Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

Já to používat nebudu, jsem hodně horkokrevný, jde spíše o to sedadlo spolujezdce :-) Ještě jsem uvažoval to pak jen tam dodělat, vyšlo by to i levněji, ale asi to nebude už ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja budu delat dablova advokata... Vyhrivane sedacky nesou lehke zdravotni riziko, protoze se podileji na snizovani plodnosti u muzu. V pripade dostatecneho zasobeni ratolestmi neni problem, ale ja jsem o tom ze zmineneho duvodu ani neuvazoval.

 

ano, ano ale kdyz to do sebeš pálíš x hodin pravidelně a ne když si to každý ráno  zapneš na 10minut :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

amissus: než investici 7.000,-Kč jen kvůli ohřevu sedadla spolujezdce, spíš bych zvolil daleko levnější vyhřívací podložku jen na to konkrétní sedadlo... tak bych to řešil já :kol-47:

Fuj, jak cirkus. I dodatečné podšívačky stojí přiměřeně a jdou "jen do jednoho". Každopádně "já mám splněno"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle prodejce 8 - 10 týdnů, v objednávkovém listě je termín dodání uveden jako "březen". Nicméně nechci už pak na tu chvilku kupovat zimáky, takže stejně v novém hodlám vyjet až bude definitivně sníh zažehnán (má vůbec přijít? to počasí je nějaké divné, tady v Ostravě svítí normálně Slunce, modré nebe a 10,5°C přes den).

To mas super termin dodani. Objednaval jsem manzelce Rapida na konci listopadu a do vyroby jde take v 7. tydnu.

Vyhrivane sedaky ber urcite. Kdo nemel tak rika, ze je to k nicemu a kdo mel tak auto s vyhrivanyma sedakama nechce jinak:)

Navnadil jsi mne informaci o uprave konfogurace. Uz jsem psal prodejci zda muzu udelat zmenu. Mrzi me neobjednane xenony:(

Uz se na Rapida tesim. Vemu si ho na zabehnuti, zena bude chvili jezdit Octavkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KubinoPv: Zrejme omyl, ale Rapid ma pouze dve verze svetlometu - halogen FF (nikoliv čočka či jinak řečeno DE modul) a xenon s čočkou, tedy DE modulem.

 

Jinak ucinnost 25W xenonu u Rapidu je znatelne vyssi nez standardnich halogenovych svetlometu, vrele doporucuji, ikdyz klasicke halogenove sviti v ramci meritek halogenovych svetlometu take velmi dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co se týče svítivostí halogenových světel v Rapidu, tak mám trochu obavy. Mám fabii I a ta mě v noci moc nepřesvědčuje a Rapid má ještě menší paraboly. Asi jsem zmlsej z rodinné corroly verso (http://www.toyota-dily.cz/fotky29574/fotos/_vyrn_28PB010774.jpg), kde byly obrovský paraboly, čímž logicky i jakost světla byla obrovská.

Editováno: , autor: Supermarine_Spitfire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, FI odjakziva patrila mezi nejlepe svitici auta s halogenomi svetly, onehdy to potvrdil i test v Hella zkusebnim tunelu.

To cele pochopitelne za predpokladu, ze svetlomety jsou v bezvadnem stavu a pochopitelne originalni, zadne DEPO nahradni dily...

Vyhodu Corroly Verso vidim predevsim v zastavbove vysce svetlometu - cim vys, tim pochopitelne lip a tato vyhoda, nebo v pripade tohoto srovnani pro FI nevyhoda, se prakticky neda kompenzovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KubinoPv: Zrejme omyl, ale Rapid ma pouze dve verze svetlometu - halogen FF (nikoliv čočka či jinak řečeno DE modul) a xenon s čočkou, tedy DE modulem.

 

Jinak ucinnost 25W xenonu u Rapidu je znatelne vyssi nez standardnich halogenovych svetlometu, vrele doporucuji, ikdyz klasicke halogenove sviti v ramci meritek halogenovych svetlometu take velmi dobre.

Myšleno moje čočka a xenon rapa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tě hřeje mládí. Mě ne.

 

ja se duchem citim na 25 a po ranu fyzicky tak na 45, takze si to zprumeruj :D

 

pokud auto nepromrzne nekde presnoc venku v -20, tak po standardnim vyjezdu z garaze, kde mas nekde kolem +5 stupnu ten efekt neni az takovej, ze by to byla "must have" funkce. to je jediny co jsem tim chtel rict.

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci,....

 

   dnes, okolo 16:00, D11 smer Hradec Kralove

 

 2ks Řapíků ....... nekdo nahodou z Vas ? 

 

    RZ: 3A* a 3E0 ........ dal oboje nevim,... pak sem potkal jeste dalsidva byli 3AF

 

lita toho vsude jak smeti uz :D

 

omluvte kvalitu,... nejako sem nezvladal vice veci :D

 

 

 

post-58977-0-58832500-1390603884_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...