Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

I přes mé sliby, že na tento nadcházející sraz už určitě dorazím, se musím opět omluvit. 😟

Bohužel se dnes stala jedna dost nešťastná událost, kvůli které jsem nucený účast odříct.

Detaily tu zveřejňovat nebudu, ale @Ondra16V má svolení to na srazu objasnit.

Přeju všem povedený sraz a snad se potkáme po Novém roce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 11. 2023 na 15:35, Ondra16V napsal:

Dovolte mi, abych Vás pozval na 9. sraz v roce 2023, konkrétně 9.12. v již tradičních 14:00hod.

 

Kdo dojede?

 

1. Pawouk

2. Ondra16V

3. ExecutedDonut 

4. VeteranChild

5. Skodzinek

6. Jozzi

7. Bullets

8. Lůďa

9. Stanmar 

10. Mičurin

11. Horza 

12. Bikes

 

Aktuální seznam. Pokud by chtěl ještě někdo dorazit, ať napíše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Padá sniežik, padá...
IMG_20231209_140751.thumb.jpg.1379b74ccf1371d71540c0efc9efabc6.jpg

Vďaka za zraz, veľmi rýchlo to dnes (včera) ubehlo, a sorry, že som (už tradične) nedal dopredu vedieť, že prídem, ale ešte doobeda o 11-tej som nevedel či pôjdem na zraz, alebo nie.
Inak ma potešilo, že pekne snežilo, v mojich končinách je to už skôr rarita. 🙁


Mám ale zase otázku/návrh: nedáme iný lokál nabudúce? Neviem ako vám chutilo, ale z toho čo som mal u nich dnes sa dali jesť iba tie palacinky. Na rovinu, tie boli naozaj dobré, ale za mňa to ostatné bolo tentokrát tak na 1,5 hviezdičky. Nechcem sa nikoho dotknúť, ale vo vývare boli kúsky niečoho (mäso to nebolo) mal som pocit ako keby som jedol držkovú a asi prvý krát v živote som nedojedol polievku. Placka bola zase zároveň spálená a celá od tuku a tiež som ju nedal celú, lebo som mal pocit, že jem starú špongiu nasatú petrolejom.

Samozrejme (ne)kvalita kuchyne nič nemení na kvalite osadenstva zrazu, ale zaregistroval som, že nie som jediný komu tam úplne nechutí.

Inak cesta domov v pohode až na uzatvorený tunel pri Žiline, miestami aj pomerne slušne snežilo, ale Bratislava nesklamala, prakticky ma čakali iba vlhké cesty, teplota jemne nad nulou. :) Každopádne na diaľnici som počul z podbehov, že na ceste je veľa soli, tak som sa ešte zahral na @Ondra16V a umyl som auto, lebo bolo fakt celé zasraté.
 

Takto vyzeralo predné koleso, tak nechcem vidieť, ako vyzeral spodok. No nič, v rámci možností som ho umyl aj zospodu. :)
IMG_20231210_001917.thumb.jpg.866e25ed1c978156b02b69920a13f481.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká jídla, tak nemůžu říct půl slova. Měl jsem sice něco jiného, ale i tak na naší straně stolu problém nebyl.

@jozzi a @Bikes říkali, že jim taky chutnalo - Lukáš něco v polívce našel, ale zbytek měl v pohodě. @mičurin a @ExecutedDonut neříkali nic o  tom, že by jim nechutnalo, nevím.

Škoda, mohli jste to říct servírce...

Co se týká Gut, tam byla dříve taky kritika. Ať už na ceny, obsluhu a nebo na jídlo. Obsluha byla včera naprosto v pohodě. 

Budu se opakovat, ale Guty/Sedliště budeme příštím rokem jezdit 10 let (!)

Beru jako úspěch, že se i po tolika letech dokážeme sejít u jednoho stolu. Ať už na ofiko sraze a nebo na "soukromých" srazech:D

 

20231209_145642.jpg

20231209_151112.jpg

20231209_163237.jpg

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přispěju s jednou skomnou fotečkou.

20231209_134251.thumb.jpg.d27bcc176f53e612ca9a838e5321816f.jpg

 

Za mě se sraz taky vydařil. S polivkou souhlasím, občas mi tam plavalo něco, co bych si zrovna nepředstavoval.

Druhé jídlo (kuřecí plátek) bez výhrad.

 

Ono sto lidí, sto chutí. Já mám třeba raději mastné bramboráky. Čeho jsem si spíš všiml, tak postupného zmenšování té masové směsi na bramboráku.

 

@e1. O novém lokálu se už mluvilo, ale psal výše @Pawouk většinou to padlo na tom, že tam nebylo kde zaparkovat tolik aut.

Nikdo ti však nebrání založil nové téma s jiným lokálem.... Zkoušelo se třeba i Brno, ale to se moc neujalo.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...