Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

tak jsem koukal a u zadniho skla moc nechapu jak tam maji nalepeny to tesneni. kdyz se clovek podiva na horni hranu zadniho skla, tak na stredu tam je jakoby tesneni vychazejici na uroven skla, kdezto na okrajich te horni hrany je pod urovni. koukal jsem tady u firmy i na jiny rapidy a maji to taky. nejak nechapu proc to tak je. nekdo nejaky logicky vysvetleni? schvalne kouknete, jestli se to tyka i vaseho kusu.

 

pushere,mohl bys to vyfotit,a postnout,ať to vidí i ostatní? :kol-47:

 

Ještě se vrátím k těsnění mezi střechou a zadním sklem - vypadá to asi takhle: (3. foto je při otevřeném kufru)

post-24743-0-45060100-1369499250_thumb.jpost-24743-0-38587400-1369499271_thumb.jpost-24743-0-57913300-1369499295_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je ok, maji tak vsichni, je to tak schvalne, nejedna se o zmetek. abych pravdu rekl, tohle byla prvni vec, ktera me upoutala, kdyz jsem to auto videl osobne. nicmene je to takhle funkcni, voda steka ve dvou pruzich po krajich skla :rolleyes:

akorat ted nevim, je tam jeste tesneni pod tim sklem na karoserii, aby nekam nezatikalo? ale asi jo, v aute mam sucho a par bourek uz jsem zazil ;)

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že na fotkách to vypadá hůř než ve skutečnosti. 

Těsnění dosedá na střechu tam, kde je při otevřeném kufru hrana skla nad střechou. 

Kdyby bylo těsnění po celé šířce skla, pak by na krajích při zavírání dosedalo na střechu odspoda a uprostřed odvrchu - to by asi nebylo ideální. 

(foto: rapidskoda.cz)

 

www.rapidskoda.cz_371.jpg

Editováno: , autor: Lukas79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem nasel na svem kusu prvni pihu na krase. Je to prkotina, sterac na strane ridice stira ne uplne perfektne. Primo pred sebou mam asi 5cm spatne setrenej pruh a jeste kraj sterace uprostred okna spatne priliha k oknu, takze to misto nesetre spravne a zustava tam trojuhelnik vody. Zkousel jsem to trochu ohnout, ale nepomohlo. Tak se asi v pondeli stavim do skodovky, at to zkusi poladit, nebo daji novej sterac.

 

Tak poreseno, lista sterace byla spatna, takze vymenena za novy kus a uz to stira, tak jak ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak potvrzuju info od Ssebo, že ve škodovce mají nějaký problém s motory 1.2 TSI 77kw...prodejce mi psal, že tam je nějaký (pro něj neznámý) problém, že po skoro třech týdnech není objednaný auto zaplánovaný ve výrobě a že ostatní objednaný 77kw taktéž nejsou.... tak uvidíme:( achjo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...