tom kanálu 9), když zadám 1, dám uložit, tak mi stejně tripling nejde:-(

nedá se to aktivovat ještě někde jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam normálně registrovanou 304CZ, tempomat normálně aktivovat šel, tak nevim proč mi to tady ten login nebere, jedině mě napadá že by pro tu faceliftovou jednotku byl jiný login, protože ve VISu mam 09Elektronika jen do kanálu 05, dál tam nic neni, takže asi předface:-( ale u BSG mam normálně přístupný kanály do 9 a i když mam v kanáku 06 hodnotu 3 tak mi to blikne jen jednou:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je určitě déčková, ted jsem zkoušel i Ečkovou a taky nic, nemusí se ještě něco přepojovat(mimo cyklovače)?

Ten kanál 07 mi normálně nakodovat jde, po ostřiku to ještě jednou setře po čase který tam zadam,

ale v kanále 09 mi jde nakodovat bud 0 nebo 1, nic jiného, nemůže to být tím?

v kanále 06 mam 3, i když tam dam 5, tripling stále nejde:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...