Přejít na obsah

Žhavící svíčky


Doporučené příspěvky

Na dieslu se zlepší starty na benzínu se ti zlepší hoření směsi. Takže i jo. Ale nečekej 20 koní navch. Spíš klidnější chod.

Jsi ve špatné sekci, tohle je pro diesely. A u žhavicích svíček je to blbost určitě.

Není. Podle Nicku má Fabii I RS, takže NAFTU. V ostatních tématech se ptá jak zvíšit výkon u TDI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dieslu se zlepší starty na benzínu se ti zlepší hoření směsi. Takže i jo. Ale nečekej 20 koní navch. Spíš klidnější chod.

Není. Podle Nicku má Fabii I RS, takže NAFTU. V ostatních tématech se ptá jak zvíšit výkon u TDI.

starty se zlepší až při - 5 °C, protože do té doby to nežhaví :)

žhavící svíčky samosebou nic nepřidaj, výměna je dobrá jen pro údržbu a starty v chladném počasí, nejlépe pořídit origo žhavičky = beru/bosch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj. Prosím poraďte. Mám Fa 1.4 TDI PD 59kw. Pročpak se mi neustálé pálí všechny žhavicí svíčky najednou, nevydrží ani den. Měnil jsem už několikrát. Svíčky jsou origo BERU, BOSCH či WV AG. Svíčky jsou starší najeto cca 40-80tis.km. Jsou i žhavicí svíčky s tím konečkem tlustší a tenčí, má jejich tloušťka na žhavení vliv? Mohlo by mít vliv na žhavení vadné relé? Jak by se to pak projevovalo? Mockrát děkuji, nevím si rady.  :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elektricky. Svíčky jsou z octavie 1.9TDI PD, délka sedí, ale jsou myslím dva typy svíček, jedny s tím užším žhavicím koncem a jedny se širším. Zkusil jsem namontova jednu s tím silnějším koncem a 2 se úzkým koncem. Dnes ty žhavičky vytáhnu a uvidím jak dopadly. Ještě mě napadla jedna věc, jestli nebude v pr*eli rélé žhavení. Kód napíšu až je vytáhnu.

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Měl jsem kdesi zahrabanou jednu tuto http://www.autodilyhh.cz/svicka-zhavici-octavia-fabia-superb-1-9-74-96kw-n-10579202  a ta tam má také správně být, bo je ok, déle jí to trvá než se nažhaví, když jsem zkoušel přes baterku. Ty s užším konečkem byly z Oct.PeDečka, nažhaviliy se poměrně rychle a proto asi hned zemřeli.  :kol-31:

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek! Nauč se správně odpovídat na přímo předcházející příspěvek- nepoužívej tlačítko "Citovat"!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Ahoj, snad se trefim do vlákna z toho telefonu. Měl bych prosbu. Na skoda-dily jsem si dle garáže objednal žhavicí svíčky bosh 955 s číslem 0 250 202 023, 11 V. Po vyndání původních jsem zjistil, že tam jsou kratší, než jsem koupil. V motoru byly od předchozího majitele FAE 74145 11v, X15. Prošel jsem vlákno, ale pořád si nejsem jistý. Pomohl by mi někdo zkušenější prosím. Dle stránek mám koupené správné, ale věřte tomu. Děkuju za odpověď.

Odesláno z mého BLN-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



Ahoj, snad se trefim do vlákna z toho telefonu. Měl bych prosbu. Na skoda-dily jsem si dle garáže objednal žhavicí svíčky bosh 955 s číslem 0 250 202 023, 11 V. Po vyndání původních jsem zjistil, že tam jsou kratší, než jsem koupil. V motoru byly od předchozího majitele FAE 74145 11v, X15. Prošel jsem vlákno, ale pořád si nejsem jistý. Pomohl by mi někdo zkušenější prosím. Dle stránek mám koupené správné, ale věřte tomu. Děkuju za odpověď.

Odesláno z mého BLN-L21 pomocí Tapatalk




Už jsem to našel. Motor atd, takže velikost má být 91 mm a ze skoda-dily poslali špatný kus. Buď jsem špatně objednal, nebo to spletli.

Odesláno z mého BLN-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...